Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G

Ets, Hilmar Friedrich
Startprijs 10 EUR

Hilmar Friedrich 1967 (Duitse School), ets op papier, Die Familie 24,5x16cm. Cond.: G

Gerda Rotermund
Resultaat: 10 EUR

Gerda Rotermund (Duitse School), houtsnede op papier, vogels op een tak 17x24cm. Cond.: G

Ets, watermolen
Resultaat: 10 EUR

Onduidelijk gesigneerd ca. 1900, ets op papier, watermolen 12x8cm. Cond.: G

Ets, kerk
Resultaat: 10 EUR

Ongesigneerd ca. 1930, ets op papier, ets kerk 12x18cm. Cond.: G

J.J.C. Spohler, winter
Resultaat: 15 EUR

Naar J.J.C. Spohler ca. 1900, aquarel op papier, Hollands wintergezicht met figuren 19x14cm. Cond.: R-G

Ets, D. Harting
Resultaat: 18 EUR

Dirk Harting epreuve d'artiste (Salataga Indië 1884 - ), dorpstraat 20x17cm. Cond.: R-G

Otto Herter, tekening
Resultaat: 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), zwarte inkt op papier, zelfportret 40x33cm.met boek, Cond.: G

Otto Herter, abstract
Startprijs 15 EUR

Otto Herter (1924 Pjatigorsk Kaukasus - Hamburg ), olieverf op linnen, abstracte compositie 50x60cm.

Aquarel, Fiedler
Resultaat: 15 EUR

Fiedler (Duitse School), aquarel op papier, landschap met kust 45x60cm. Cond.: G

Ets, Orientaals
Resultaat: 15 EUR

Ongesigneerde ets (Marius Bauer ongesigneerd) uit een antiquarisch boek, Oosters dorpsgezicht met figuren 14x12cm. Cond.: R

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, bospad 19x16cm. Cond.: G

Ets, Hulshof Pol
Resultaat: 20 EUR

Hulshoff Pol ( Hengelo 1883 - 1957), ets op papier, riviergezicht 13x22cm. Cond.: G

5 Schilderijtjes, rijstpapier
Resultaat: 15 EUR

Vijf Chinese schilderijen op rijstpapier ca. 1900 (beschadigd) 10x6,7cm. Cond.: M

Indonesische houtsnede
Startprijs 15 EUR

Indonesische houtsnede op rijstpapier (gesigneerd) voorstellende 2 Indonesische figuren (1x met boog en 1x met zwaard) 40x45cm. Cond.: G

Stadsgezicht Vermeer
Resultaat: 15 EUR

G. Vermeer ca. 1920, olieverf op paneel, dorpsstraat met figuren 24x30cm. Cond.: G

2 Etsen kinderen
Startprijs 15 EUR

Ongesigneerd?, ets of gravures, etsen of gravures van 2 kinderportretten 1e helft 20e eeuw. Niet uit de lijst geweest 11x8cm. en 15x10cm. Cond.: G

Ets, E. Valenga
Resultaat: 20 EUR

E. Valenga? 19e eeuw, ets op papier, boerenvrouw 16x13cm. Cond.: G

Religieus schilderijte
Startprijs 15 EUR

Klein ikoon ca. 1880, olieverf op paneel, voorstelling van een heilige 12x8,5cm. Cond.: R

Grafiek, Heiligenhafen
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2/5 grafiek, ets op papier, Heiligenhafen 20x32cm. Cond.: G

Cees Bolding, ets
Resultaat: 25 EUR

Cees Bolding 1926 ( 1897 - 1979), ets op papier, winters stadsgezicht 50x34cm. Cond.: G

3 Aquarellen
Resultaat: 20 EUR

Drie onduidelijk gesigneerde aquarellen ca. 1900; 2x landschappen met figuur verso J. Doeleman 24x13cm. en 1x geit met lammetje 22,5x14cm. Cond.: R-G

Schilderij, B. de Jong
Resultaat: 20 EUR

B. de Jong 84, olieverf op paneel, bospad met paardenkar en hond 24x30cm. Cond.: G

2 Etsen, Willem de Zwart
Resultaat: 20 EUR

Monogram A.K. Koster 1888, 2 etsen Haagse School, 1x bij Geulen Limburg 13x18cm. en 1x onbekende weg 24x15cm. Cond.: G