Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden naaigarnituur
Resultaat: 1.450 EUR

Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...

Bloedkoraalcollier
Resultaat: 650 EUR

Drie streng bloedkoralen collier, kaasmodel met fraai GG 585/000 slot met bloedkoraal in het midden met veiligheidsketting. Lengte 38 cm

Charisma Horloge
Startprijs 1.500 EUR

Horloge, GG 585/000 met spangband. Horloge, merk Charisma "dau queen", elegant organisch model, gematteerrde band met rond uurwerk. De spangband van het hrologe beschikt over 2 scharnieren. ca 44,0 gr...

Choker GG ruw/poly
Startprijs 460 EUR

Choker GG 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruwbewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant van 0.05 crt. Het midde...

Ring Bloedkoraal
Resultaat: 300 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale Bloedkoraal. Ring met bewerkte geschulpte rand waarin een ovaal geslepen Bloedkoraal zit, ø 20x12mm. ca 7,8 gr. ø 56

Hanger met bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Hanger, GG 585/000 met bloedkoraal. Grote antieke hanger/broche met in het midden een grote ronde bloedkoraal, ø 9 mm. Om de bloedkoraal zit een bewerkte rand en een rand met kleine knopjes, missen er...

Flexibele armband
Startprijs 750 EUR

Armband, GG 585/000, met bloemschakels met parels. 8 Schakels in de vorm van een bloem met daarin 1 grotere en 6 kleine pareltjes. De schakels zijn verbonden met kleine GG bloemetjes in twee rijen. De...

Bic. Spang
Resultaat: 380 EUR

Spangcollier, WG/GG 585/000. Zeer fraai spangcollier, Omega schakel, met aan een zijde WG en aan een zijde GG. Tweezijdig te dragen, breedte 4 mm. Aan het collier hangt een Barnsteenhanger, peervormig...

Broche GG antiek
Startprijs 220 EUR

Broche GG 585/000. Antieke broche, ø 38 mm, bloemvorm met een bewerking van zeeuwse knopjes. Een grotere in het midden, veel bewerking eromheen en 10 kleinere knopjes op de uiteinden van de blaadjes. ...

Armband muranoglas en GG
Resultaat: 60 EUR

Armband met muronaglas en GG 585/000 bollen. Een armband bestaande uit 8 Muranoglazen diskkralen, ø 19 mm, , goudkleur en rood met goud. om en om, met daartussen GG bollen en een GG sierlijk veeroog a...

Ring strak Bloedkoraal
Resultaat: 225 EUR

Ring, GG, 585/000 strak model. Strakke bolle royale ring met in het midden een ovale Bloedkoraal, ø 15x10mm. ca 5,2. ø 57

Zilv. groep
Resultaat: 180 EUR

Schitterende antieke Hollands zilveren miniatuur voorstelling: Gracht met zeilboot, ophaalbrug en op de kades molen, paard en wagen en wandelaar. Met dunne kade afrasteringen. Het geheel staat op vier...

Zilveren jardiniere
Startprijs 350 EUR

Rijkelijk bewerkte Engelse sterling zilveren jardiniere met losse binnenbak rococostijl met putti's, cartouches en blad/bloemmotieven op acanthusblad-pootjes 925/000, ca.395gr. Cond.: U

Zilveren asbak met kat
Startprijs 200 EUR

Zilveren asbak met kat, geheel gehamerd 830/000 ca. 247gr. ø17,5cm. Cond.: U

Zilv. visschep, 18e eeuw
Startprijs 475 EUR

Mooie grote antieke zilverenj visschep met ajourgezaagde bak waarin vismotief, 18e eeuw,. Het geheel is met de hand gegraveerd. 835/000, inlands werk "gekroonde V" L. 34cm., ca. 125gr., Cond.:U

Zilveren tafelstuk
Startprijs 650 EUR

Prachtig groot Engels Sterling zilveren tafelstuk. Vaas op ronde voet met ajourgezaagd bovenstuk waarin kristal geslepen inzetvaas, minimaal chipje, met drie zilveren sierlijke draagarmen waaraan ajou...

