Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 575 EUR

Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.

Vergulde kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.

Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR

Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.

Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Speelwals
Resultaat: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Kastje met ivoren mahjongg spel
Startprijs 375 EUR

Oud Oosters kistje met koperen beslag en 5 schuiflades. Bevat een benen bewerkt Mahjongg spel 12x13x18cm. Cond.: G

Duitse hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

Lamp met man
Startprijs 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Lamp met putti
Startprijs 225 EUR

Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlectrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.

Bureauset
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.

Bentheimer leeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G

3 Delen snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G

Pijpenrek, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...

Paneel, 18e -19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.

Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR

Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G

3 Speculaasplanken
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Wijwatervat, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Scheerset, 7 dagen
Startprijs 320 EUR

Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.

2 Historisme schotels
Resultaat: 130 EUR

Twee grote kopergeslagen Historisme wandschotels ca. 1880 in Renaissance stijl met koppen en/of fenix. In goede originele staat ø37cm. en ø38,5cm.

Wortelnoten kist
Resultaat: 50 EUR

Wortelnoten fineer 19e eeuwse kist met koperen beslag en origineel slot. In zeer goede staat 14x19x10cm.

Filmcamera
Startprijs 200 EUR

Vooroorlogse filmcamera met box en transformator, gemerkt "Premier 20 Simplex-Ampro LTD London", Manufactured U.K. patents by Kelvin Bottomley + Baird LTD Glasgow + Basingstone. In ogenschijnlijk goed...

Bronzen ketel + deksel
Startprijs 230 EUR

Aziatische bronzen ketel, bewerkt met figuren 2e helft 20e eeuw 24x31xø23cm. Cond.: G

Theekistje , 2 bussen
Startprijs 170 EUR

Notenhouten 19e eeuwse theekist met 2 handbeschilderde porseleinen houders (theebus en flacon). Decor van goud en bloemen handbeschilderd. In goede originele staat 15x23,5x15cm.

Kistje + schrijfkistje
Startprijs 240 EUR

Twee oude/antieke ingelegde dekseldozen; 1x mahonie ca. 1930 met intarsia 10x27x17cm. en 1x Boulle met wortelnoten fineer 19e eeuw (schrijfdoos met inktpotje) 12x19x29cm. Cond.: G

2 Albasten vazen
Resultaat: 140 EUR

Twee grote albasten vazen ca. 1890 (gerestaureerd) 48cm. Cond.: R

Botermolen
Resultaat: 100 EUR

Antiek boter-karn apparaat "Imperial Quarts Blow Butter Churn, made in England" ca. 1900 in goede originele staat 40x18x18cm.

Theestoof, ingelegd
Startprijs 220 EUR

Prachtige theestoof ca. 1800 met lade, koperen binnenbak en rondom met floraal inlegwerk. lichte fineerschades 42x28x28cm. Cond.: R

Gietijzeren tafeltje
Startprijs 175 EUR

Origineel Jugendstil gietijzeren etage-tafel ca. 1900 met originele beschildering van bloemendecor. Prachtige vormgeving in zeer goede originele staat 70x35x35cm.

3 Delen houtwerk
Resultaat: 30 EUR

Drie delen houtwerk 19e eeuw; 1x kleine speculaasplank 18e-19e eeuw, 1x botervat notenhout 19e eeuw, 1x Biedermeier wandbakje mahonie (krimpnaad) 13-25cm. Cond.: R-G

Landmeet apparaat
Startprijs 300 EUR

Meetinstrument 19e eeuw, gemerkt Wed. J. Ahrend en zoon Amsterdam. In zeer goede originele staat (Landmeteing of scheepvaart) 26x20xø14cm. Cond.: G

2 Bronzen wand kroontjes
Startprijs 250 EUR

Twee wandluchters (4-delig) 19e eeuw in barok stijl (4-lichts) in goede originele staat 37x23x10cm. en 29x35x35cm.

Hal-lampje
Resultaat: 120 EUR

Oude messing hallampo met gegraveerd glas 20e eeuw in goede staat 45xø20cm.

Naaikistje met inhoud
Startprijs 225 EUR

Mahoniehouten naaikist met 9 dekseltjes, vakverdeling en speldenkussen. met slot en sleutel 11x37x23cm. Cond.: G

Microscoop in kist
Resultaat: 290 EUR

Microscoop brons 19e eeuw, in kist gemerkt C. Reichert Wien. In goede originele staat 38x22x22cm.

Chinese cloisone vaas
Startprijs 60 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinese cloissone vaas (gesigneerd) met bloemen- en vlinderdecor in goede staat 11xø7,5cm.

Cloisonne schaal
Resultaat: 120 EUR

Grote Chinese cloissone schaal met bloemendecor ca. 1900 (bodem gemerkt, gesigneerd), in goede staat 8,5xø31cm.

