Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vuurvergulde kandelaar
Resultaat: 575 EUR

Prachtige grote, vroeg 19e eeuwse, Franse bronzen vuurvergulde Charles Dix kaarskandelaar. 4-Lichts met Oosterse vrouw, in zeer goede originele staat 56cm.

Vergulde kandelaar
Resultaat: 280 EUR

Prachtige empire 3-lichts kaarskandelaars ca. 1810 met indiaan en goede vuurvergulding. Mist 1 arm (afgeslepen), verder in goede staat 46cm.

Schrijn ca. 1880
Startprijs 700 EUR

Vergulde bronzen schrijn ca. 1850 met cloisonne in Neo Gothische stijl, Corinthische zuilen en heilig kruis voor een religieus beeld. In goede originele staat 120x29x42cm.

Bioscoop projector FH 66 B
Startprijs 2.500 EUR

Bioscoop projector uit 1950, Fabrikant Frieseke & Hoepfner "Bauart Dr. A. Jotzoff" (Erlangen - Bruck), Type: FH 66 B, 196x165x50cm. In ongeteste staat.

Oude Moorlamp
Startprijs 650 EUR

Grote oude empire-stijl houtgesneden lamp, voorstellend een Moor met hoorn des overvloeds 2e helft 20e eeuw in zeer goede onbeschadigde staat 203x45x43cm.

Speeldoos + 5 platen
Startprijs 480 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos (met inlegwerk) ca. 1880 in goede werkende staat met 5 platen. 18x32x29cm.

Speelwals
Resultaat: 450 EUR

Speeldoos (kersenhout?) met wals 19e eeuw. Bevat 4 melodiën (waarschijnlijk Zwitserland) In goede originele werkende staat (1 tand mist) 11x32x14cm.

Vijzel 1645
Startprijs 500 EUR

Schitterende bronzen vijzel 17e eeuw, anno 1645 met renaissance decor en stamper. In goede originele staat 11,5xø14,5cm.

Kastje met ivoren mahjongg spel
Startprijs 375 EUR

Oud Oosters kistje met koperen beslag en 5 schuiflades. Bevat een benen bewerkt Mahjongg spel 12x13x18cm. Cond.: G

Duitse hoedendoos
Resultaat: 160 EUR

Duitse spaanhouten beschilderde hoedendoos ca. 1850. Beschildering op deksel met spreuk "Gott im herzen die liebste in Arm, Lindert Schmerzen und hält Fein warm". Alles in zeer goede originele staat. ...

Lamp met man
Startprijs 230 EUR

Zware oude bronzen kaarskandelaar met faun (geëlectrificeerd) 5-lichts, in goede staat 20e eeuw 62x36x37cm.

Lamp met putti
Startprijs 225 EUR

Zware oude bronzen 5-lichts kaarskandelaar met putti (geëlectrificeerd) 20e eeuw in goede staat. Charles Dix stijl 62x30x30cm.

Bureauset
Startprijs 350 EUR

Zeldzame 4-delig bronzen bureauset, gesigneerd Duval ca. 1920. Art Deco in originele opbergdoos met spiesbokmotief. In zeer goede originele staat 34x19x5cm.

Bentheimer leeuw
Resultaat: 220 EUR

Antieke Bentheimer zandstenen leeuwenkop (gevonden te Bentheim) 17e eeuw of ouder 56x36x24cm. Cond.: G

Empire kraanpot ca. 1800
Startprijs 400 EUR

Bijzondere empire kraantjeskan met originele beschildering ca. 1800. Adelaarskoppen en vis als kraantje 41x24x25cm. Cond.: G

3 Delen snijwerk
Resultaat: 50 EUR

Drie delen 17e eeuws Renaissance snijwerk; 1x halve zuil met vogel en Latijnse tekst en 2x ranken-snijwerk 60-73cm. Cond.: G

Pijpenrek, 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Mahoniehouten 19e eeuws Biedermeier pijpenrek met originele koperen binnenbak in goede originele staat 55xø19cm.

2 Terracotta vazen
Startprijs 400 EUR

Twee grote Jugendstil vazen (compositie metaal), gesigneerd J. Garnier met prachtige voorstellingen van vrouwen in landschappen met bloemen aan beide zijden. Mooie bronskleurige patina en in zeer goed...

Paneel, 18e -19e eeuw
Resultaat: 200 EUR

EIkenhouten handgestoken paneel 17e-18e eeuw in Renaissance stijl met figurendecor. In zeer goede staat 24x35cm.

Polifoon speeldoos + plaat
Startprijs 400 EUR

Duitse Polyphon speeldoos van notenhout en beeninleg ca. 1880, 1 tand gebroken (mechanisme werkt) 21x30x33cm. Cond.: R-G

3 Speculaasplanken
Startprijs 40 EUR

Drie 19e eeuwse houtgestoken speculaasplanken in goede originele staat 55-73cm.

Wijwatervat, 18e eeuw
Startprijs 90 EUR

Roodkoperen wijwatervat 18e-19e eeuw met hengsel in goede originele staat 27xø20cm.

2 Vergulde kandelaren
Resultaat: 270 EUR

Twee vergulde bronzen 4-lichts kandelaars ca. 1870 in goede originele staat 49x22x21cm.

Scheerset, 7 dagen
Startprijs 320 EUR

Zeldzame vergulde 7-delige scheerset, bestaande uit 7 scheermessen. Dovo Solingen Germnay ca. 1900. In origineel etui en in goede originele staat 18x11x2cm.