2 Zilv. empire kannen
Resultaat: 850 EUR

Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U

Zilveren doos
Startprijs 1.250 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch kistje, aan binnen-en buitenzijde verguld, kleurige florale motieven met wit bandmotief rondom versierd, op vier bladvormige pootjes, 84 Solotniks zilver. 10x8x70...

Zilveren schaal
Startprijs 1.200 EUR

Kapitale ovale sterling zilveren Engelse jardiniere (handgedreven), rustend op 4 acanthusbladpoten en rondom versierd met gedreven bloemmotieven 925/000 ca. 1475gr. 33,5x23x13cm. Cond.: U

Olie & Azijnkaraf
Startprijs 300 EUR

Stel geslepen kristallen olie-en azijn karafjes met diamantslijpsel, 1x met gerestaureerde stop en 1 karaf met chip, in fraaie 925/000 laat empire zilveren standaard met kabelrand, op vier bo;pootjes ...

Theeservies op tablet
Resultaat: 400 EUR

Mooi Engels sterling zilveren theeservies 925/000 op plated gegraveerd en gecontourneerd tablet. Het servies rust op 4 bolpootjes. Zilvergewicht servies inclusief houten greep ca. 1800gr.

Zilveren kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige puntgave trapeziumvormige getrapte tafelkandelaar met gegraveerde guirlande-bewerking. Op alle etages van de kandelaar een kabelrandmotief 835/000, MT: van Kempen en Begeer Leiden 12x12x29cm...

Russische muntendoos
Startprijs 200 EUR

Bijzondere Russische muntendoos anno 1884, MT: BK met zilveren munten (20 kopeke 1910, 15 kopeke 1907 en 10 kopeke 1915) 4x6,5x2,5cm.

Zilveren schaar, Groningen
Startprijs 250 EUR

Antieke Hollandse zilveren kledendrachtschaar, 835/000, met ketting-ogen, begin 1800 toegeschreven aan J.Olfers, L.14cm., Cond.:U

Zilveren doosje
Resultaat: 180 EUR

Hollands zilveren zwaar bewerkte doos (rococostijl) op vier pootjes met scharnierend deksel met afbeeldingen van spelende muzikanten. Twee scharnierende handgreepjes, grootkeur 835/000 14x8,5x6,5cm. c...

Ring GG munt Kennedy
Resultaat: 35 EUR

Ring, GG 585/000 met Kennedymuntje. Fijn bewerkte ring met klein Kennedy-muntje, ø 10 mm. ca 2,2 gr. ø 54. de kop van de ring is iets uit model.

Slavenband GG fantasie
Startprijs 950 EUR

Slavenband, GG 585/000 strakmodel. Massieve armband, merk Azra, voorzien van scharnier met aan de bovenzijde een strakke tweelijnige slag. Breedte armband 4 mm. ca 26,8 gr. ø 57x53 mm. Nieuw

Hanger GG groot briljant
Resultaat: 250 EUR

Grote hanger, GG 585/000 met een diamant in princessslijpsel en 11 briljanten. Royale hanger, 26x16mm, uitlopend model met in het gepolijste gedeelte een princes geslepen diamant en als een zijde be...

Koordarmband en coller GG
Startprijs 350 EUR

Koordcollier en Armband, GG 585/000. Verlopend GG koordcollier 3-8 mm, lengte 50 cm, met bijpassende armband in een breedte, ø 4.5 mm, lengte 20 cm. Totaal gewicht 21.6 gr

Oorstekers Diamant
Startprijs 200 EUR

Oorstekers GG, 585/000, met 18 Diamanten. Oorstekers in de vorm van een ruit, honingraat met 9 Diamanten per oorbel. Totaal ca 0.36 crt P/W. De oorstekers zijn tevens voorzien van een clip. ø 1 cm ca ...

Snoer Turkoois
Startprijs 60 EUR

Snoer bestaande uit mooie olijfvormige turkooiskralen. grootte kraal 3x1,8cm. lengte 52 cm. Met groot zilveren veeroog als sluiting

Slagring met princessen
Startprijs 300 EUR

Ring GG 750/000 bezet met diamanten in trapezen en princess slijpsel. Strakke slagring met in het midden 2 rijen met princesgeslepen diamanten. in de band van de ring zitten diverse trapeziumgeslepen ...