Boulle kistje
Resultaat: 190 EUR

Grote Franse Boulle likeurkelder (zonder inhoud) ca. 1880. Zwart gelakt , met boulle en schildpad medaillons. Twee messing zijstrippen missen, verder in zeer goede originele staat 27x33,5x25cm.

Antieke paspop
Resultaat: 260 EUR

Paspop 19e eeuw in goede originele staat 160x35x30cm.

Messing draaiplateau
Resultaat: 125 EUR

Frans 19e eeuws mechanisch draaiplateau met opwind-sleutel "Brevets D'invention 663" in goede staat 7,5xø13cm.

2 Thermometers
Resultaat: 130 EUR

Twee compositie metalen figuren met thermometer op albasten zuil. In goede originele staat 42cm.

Ivoren schaakspel
Startprijs 380 EUR

Oud Chinees schaakspel van ivoor in originele kist. 23x45x10cm. Cond.: G

Tinnen kan
Startprijs 75 EUR

Tinnen Jugendstil kan ca. 1900, gesigneerd Petir. Met putti en vrouw als handgreep (deukje) 20x17xø13cm. Cond.: G

2 Tinnen borden
Startprijs 85 EUR

Twee Jugendstil tinnen presenteerschalen ca. 1900, gesigneerd T. Hinge met vogeldecor (Duitsland) 21x20x3cm. Cond.: G

Penselenbeker, bamboe
Resultaat: 120 EUR

Oude Chinese bamboe penselenbeker, rondom bewerkt met landschaps- en figurendecor 20e eeuw 17xø15cm. Cond.: G

Metalen coupe, houten voet
Startprijs 60 EUR

Grote Historisme pronk-hengselvaas ca. 1880 van compositiemetaal 42x32x24cm. Cond.: G

Russisch bakelieten lamp
Startprijs 150 EUR

Prachtige oude grote Russische bakelieten bureaulamp ca. 1930 in zeer goede originele staat 46x36x16cm.

Antieke lijst
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Antieke lijst
Startprijs 175 EUR

Prachtige antieke lijst met verguld stuckwerk en foto 19e eeuw. In zeer goede staat 74x63cm.

Bronzen bureauset
Resultaat: 70 EUR

Oude 6-delige Perzisch bronzen bureauset ca. 1930, bestaande uit een presenteerschaal, inktpot, pennenbak, briefopener, asbak. Fijn uitgewerkt met figurendecor. In goede originele staat 6-27cm.

Bronzen hengselpot
Resultaat: 90 EUR

Bronzen hengselpot 16e-17e eeuw met koppen (gerestaureerd) 12,5xø18cm. Cond.: R

5 Bierpullen
Resultaat: 30 EUR

Vijf oude Duitse bierpullen 2e helft 20e eeuw o.a; steengoed, glas en porselein in goede staat 13-20cm.

Gewei-lamp
Startprijs 100 EUR

Oude gewei-lamp 20e eeuw in goede staat 59x69x62cm.

Romeinse lamp
Startprijs 70 EUR

Prachtige 19e eeuwse bronzen olielamp (4-lichts) met putti en figuren in Renaissance stijl (historisme) ca. 1880. Met messing blakerspiegel 66cm. Cond.: G

Bronzen lamp + kap
Startprijs 60 EUR

Bijzondere grote bronzen met marmeren tafellamp in barokstijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 78xø40cm.

Jugendstil schaal ca. 1900
Startprijs 120 EUR

Prachtige grote vernikkelde Jugendstil presenteerschaal ca. 1900 met karper-motief (lichte oxidatie) in originele staat 64x32cm. Cond.: G

Kavel diversen
Resultaat: 25 EUR

Tien delen divers plated en glaswerk o.a; tablet, zoutstrooier, peper- en soutstel, mosterdpotje, oliekaraf, peperbus 19e-20e eeuw 4-21cm. Cond.: G

Colt België in kist
Startprijs 750 EUR

Revolver 19e eeuw in originele mahoniehouten kist met accesoires. Revolver is genummerd 3566 ca. 1860. Mechanisme werkt,, in goede originele staat 30x18x7cm.

Borstbeeld, senator
Resultaat: 40 EUR

Grote oude goudkleurige gipsen borstbeeld, waarschijnlijk van een Romeinse senator. in goede staat 52x31x24cm.

Engelse Enfield karabijn
Resultaat: 220 EUR

Engelse Enfield karabijn van 1917 (onklaar gemaakt) G.R. BS. CP 1917 Sht. L.E. (In originele staat 113cm. Cond.: G

Jachtgeweer in koffer
Startprijs 2.300 EUR

Zeldzaam 19e eeuws damast jachtgeweer met kruithoorn in originele kist. Gesigneerd E. Berhart, Cannonier de Paris, prachtig bewerkt 116-117cm. In zeer goede originele staat.

