Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Jan te Wierik, erotisch
Startprijs 2.250 EUR

Jan te Wierik 2000 (1954 - 2002), acryl op linnen, vrouwelijk naakt 70x90cm. Cond.: G

H. Heijligers
Startprijs 1.800 EUR

Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G

A.M. Gorter, zwartbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter (1866 - 1930), olieverf op linnen, koe (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

A.M. Gorter, roodbonte koe
Startprijs 750 EUR

Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G

Toon Ninaber van Eyben
Resultaat: 410 EUR

Toon Ninaber van Eyben (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp bij Lago Maggiore 64x84cm. Cond.: G

Schilderij, J.H. Mastenbroek
Startprijs 7.000 EUR

Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G

Aris Knikker, Utrecht
Resultaat: 1.700 EUR

Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G

Evert Moll
Startprijs 950 EUR

Evert Moll ( 1878 - 1955 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G

Louis Apol
Startprijs 800 EUR

Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G

Schilderij, Jan te Wierik
Startprijs 1.500 EUR

Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G

Fedor van Kregten, koeien
Resultaat: 650 EUR

Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G

Oene Romkes de Jongh
Startprijs 2.000 EUR

Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G

Brood, gemengde techniek
Startprijs 500 EUR

Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G

Schilderij, dames
Resultaat: 1.300 EUR

V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G

Schilderij, A.M. Gijp
Startprijs 750 EUR

Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G

Karel Appel, litho
Startprijs 450 EUR

Karel Appel '82 (Amsterdam 1921 - 2006 Zurich), lithografie op papier (epreuve d'artiste), "Lignes de vie de personages" 52x70cm. Cond.: G

Otto Eerelman, paardenstal
Resultaat: 9.000 EUR

Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G

J. Wiegers
Startprijs 500 EUR

Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G

Schilderij, T. de Bock
Startprijs 350 EUR

Theophile de Bock (Den Haag 1851 - Haarlem 1904 ), olieverf op linnen, figuur op landweg 32x42cm. Cond.: G

Schilderij, Hulk
Startprijs 1.800 EUR

-

Schilderij, Armfield
Startprijs 1.000 EUR

Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G

Johannes Weiland
Startprijs 500 EUR

Johannes Weiland ( 1858 Vlaardingen 1909 Den Haag), olieverf op paneel, boerenvrouw met kruik 36x26cm. Cond.: G

Schilderij, van Dulmen Krumpelman
Startprijs 1.500 EUR

Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G