Ring GG vierkant
Resultaat: 150 EUR

Ring GG 585/000, vierkant model. Strakke ring vierkant met slag, 5 mm breed en de gehele is gematteerd. ca 7 gr. ø 55

Creolen GG briljant
Startprijs 320 EUR

Creolen, GG 750/000, met rij Briljanten. Creolen met scharnier, ø 17 mm, 5,5 mm breed met in het midden van de creool een vertikale lijn met 14 briljanten, totaal ca 0.28ct.W/PI. De creolen zijn volle...

Collier met bolhanger
Startprijs 450 EUR

Collier met hanger, GG, 585/000, met veel Briljanten. Lang GG koordcollier, 58 cm, met zware bolhanger, merk Merci ø 15 mm, voorzien van ca 96 Briljanten. ca16 gr.

Broche Zilver met goudopleg
Resultaat: 20 EUR

Broche zilver, 925/000, met stukjes goudopleg. Langwerpig bewerkt oud model met in het midden een bloemetje in roze. aan weerszijden zit een stukje roze in ruitvorm. De gehele broche is voorzien van a...

Zilv. kraankan met kraan
Startprijs 1.100 EUR

Grote gladde zilveren kraantjeskan op 3 houten bolvoetjes met houten greep 925/000. Totaalgewicht ca. 1125gr. 35xø13cm. Cond.: U(klein deukje in deksel)

Parfumfles, zilv. dop
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met Hollands zilveren applicques aan voorzijde, kraag en dop H.: 8cm. Cond.: U

Schaal op zilv. voet
Startprijs 500 EUR

Mooi grote blauwglazen schaal 19e eeuw op bewerkte gecontourneerde voet met vele florale motieven, Duitsland. 835/000, MT: J.G.K., Hoogte: 20cm., øschaal:24,5cm., øvoet:14cm. Cond.: U

Zilveren kandelaar
Startprijs 400 EUR

Mooie zilveren 5-armige tafelkandelaar op ovale voet, 835/000 12x42cm. Cond.: U

Zilveren sleef
Startprijs 150 EUR

Antieke Hollands zilveren sleef met gegraveerde steel en gecontourneerde bak 835/000, jaarletter Q: 1875 ca. 155gr. L.: 30cm. Cond.: U

Zilveren doosje
Resultaat: 300 EUR

Verguld zilveren dekseldoos waarvan de binnen- en buitenzijde van het deksel versierd zijn met bijbelse voorstellingen. Binnen- en onderkant van de doos zijn vuurverguld, 835/000, 3xø7,5cm. Kleine haa...

Frans barok kistje, 19e eeuw
Resultaat: 225 EUR

Mooi antiek zilveren kistje op basement, Frans barok, 19e eeuw, 835/000. Het drijfwerk is rondom voorzien van florale motieven, 8x5x5cm., ca. 126gr., Cond.:U

Zilveren servies
Resultaat: 650 EUR

Zeer fraai bewerkt zilveren 4-delig servies met acanthusbladeren, bloemmotieven en ramskoppen als schenktuit. Deksel bekroond met staande leeuw en kleine cherubijntjes op de handgrepen. Het geheel rus...

2 Zilveren kandelaars
Startprijs 1.000 EUR

Twee bijzonder mooie grote Sterling zilveren, 925/000, tafelkandelaars met geschulpte voet. H.ca 32 cm. samen ca.1134 gr. Cond:. U.

Oostzee lepel
Resultaat: 100 EUR

Antieke Hollands zilveren herinneringslepel: "Aankomst van Prins Willem te Scheveningen 1813" 835/000, MT.: G.Schutte, Purmerend, L.21cm., ca. 51gr., Cond.:U

2 Krist. dekselcoupes
Resultaat: 250 EUR

Stel geslepen kristallen dekselcoupes op onderschotel met amandelslijpsel en ster op de bodem, kleine beschadiging, met fraaie zilveren knoppen, 835/000 welke bekroond worden met liggende koeien, MT.:...