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte messing schede 20e eeuw in goede staat 50cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Aparte oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 57cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw, messing omhulsel van schede mist (verder in goede staat) 47cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 49cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede 20e eeuw in goede staat 51cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede 20e eeuw in goede staat 48cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Mooie oude Indonesische kris 20e eeuw in goede staat 51cm.

Kris
Startprijs 80 EUR

Mooie oude Indonesische kris met plated bewerkte schede (oxidatie) 20e eeuw 48cm. Cond.: G

Kris
Startprijs 80 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met bewerkte plated schede in zeer goede staat 20e eeuw 51cm.

Hollands lepelrek
Resultaat: 100 EUR

Hollands 18e-19e eeuws eikenhouten gestoken lepelrek met 12 tinnen paplepels van dezelfde soort. In goede originele staat 70x30x8cm.

8 Tinnen borden
Resultaat: 30 EUR

Acht tinnen borden 19e eeuw in goede originele staat ø21-ø37cm.

4 Delen tin, 19e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vier delen 19e eeuws tin; 1x bierpul met deksel en eikel, 1x maatbeker met handvat en 2x schroefdozen (boter). Alles in goede originele staat 9-17cm.

2 Tinnen dekselkannen
Startprijs 40 EUR

Twee kleine tinnen dekselkannen met gleuf in het deksel voor de lepel (1 duimrust afgebroken) 17e-18e eeuw 14-15cm. Cond.: R

Tinnen klepkan
Resultaat: 20 EUR

19e Eeuwse tinnen klepkan met duimrust (bedeukt) 28x17x13cm. Cond.: R

Lepelrek
Resultaat: 60 EUR

Eikenhouten 18e-19e eeuws lepelrek met diverse tinnen lepels in goede staat 55x28x5cm.

2 Lepelrekken
Resultaat: 80 EUR

Twee eikenhouten 18e-19e eeuwse lepelrekken met diverse tinnen lepels 50-54cm. Cond.: G

Tinnen koffiekan ca. 1800
Resultaat: 30 EUR

Duitse tinnen koffiekan met zijwaardse duimrust ca. 1800, monogram F.W. In goede staat (handvat gerestaureerd) 10x16xø11cm.

7 Delen tin
Startprijs 30 EUR

Zeven delen antiek tin 19e eeuw; 1x dekseldoos (beschadigd), 1x maatbeker met snaveltuit, 4x maten en 1x beker 6-17cm. Cond.: R-G

Tinnen klepkan
Resultaat: 25 EUR

Tinnen klepkan 18e-19e eeuw met duimrust (deksel gerepareerd) 26cm. Cond.: R-G

Tinnen chcocladekan
Startprijs 125 EUR

Grote 19e eeuwse tinnen chocolade comfort ca. 1870, bewerkt en in zeer goede staat 42x16x29cm.

2 Delen oud tin
Startprijs 20 EUR

Twee delen tin 19e eeuw; 1x schaar en 1x ovaal bord (Gemerkt) 24,5x35cm. Cond.: G

2 Tinnen kannen
Resultaat: 15 EUR

Twee oude messing vernikkelde kannen 20e eeuw 1x koffiekan (deuk + deksel los) en 1x kleine kraantjeskan Tiel ca. 1920 21-22cm. Cond.: R-G

Petroleumlamp
Resultaat: 100 EUR

Majolica hang-petroleumlamp ca. 1900 met extra 6 kaarskandelaars en Jugendstil motieven in originele staat 65xø77cm. Cond.: G

Jugendstil petroleumlamp
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil petroleumlamp ca. 1900 met floraal Jugendstil motief (zweepslag). 1 Arm gebroken, verder in goede staat (compositie metaal) 60xø47cm.

Petroleumlamp
Startprijs 40 EUR

Petroleumlamp ca. 1890 met beschilderd glazen reservoir en vernikkelde messing voet. In zeer goede originele staat 54cm.

2 Petroleumlampen
Startprijs 20 EUR

Twee petroleumlampen ca. 1900; 1x blaker 33xø12cm. en 1x Jugendstil tafellamp van koper 25xø10cm. Cond.: G

Olielamp
Startprijs 30 EUR

Grote petroleumlamp ca. 1900 met compositie metalen voet op zwart keramiek, met groen glazen reservoir 66cm.

Opaline lamp
Startprijs 40 EUR

Grote oude opaline glazen petroleumlamp 1e helft 20e eeuw met landschapsdecor en originele kap. In goede originele staat 54cm.

Lamp
Resultaat: 35 EUR

Koperen hanglamp met geslepen glazen kappen ca. 1920 4-lichts in goede originele staat 50x40x40cm.