Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Otto Eerelman, paardenstal
Resultaat: 9.000 EUR

Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G

Biedermeier secretaire
Resultaat: 4.250 EUR

Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...

Wing klok
Resultaat: 3.300 EUR

Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, ongesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 61x47cm. Cond.: G

Jan Gerrit Jordens
Resultaat: 2.000 EUR

Jan Gerrit Jordens (1883 - 1962, verso gesigneerd), olieverf op paneel, abstracte compositie 44x60cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Jan te Wierik
Resultaat: 1.880 EUR

Groot oud bronzen beeld van Jan te Wierik (gesigneerd) J.T.W. 1.A nr. 1 van de 2. Geheel op zwart marmeren voet in goede originele staat 64x30x20cm.

Sigarettenetui, emaille
Resultaat: 1.850 EUR

Zilveren rondom geëmailleerd Russisch sigarettenetui met kleurige florale motieven, rondom ijsberen afbeeldingen en strijders te paard aan voorzijde. 11x8x2cm., ca. 240gr., Cond.:U

Blauwe vaas, Fam Rose
Resultaat: 1.850 EUR

Grote Chinese blauwe vaas met 2 afbeeldingen, handbeschilderd. Fam Rose, vogel op bloesemtak 20e eeuw, 32xø22cm. Cond.: G

Choker WG entourage
Resultaat: 1.800 EUR

Choker, WG 585/000, met briljant. Gematteerd visgraatcollier met in het midden een grote briljanten entouragehanger, ø 17 mm,, 1x 0.45 crt, 8x0.05crt en16x0.03 crt. De hanger zit met 2 briljanten, 2x0...

Empire pendule 1820
Resultaat: 1.750 EUR

Grote bronzen vuurvergulde empire pendule met Diana, eerste vergulding (geen beschadigingen), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger ca. 1820. in uitstekende staat 56x40x15cm.

Aris Knikker, Utrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G

Schilderij, Duitse expressionist
Resultaat: 1.700 EUR

Signatuur weggehaald (Duitse expressionist), schilderij ca. 1930, olieverf op linnen, kubistische bok 50x70cm. Cond.: R

Klok met putti
Resultaat: 1.600 EUR

Zware bronzen vuurvergulde pendule met putti in 18e eeuwse stijl met 8-daags Frans uurwerk en veerlsinger ca. 1850. J. Lefebre Fils Paris, in goede originele staat 33x24x17cm.

Gouden naaigarnituur
Resultaat: 1.450 EUR

Heel bijzondere 9-delige 585/000 gouden naaigarnituur bestaande uit 2 zeldzame garenklosjes, naaldenkoker, priem, vingerhoed, naaischaartje met schede, potlood en mesje. Nederlands gekeurd. Het geheel...

Armband WG briljant
Resultaat: 1.400 EUR

Armband, WG 585/000, met briljant. Armband met visgraatschakel met in het midden een tussenstuk in bloemvorm, bezet met briljanten 1x0.20 crt en 16x0x08 crt in fantasie entourage. In de rand zijn 16 d...

Pendule met figuren
Resultaat: 1.400 EUR

Zeldzame grote Franse antieke pendule ca. 1870 met grote putti, gesigneerd A. Carrier (Brons gepatineerd, compositie metaal). 8-Daags uurwerk en brocot balans. In goede originele staat met zwart marme...

Horloge GG Eterna
Resultaat: 1.300 EUR

Elegant horloge GG 585/000, Eterna. Zwaar GG herenhorloge, rechthoekig afgeronde kast, 30x25 mm, met witte wijzerplaat met datum en indexen. Aan de kast zit een zware bewerkte schakelband met klapslui...

Schilderij, dames
Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G

Jan van Vuuren, Elburg
Resultaat: 1.300 EUR

Jan van Vuuren (Molenaarsgraaf 1871 - 1941 Ermelo), olieverf op linnen, straatje in Elburg met figuren 50x40cm. Cond.: G

Hollands dubbelgebogen kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.

Weense klok
Resultaat: 1.200 EUR

Grote vroeg Biedermeier Empire Weense klok met zwaar bronzen uurwerk. Intarsia met figuren en bloemen in notenhout fineer ca. 1800. Geëmailleerde wijzerplaat (lichte fineerschade) 81x38x19cm. Cond.: G

Vitrine
Resultaat: 1.200 EUR

Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...

Schilderij, Ruïne
Resultaat: 1.150 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw (naamplaatje met C.G. Schütz, Duitse School), olieverf op linnen, ruïne bij een rivier met vele figuren 72x122cm. Cond.: G

Antieke WG ring Briljant
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige antieke prinsessenring WG, 585/000 met briljanten. Langwerpige ring met 3 briljanten, 1x0,25crt en 2x 0.17crt. om de grote briljanten zitten 18 kleine diamanten. Het geheel is van een goede ...

Jan Rijlaarsdam
Resultaat: 1.100 EUR

Jan Rijlaarsdam (1911 - 2007), olieverf op linnen, bloemenverkoopster 40x50cm. Cond.: G

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...