Zilv. hengselschaal
Resultaat: 100 EUR

Sterling zilveren ajourgezaagde hangselschaal op voet 925/000 ca. 270gr. 9xø19cm. Cond.: U

Zilveren broodmand
Resultaat: 450 EUR

Schitterende Hollands zilveren ajourgezaagde broodmand op 4 pootjes met parelrand. 925/000, grootkeur, jaarletter P: 1975, MT: Aubert Den Haag ca. 383gr. 31x20x12cm. Cond.: U

Zilveren theepot
Startprijs 280 EUR

Engels sterling zilveren theepot op vier pootjes met houten greep en scharnierend deksel met voluten rand, 925/000 10xø11cm. Cond.: U

Granaatcollier 5 rijen
Startprijs 350 EUR

Collier bestaande uit 5 rijen olijfvormige granaten aan antiek GG 585/000, sluiting. De snoeren granaat zijn bevestigd aan een grote ronde antieke sluiting, ø 31mm, met knopjes en filigrain bewerking...

Hanger Granaat peervormig
Startprijs 130 EUR

Grote peervormige hanger, GG 585/000, met Granaten. Lange hanger, 40 mm, met in het hangeroog 2 granaten en in de grote peervormige hanger een peervormige Granaat met daaromheen 10 ronde Granaten verl...

Ring, granaat
Startprijs 175 EUR

Ring GG 585/000 met grote ovale granaat. Ring met een grote ovaal gefacetteerde granaat, 19x14 mm. Om de granaat zit een getorste rand en een opengewerkte brede versiering. ca 6.2 gr. ø 58

Granaat oorknoppen
Resultaat: 175 EUR

Oorknoppen GG 585/000 met granaat. Grote ronde oorknoppen met in het midden een ronde gefacetteerde granaat, ø 8mm. Om de granaat zit een royaal bewerkte GG geschulpte rand. ca 5.4 gr

Staafbroche GG met Granaat
Startprijs 120 EUR

Staafbroche GG 585/000 met Granaat. Langwerpige broche, lengte 42 mm, opengewerkt aan de zijkanten met ingelegde bloemen. In het midden van de broche zit een Granaat gevat in een bewerkte bloemvormige...

2 Colliers
Resultaat: 25 EUR

Collier, zilver, 835/000, met 2 munten gezet in een getorste rand. 1 gulden uit 1970, Rijksdaalder uit 1970. Lengte 58 cm. Daarbij een bewerkt stuk zilveren choker met een soort filigrain en bolletjes...

Broche entourage Granaat
Startprijs 130 EUR

Broche GG 585/000 rozet met Granaten. Oude ronde broche, ø 21 mm, bezet met drie randen met Granaten. ca 3,5 gr

Granaatarmband
Startprijs 250 EUR

Mooie granaatarmband, 3 rijen met GG 585/000 sluiting met Granaat. De 3 rijen granaten, ø 5mm, zijn bevestigd aan een GG ronde sluiting, ø 17 mm, in de vorm van een bloem met in het midden een Granaat...

Armband GG met Granaat
Startprijs 400 EUR

Armband GG 585/000 met Granaten. Schakelarmband met 6 bloemschakels met granaat en met 6 schakels opengewerkt GG, om en om. De armband is voorzien van een bakslot en verkeerd in zeer goede staat. ca 1...

Antieke armband, GG/Zilver
Resultaat: 75 EUR

Antieke armband, zilver 800/000, verguld. Dubbele rozetvormige schakels, voorzien van bewerking en met ogen geschakeld. Breedte 23 mm. Lengte 20,5 cm. ca 24.2 gr

Granaat armband
Startprijs 850 EUR

Oude granaat armband, GG 585/000. Twee rijen, met 2 grote granaten onder elkaar en twee randen met bloembewerking met 6 kleine peervormige granaten. De armband is voorzien van een bakslot. Breedte 3 c...

