Wim Izaks (1950 Eibergen - 1989 Enschede), olieverf op linnen, vrije compositie 50x40cm. Cond.: G
Roma (verso Raoul Haerens op etiket), olieverf op linnen, vrouwelijk naakt 50x60cm. Cond.: G
Josef Wopfner ( 1843 - 1927 Duitse School), olieverf op linnen, rivier met landarbeiders en boten 30x40cm. Cond.: G
G.J. Delfgaauw ( 1882 - 1947 Den Haag), olieverf op linnen, Rotterdamse haven 30x40cm. Cond.: G
Jan Frederik van Deventer ( 1822 - 1886), olieverf op paneel, koeien langs de Waal 30x45cm. Cond.: G
Kichrhoff (Duitse School ca. 1950), olieverf op paneel, bergachtig landschap bij avond 45x35cm. Cond.: G
Ton van Tast '65 (Antonius v.d. Valk, 1884 Delft - ), aquarel op papier, fantasievoorstelling met vele gezichten 47x36cm. Cond.: G
Erasmus Bernhard van Dulmen Krumpelman ( 1897 - ), olieverf op linnen, meisje met boek 50x60cm. Cond.: G
Edward Armfield (Engelse School 1817 - 1896), olieverf op linnen, twee jachthonden met vos en fazant 40x30cm. Cond.: G
Jan Wiegers (echtheid onduidelijk), olieverf op paneel, stilleven met perziken 32x37cm. Cond.: G
Otto Eerelman ( 1839 - 1926), olieverf op linnen, paardenstal met twee paarden en hond 36x26cm. Cond.: G
Adrianus Marinus Geyp ( 1855 Middelburg - 1926 Den Haag), olieverf op linnen, Hollands landschap met vissers bij een sloot en koeien bij een molen. 50x70cm. Cond.: G
V. Latour 19e eeuw, olieverf op paneel, 2 damesportretten "Favouritin en Scherkessin" 24x30cm. Cond.: G
Herman Brood 92 (Zwolle 1946 - 2001 Amsterdam), gemengde techniek op papier, twee gezichten (inclusief taxatierapport en echtheids-verklaring) Cond.: G
Oene Romkes de Jongh ( Makkum 1812 - 1996 Amsterdam), olieverf op linnen, Hollands stadsgezicht in de winter met vele figuren 54,5x67,5cm. Cond.: G
Fedor van Kregten (Diever 1871 - 1937 Den Haag), olieverf op linnen, 3 koeien bij boerderij 60x80cm. Cond.: G
Jan te Wierik '90 (1954 - 2002 Rekken), olieverf op paneel, fantasiefiguren 102x72cm. Cond.: G
Louis Apol (Den Haag 1850 - 1936), aquarel op papier, bospad met wandelende vrouw 26x34cm. Cond.: G
Aris Knikker (Haarlem 1887 - 1962 Den Haag), olieverf op linnen, zeldzaam stadsgezicht Utrecht 100x80cm. Cond.: G
Johan Hendrik van Mastenbroek ( Rotterdam 1875 - 1945), olieverf op linnen, stadsgezicht Rotterdam met figuren 40x32cm. Cond.: G
Toon Ninaber van Eyben '34 (Scheveningen 1869 - 1977 Boxtel), olieverf op linnen, bergdorp 103x87cm. Cond.: G
Arnold Marc Gorter ( 1866 - 1933), olieverf op linnen, boer met kalf (met taxatierapport) 56x44cm. Cond.: G
Hendrik Heijligers (Batavia 1877 - 1967 Nice), olieverf op linnen, Larens interieur met familie 60x73cm. Cond.: G