Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Mokka servies, goudkleurig
Resultaat: 25 EUR

Oud Duits porseleinen mocca-servies, gemerkt Bavaria 20e eeuw. Bestaande uit; koffiekan, suikerpot, melkkan en 6 kop&schotels Cond.: G

Petrus Regout serviesje
Resultaat: 50 EUR

Petrus Regout Maastricht restservies ca. 1900, decor Saksch; 1x koffiekan, 1x suikerpot (dekselknop gelijmd), 1x melkkan en 8x kop&schotels. minimale chips Cond.: R-G

Plateel vaasje
Resultaat: 30 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Geometrische decoratie in blauw/groen en okerkleur, gemerkt en genummerd, H.: 18,5cm. Cond.: G

Plateel vaasje, 2 oren
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje met 2 oren van St. Lukas te Utrecht uitgevoerd in een blauw-gouden lusterglazuur. Gemerkt St. Lukas Utrecht Nr. 122, kleur K. (1910 - 1915). 1 Oor is gebroken geweest, H.: 16cm.

Plateel vaasje, Arnhem
Resultaat: 25 EUR

Plateel vaasje , Arnhemse Fayence Fabriek jaren 20. Florale decoratie in blauw/groen en okerkleur. H.: 13cm. Cond.: G

Plateel vaasje, Eskaf
Resultaat: 50 EUR

Plateel vaasje, Eskaf Ola Huizen Holland met florale beschilderingen door schilder Willem Evers. Gemerkt en genummerd H.: 17,5cm.

Rosenthal servies
Startprijs 100 EUR

Duits Rosenthal porseleinen Tete a Tete servies, decor Donatello. In Jugendstil vormgeving 2e helft 20e eeuw in goede staat 16x48x34cm.

Rosenthal voetbal-servies
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G

2 Steigerende paarden
Startprijs 50 EUR

Twee steigerende wit porseleinen paarden ca. 1980 in zeer goede staat ca. 20cm.

Papegaai
Startprijs 100 EUR

Oude Chinees porseleinen kakatoe 1e helft 20e eeuw (chip af) 44cm. Cond.: R-G

Porseleinen haan
Resultaat: 25 EUR

Oude porseleinen haan, vermoedelijk China (kam 2 chips af) 20e eeuw 30cm. Cond.: R

2 Schotels, 18e eeuw
Startprijs 160 EUR

Twee Chinees porseleinen 18e eeuwse borden met landschapsdecor, minimale randschade ø23,3cm. Cond.: G

2 Imari borden, 18e eeuw
Resultaat: 125 EUR

Twee Chinees imari porseleinen sierborden 18e eeuw met landschapsdecor (1 oude haarlijn) ø22cm. Cond.: G

Bord, Fam. Rose
Resultaat: 60 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuws Familie Rose bord met bloemendecor (haarscheur) ø22,3cm. Cond.: G

4 Chinese kommen
Resultaat: 70 EUR

Vier Chinees porseleinen kommen ca. 1900 met figuren in landschapsdecor. minimale chips 5,5xø11,5cm. Cond.: G

Imari theepot
Startprijs 25 EUR

Imari porseleinen 19e eeuwse theepot zonder hengsel, verder in goede staat 13x17xø15cm.

Dekselpot, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse dekselpot (Yang Cheng) met bloemendecor. Haarscheur en randschade 15xø11cm.

Satsuma vaas
Resultaat: 40 EUR

Antieke Satsuma vaas (keramiek) met Wilhelmina teken en 31 Augustus 1923. gesigneerd en made in Japan, in goede staat 21xø11cm.

Fluit met figuren
Resultaat: 15 EUR

Oud Zuid-Amerikaans terracotta blaasinstrument in de vorm van 6 Zuid-Amerikaanse vrouwen in kledendracht 20e eeuw 12xø10cm. Cond.: G

2 Kruidenschaaltjes
Resultaat: 15 EUR

Twee oude Meissen porseleinen kruidenschaaltjes 1e helft 20e eeuw, 1 schaaltje gelijmd 5x11x8cm. Cond.: R-G

Beeld, lezende vrouw
Resultaat: 45 EUR

Keramieken Jugendstil figuur Wiener Werkstatten, gmunder keramiek 1923-130 Nr. 1069. Hoofd gelijmd 15cm. Cond.: R

Vaas, kom, messenleggers
Resultaat: 20 EUR

Zeven delen oud/antiek; 1x vijf ivoren messenleggers ca. 1930, 1x Chinees porseleinen kom 19e eeuw (gesigneerd onderop met bloemendecor, 1x Kantonese vaas 1e helft 20e eeuw met gedetailleerd gouddecor...

2 Spekstenen beelden
Resultaat: 30 EUR

Twee grote oude Chinese spekstenen voorwerpen 20e eeuw; 1x vaas met bloemendecor en 1x visser met hengel en vis 25-36cm. (minimale chip) Cond.: G

Spekstenen figuur
Resultaat: 20 EUR

Chinees spekstenen 19e eeuws figuur, voorstellend een man staand op een vis 16cm. Cond.: G