Set trouwringen
Startprijs 90 EUR

Set trouwringen GG 585/000. Breedte 2,8 mm. De ringen zijn zonder gravure. ca 5,3 gr.ø 54 en 60

Zilveren servies
Startprijs 1.600 EUR

Zilveren 4-delig koffie- en theeservies op voet met ebbenhouten handgrepen, bewerkte rand (voet en langs de bovenrand) en eikelmotief op de deksels. Z2 keur, MT: D.J. Aubert Den Haag. Gewicht (inclusi...

Zilveren kandelaar
Startprijs 350 EUR

Zilveren 4-lichts kandelaar op 8-kantige voet, kleine schade. Kon. Ned. Edelmetaalbedrijven van Kempen, Begeer en Vos ca. 1920, 925/000, 10,5x15x28cm.

Parfumflesje in foudraal
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen parfumflacon met Hollands gouden hals en dop in bijbehorende foudraal, H.: 10cm. Cond.: U

Zilv. hengselschaaltje
Resultaat: 130 EUR

Zilveren hengselschaaltje op voet met opengewerkte gedreven bloemenrand, strak ajourgezaagd hengsel (vermoedelijk Frankrijk) 835/000 ca. 146gr. 7xø10,5cm. Cond.: U

Zilveren miniatuur, haardtang
Resultaat: 130 EUR

Zilveren miniatuur haardtang met gedraaide poten, Amsterdamse keur van voor 1733 (toegeschreven aan Mr. Jan Breda 1688-1725, mogelijk 17e eeuws) L.: 11,5cm. ca. 10gr.

Schaartje in foudraal
Resultaat: 100 EUR

Zilveren Hollands gekeurd schaartje met gegoten grepen en met acanthusblad versierd foudraal. L. 13.5cm., ca. 87gr., Cond.:U

Zilv. visbestek + visschep
Resultaat: 300 EUR

Hollands zilveren 6-persoons visbestek met filetrand in etui met bijbehorende visschep 835/000, grootkeur, jaarletter bestek G: 1941, jaarletter X: 1932, MT: van Kempen, ca. 714gr. Cond.: U

3 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

Zilveren voetschaaltje
Startprijs 70 EUR

Rond bonbon schaaltje zilver 800/000 staand op 3 pootjes, binnenzijde verguld,.rand gehamerd met rozendecor reliëf. ø18cm., ca.138gr.

3 Krist. bakjes
Startprijs 80 EUR

Drie kristallen bakjes met zilveren deksel, zilvergewicht ca. 134gr. (6x11x4,5cm. en 4,5xø5,5cm.)

Zilveren geboortelepel
Resultaat: 80 EUR

Zilveren geboortelepel met gegoten aangesoldeerde steel, bekroond met Bijbels figuur, inscrptie 1744, L.18cm., ca. 54gr., Cond.:U

Zilveren miniatuur, veegblik
Startprijs 250 EUR

Zilveren miniatuur veegblik 18e eeuw met geprofileerde steel met ring, MT: Jan Borduur Amsterdam anno 1753 6x4cm. , ca. 10gr.

Karaf, zilv. montuur
Resultaat: 50 EUR

Oude Orrefors kristallen whisky karaf met sterling zilveren montuur (925/000) 25cm. In goede staat

Armband met parels
Startprijs 850 EUR

Slavenband, GG 585/000, compleet bewerkt met kleine parels. Brede opengewerkte slavenband, 20 mm, volledig bewerkt/ gevlochten met 4 rijen met kleine zoetwaterparels. De armband is voorzien van een st...

Hanger GG fantasie ovaal
Startprijs 300 EUR

Hanger GG 585/000 met briljanten. Ovale fantasie hanger, organsich van vorm, bezet met diverse briljanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm

Ring en oorhangers parels
Startprijs 125 EUR

Ring en Oorhangers, GG 585/000 met parels. Een brede ring met strakke bewerkte grove kop met een Cultive Parel, ø 6 mm, ø 61. En een paar oorhangers met peervormige parels, totale lengte 3.2 cm. Totaa...

Broche, parels
Startprijs 325 EUR

Broche, GG 750/000, met grijze en witte parels. Ovale broche, opengewerkt met GG bolletjes en grijze en witte cultive parels in diverse groottes. ø Broche 33x37mm. De broche is voorzien van een kanons...

