Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Chin. jardiniere 6596
Chin. jardiniere

Resultaat:

25 EUR

Verkocht
Chinees jade figuur 6597
Chinees jade figuur

Resultaat:

90 EUR

3 Vazen 6598
3 Vazen
Startprijs 120 EUR
3 Chin. pors. kop&schotels 6599
3 Chin. pors. kop&schotels
Startprijs 20 EUR
3 Capucijner kop&schotels 6600
3 Capucijner kop&schotels
Startprijs 40 EUR
Verkocht
Kavel diversen (11x) 6601
Kavel diversen (11x)

Resultaat:

270 EUR

3 Diverse vazen 6602
3 Diverse vazen
Startprijs 25 EUR
Verkocht
4 Kop & Schotels 6603
4 Kop & Schotels

Resultaat:

180 EUR

Verkocht
7 Kopjes + 4 Schotels 6604
7 Kopjes + 4 Schotels

Resultaat:

80 EUR

Verkocht
9 Kopjes & 11 schoteltjes 6605
9 Kopjes & 11 schoteltjes

Resultaat:

135 EUR

Verkocht
Chinees bord, 18e eeuw 6606
Chinees bord, 18e eeuw

Resultaat:

110 EUR

Verkocht
Kruik 6607
Kruik

Resultaat:

60 EUR

Verkocht
Zilveren kinderbeker 8080
Zilveren kinderbeker

Resultaat:

45 EUR

Schilderij, A. Saverijs 9001
Schilderij, A. Saverijs
Startprijs 3.000 EUR