Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestek, verzilverd?
Resultaat: 35 EUR

Diverse delen oud plated o.a; roomstelletje, sleef, lepels, vorken, etc. Cond.: G

Hengselschaal + 2 servetringen
Resultaat: 15 EUR

Engelse plated hengselschaal en twee servetringen. 29x11x11cm./ cond.:U

Zilveren tafelnummering
Resultaat: 20 EUR

Zilveren tafelnummers, 1 t/m 12 in doosje, 800/000 samen ca. 10gr. Cond.:U

Plated dekseldoos
Resultaat: 20 EUR

Grote plated dekselpot met handgrepen, fijn bewerkt met Oosterse motieven 20e eeuw 23x23xø15cm. Cond.: G

Zilveren naaldenkoker
Resultaat: 40 EUR

Antieke Hollands zilveren breipendop vermaakt tot broche 835/000,. L. 8.5cm., Ca. 8gr., Cond.:G

Plated sauskom
Startprijs 20 EUR

Antieke plated sauskom, 15x8x9.5cm., Cond.:U

6 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 35 EUR

Zes handgemaakte Chinese zilveren theelepels. Totaal ca 94 gr. Lengte 12,5cm Cond U

Divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Lot zilver: miniatuur broodmes, Indisch zilveren clip, briefopener en miniatuur kris, 800/000 Samen ca. 62gr., Cond.:U

Divers plated
Resultaat: 25 EUR

Kavel divers plated 20e eeuw o.a; fotolijst, roomstel, messen, vorken, lepels Cond.: G

Zilv. lepeltjes + Schaal
Resultaat: 50 EUR

Zeventien zilveren lepeltjes en plated schaal. Lepeltjes zijn van de serie bloemen van Douwe Egberts 835/000 ca. 153gr. L.: 10,5cm. (Cond.: G), plated schaal is van WMF 31x20cm. ca. 152gr. (Cond.: R-G...

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 30 EUR

Bijbel 19e eeuw met gouden slotje, bewerkt met lederen band (scheur in het leer) 13x9x3cm. Cond.: R

Zilveren roomlepel
Resultaat: 25 EUR

Hiollands zilveren roomlepel 8.5/000, Jaarletter: B, 1936, Schoonhoven, L.11cm., ca. 17.5gr., Cond.:U

Zilveren napje
Startprijs 25 EUR

Sterling zilveren miniatuur bokaal op voet, 925/000, 7.5xø3cm., ca. 13gr., Cond.:U

3 Delen zilver (tang/scheppen)
Resultaat: 50 EUR

Drie delen zilver; zilveren klontjestang, Hollands zilveren theeduimpje en kolenbak model suikerschep. Jaarletters X: 1832 en S: 1827. ca. 41gr. (totaal) Cond.: U

3 Delen divers zilver
Resultaat: 25 EUR

Twee geëtste glazen (13,5-15,5cm.) op Hollands zilveren voet en klein zilveren pepermuntbakje op voet 4,5xø7cm.

Zilveren balboekje
Resultaat: 45 EUR

Zilveren balboekje met bijbehorend zilveren potloodje, met hangeroog, 835/000, begin 1900. Aan beide zijden gestreepte bewerking, 6x3.5cm., Ca. 27gr., Cond.:U

2 Zilv. kaasduimen
Startprijs 25 EUR

Twee Djokja zilveren kaasduimen met mooie florale versiering, 800/000, 3.5x2.52cm., ca. 23gr., Cond.:U

6 Lepels, bokkepootjes
Resultaat: 30 EUR

Zes Hollands zilveren bokkepootlepeltjes, 835/000. MT.: GG, ca. 59gr., Cond.:U

12 Zilveren lepeltjes
Resultaat: 30 EUR

Twee sets van 6 Hollands zilveren lepeltjes in etui; 6x Biedermeier met gegraveerde bak en steel eind 1800, MT: A&J.J. Driesen Schoonhoven ca. 40gr. Cond.: U en 6x Art Deco 835/000, MT: onduidelijk, c...

Zilveren klontentang
Resultaat: 25 EUR

Zilveren klontentang, 830/000, met fraaie schelpvormige poten, L.12cm., ca. 25gr.

Kristallen toiletpotje
Resultaat: 25 EUR

Tien-kantig geslepen kristallen toiletpotje met geslepen ster op de bodem, voorzien van geslepen stop en 835/000 zilveren eend. Birmingham ca. 1901. H.9cm.

Zilveren vleesvork
Resultaat: 25 EUR

Zilveren 835/000 vleesvork met bewerkte pennen en bloemen op de tanden, gladde steel bekroond door een edelman, MT.: H.Hooykaas, Schoonhoven, ca. 1929, L.20cm., ca. 32gr.

3 Delen zilver
Startprijs 30 EUR

Twee vleesvorken met bewerkte zilveren handgreep in etui en een antieke Hollandse zilveren servetband 835/000. Jaarletter K: 1869, MT: G.F. van Geelen Schoonhoven Cond.: U

6 Zilv. lepels + schoenlepel
Resultaat: 60 EUR

Zes Hollands zilveren theelepels 835/000, ca. 72gr. MT: A.J. Driesen Utrecht ca. 1920 + Schoenlepel met zilveren heft Cond.: U