Broche bloedkoraal
Startprijs 150 EUR

Broche, GG 585/000, met bloedkoraal. Gladde geschulpte ovale broche, ø 28x22 mm, met in het midden een ovale bloedkoraal met open filigrain bewerking. ca 3.8 gr. ca 1960

Parelcollier
Startprijs 240 EUR

Collier bestaande uit roze zoetwaterparels en 10 witte vingerparels. Roze zoetwaterparels, ø 11-15 mm, als collier met in het midden 10 witte langwerpige V-vormige parels, 33 mm. Aan het collier zit e...

Hanger GG parel en Briljant
Startprijs 1.600 EUR

Hanger, GG, 750/000, met Zuidzeeparel en Briljant. Hanger met grote mooie Zuidzeeparel,ø 15 mm, met een GG hangeroog, sierlijk gevormd , volledig bezet met kleine diamanten, totaal ca 0,23 crt. Het si...

Bloedkoraalring GG
Resultaat: 80 EUR

Ring GG 585/000, met bloedkoraal. Grote grove ring met een uitgesneden bloedkoraal met bloemen, iets beschadigd, 15x20 mm. Om de bloedkoraal zit een brede rand welke bewerkt is met een gegraveerd desi...

Ring GG parel
Startprijs 180 EUR

Ring, GG 585/000, met parel en diamant. Ring Organisch gevormd met in het midden een soort schelp met lijngravure waarin een cultiveparel zit. De rand van de schelp is gerhodineerd en voorzien van 2 k...

Bloedkoraalcollier, 3 rijen
Resultaat: 120 EUR

Bloedkoralen collier, 3 rijen met GG 585/000 sluiting. Een collier bestaande uit 3 rijen bloedkoraal, ø 3 mm, bevestigd aan GG langwerpige gegraveerde sluiting met bewerkte eindstukken, waarvan 1 wat ...

Ring, emaille / amethist / briljant
Startprijs 1.600 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht lila emaille. In het midden een markies geslepen Amethist ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 amethisten. In de brede band va...

Ring, emaille, briljant, topaas
Startprijs 1.600 EUR

Ring GG 585/000, breed, 25,5 mm, met licht blauw emaille. In het midden een markies geslepen blauw topaas ca 10,5x14,6mm, rondom bezet met een GG bollenrand, briljanten en 2 lichte topazen. In de bred...

Bijbel, zilv. klampen
Resultaat: 130 EUR

Bijbel uit 1762 met antiek zilveren bijbelsloten H.: 16,5cm. Cond.: R

Kristallen tafelstuk
Resultaat: 140 EUR

Fraai groot kristallen geslepen zwaan- tafelstuk als zoutvat met geslepen ster op de bodem voorzien van zilveren montuur 835/000 met opengewerkte beweegbare vleugels, H.15cm.

2 Zilveren kandelaren
Resultaat: 180 EUR

Twee zilveren 2-armige getorste kandelaars op ovale voet 835/000, ca. 468gr. (samen) 17x17cm. Cond.: U

5 Potloden
Resultaat: 190 EUR

Vulpotloden, GG 585/000. Vijf GG vulpotloden, diverse modellen, rond en vierkant. Lengte tussen de 9 en 11 cm.

Hengselschaaltje
Startprijs 150 EUR

Engels sterling zilveren hengselschaaltje op voet, MT: Wallace 925/000, de rand is ajourgezaagd (omgeven door kabelrand) 7xø15cm. Cond.: U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

2 Zilv. fotolijstjes
Resultaat: 45 EUR

Twee ovale handgemaakte zilveren fotolijstjes met ajourgezaagd frame. Zilvergewicht ca. 60gr. 10x7cm. Cond.: U

Parfumfles, dubbel
Resultaat: 80 EUR

Antiek kristallen dubbele parfumfles met zilveren dopjes en 1x stopje. Totale lengte 11,5cm. Cond.: U

Parfumfles, gouden dop
Resultaat: 185 EUR

Antiek kristallen parfumflesje met gouden dop en kraag. Inclusief stopje. H.: 8,5cm. Cond.: U