Joodse kandelaar
Resultaat: 1.000 EUR

Oude Joodse zilveren wandkandelaar voor 9 kaarsen met bewerkte achterwand waarop o.a 9 turkoois stenen, ca. 770gr. 25x21x6,5cm. Cond.: U

Hollands wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M

Oorknoppen WG solitair
Resultaat: 950 EUR

Oorknoppen, WG, 585/000 met briljant. Mooie grote solitair oorknoppen met een zespoot chaton met daarin een briljant, ca 0.70 crt per steen. ca 1,8 gram

Zilveren servies
Resultaat: 950 EUR

Zeer compleet en gaaf Hollands zilveren eet- en dienbestek 835/000; 12x tafellepels, 12x tafelvorken, 12x dessertlepels, 12x dessertvorken, 2x sauslepels, 2x groentelepels, 1x aardappellepel en 1x soe...

Evert Moll, havengezicht
Resultaat: 950 EUR

Evert Moll( Voorburg 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdams havengezicht 100x60cm. Cond.: R-G

Franse pendule 1840
Resultaat: 950 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen pendule, ca. 1840 met als voorstelling een zittende vrouw met roos op canape. 1e vergulding vakkundig gereinigd. In top toestand. 41x22x9 cm.

A.J. van Driesten
Resultaat: 900 EUR

Arend Jan van Driesten (Leiden 1878 - 1969 Oegstgeest), olieverf op linnen, boerenhuis met rieten dak en was-ophangende vrouw 78x53cm. Cond.: G

Bronzen beeld, Joris Verdonkschot
Resultaat: 900 EUR

Joris Verdonkschot 04 (nr. 5/8), bronzen figuur op marmeren voet, gesigneerd en titel "Passione II". In zeer goede staat 27x27x13,5cm.

2 Zilv. empire kannen
Resultaat: 850 EUR

Twee Duitse zilveren empire kannen begin 1800 met houten handgreep en ovaal deksel. Rondom voorzien van handgravure. Grote kan 20x22cm., kleine kan 15x15cm. Cond.: U

Collier, koraal
Resultaat: 850 EUR

Collier van bloedkoralen. Bestaande uit vijf verlopende rijen met diskvormige koralen, ø 6-14mm, met een licht rood/oranje kleur. Kortste lengte 37 cm. Het geheel is zonder sluiting. ca 194 gr.

Empire pendule
Resultaat: 850 EUR

Vuurvergulde bronzen empire pendule ca. 1820 met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger. In goede originele staat, goede vergulding, klok is niet gereinigd 36x27x9cm.

Zilveren koekdoos op schotel
Resultaat: 800 EUR

Zilveren koektrommel (7x16x12cm.) op onderblad (26,5x22cm.) met geschulpte rand. 925/000, ca.834gr. Cond: G

Ring Art Deco diamant navette
Resultaat: 800 EUR

Prachtige Art Deco ring, Platina, navette model met Saffier en Diamant. Ring met grote Briljant in het midden, ca 0.50 crt, aan weerszijden 3 blauw saffieren, in verschillende groottes. De buitenrand ...

Schilderij, F.C.K. 1881
Resultaat: 800 EUR

Monogram F.C.K. 1881 (Frederik Christian Kiaerkou 1805-1891 Denemarken), olieverf op paneel, bomen bij avond 18x24cm. Cond.: G

Ongesigneerd 19e eeuw, luitspeler
Resultaat: 800 EUR

Ongesigneerd 18e-19e eeuw (Engelse School?), olieverf op linnen, luitspeler 38x49cm. Cond.: G

Atmos klok, LeCoultre
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame oude Jaeger LeCoultre Atmos klok met origineel gekleurde cijferring (zeldzaam). In goede originele staat 24x19x14cm.

Schwartzwalder klok
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Schwarzwald tafel koekkoeksklok (uurwerk niet getest) met prachtig snijwerk en hert. 1 Gewei stang mist en stukje wijzer mist, verder in goede originele staat 65x43x20cm. Cond.: R-G

Kogelklok
Resultaat: 800 EUR

Oude messing kogelklok in glasvitrine en houten voet 20e eeuw in werkende staat 38x30x28cm.

Armband GG Gourmet
Resultaat: 775 EUR

Armband GG 916/000, Gourmetschakel. Groffe armband met plat geslepen Gourmetschakel.ca 37.2 gr. Lengte 25 cm. Zit wat slijtage in.

Ring Entourage WG saf/brilj.
Resultaat: 750 EUR

Prachtige Ring, WG 750/000, met Briljant en Saffier. Lady Di ring, entouragemodel, met in het midden een Blauw Saffier, 8x6,5mm, met groeilijnen. Om de Blauw Saffier zitten 12 Briljant geslepen diaman...

Zilveren bestek
Resultaat: 700 EUR

Kavel Hollands zilveren bestek: 2 groentelepels, 13 tafellepels, 14 tafelvorken, 6 dessertlepels, 8 dessertvorken en 1 kindercouvert, 835/000, Diverse MT.: en diverse jaarletters, ca. 2370 gr., Cond....

Omega, polshorloge
Resultaat: 700 EUR

Omega Constellation. GG, automatic . heren model, automatic, met datum en met bruin lerenband.