Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

5 Rekenpenningen, 17e eeuw
Resultaat: 40 EUR

Vijf rekenpenningen 17e eeuw uit diverse landen, Cond.: FR-ZFR

25 Diverse munten
Resultaat: 250 EUR

Kavel van 25 bronzen en zilveren munten o.a; Nederland Provinciaal 2 stuiver en 2 Kreuzer 1807, tevens diverse bronzen rekenpenningen van nederland Provinciaal (16x) Cond.: FR-ZFR

16 Bronzen munten/penningen
Resultaat: 60 EUR

Zestien bronzen munten-penningen o.a; Engeland, Spanje, Arabië Cond.: FR-ZFR

16 Prive munten
Startprijs 25 EUR

Zestien bronzen prive-munten Engeland, Frankrijk, Spanje, Arabië Cond.: FR

Diverse munten
Resultaat: 50 EUR

Diverse Nederlandse munten en muntbus Engeland 40x 6 Pence, Nederland 4x rollen o.a; 50x laatste gulden 2011 (Leeuw van Tim v. Melis en 3 setjes 1979-1980-1982. Leuk kavel.

10 Munten Nederland
Resultaat: 50 EUR

Tien munten en penningen vanaf Koning Willem I t/m Juliana. Nederland, Ned. Indië en Antillen Cond.: FR-ZFR

Gouden munt Italië 1817
Resultaat: 340 EUR

Gouden munt Italië-Sardinia 1817, Victorio-Emanuele I Cond.: ZF-

Gouden 10 Francs 1911
Resultaat: 140 EUR

Gouden 10 Francs 1911 France (3gr.) Cond.: ZF

Gouden 20 Francs 1910
Resultaat: 150 EUR

Gouden 20 Francs 1910 France (6,4519gr.) Cond.: ZF

Gouden 20 Francs 1850A
Resultaat: 150 EUR

Gouden 20 Francs 1850A France, Second Republic Cond.: ZF-

Gouden 10 Mark 1876
Resultaat: 120 EUR

Gouden 10 Mark 1876 (3gr.) German States Wuerttemberg Cond.: ZF

Gouden 10 Mark 1904
Resultaat: 90 EUR

Gouden 10 Mark 1904 (3gr.) German Reich Prussia Wilhelm II Cond.: ZF

Gouden 10G 1877
Resultaat: 170 EUR

Gouden 10 Gulden, Willem III, 1877 Cond.: ZF+

Gouden 10G 1897
Resultaat: 150 EUR

Gouden 10 Gulden 1897 Cond.: ZF

6 Zilveren munten
Startprijs 75 EUR

Zes zilveren munten o.a; Spanje, Frankrijk, Denemarken, San Marino en Italië(met gat). Diverse kwaliteiten van UNC tot FR.

4 Zilveren Peso's
Resultaat: 75 EUR

Vier zilveren Peso's (5 Peso) 1921, 1933, 1953, 1935 o.a; Cuba, Chili, Mexico.

3 Chinese munten
Resultaat: 80 EUR

Twee Chinese bronzen munten en 1 Chinees bronzen tempeltoken.

3 Chinese munten
Resultaat: 120 EUR

Drie Chinese zilveren munten; 2x 1 dollar, 1x 50 cent. Provinciaal en republiek Cond.: ZF

4 Chinese munten
Resultaat: 170 EUR

Vier zilveren Chinese munten; 1x 1 dollar, 1x 50 cent, 1x 25 cent, 1x 10 cent. Cond.: 3xZF en 1x G

24 Zilv. munten
Resultaat: 105 EUR

Kavel van 24 zilveren munten; 23 munten van 2,5 Gulden Juliana (diverse jaren 1959-1966) en 1 munt van 50 Gulden 1984 Beatrix.

4 Chinese munten
Resultaat: 170 EUR

Vier Chinese munten; 2x zilveren dollar, 1x 50 cent en 1x 10 cent. Diverse kwaliteiten.

Gouden 20 Lire 1863
Resultaat: 145 EUR

Gouden 20 Lire 1863 Italië, Victorio-Emanuel II Cond.: ZF

Gouden 10 Roebel 1899
Resultaat: 225 EUR

Gouden 10 Roebel 1899 Rusland, Nicolas II, Cond.: ZF-

Gouden 10G 1830
Resultaat: 300 EUR

Gouden 10 Gulden Willem I, 1830 Utrecht, Cond.: ZF-