Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Rond tafeltje op poot
Resultaat: 40 EUR

Notenhouten wijntafel ca. 1870 in zeer goede originele staat 72xø56cm.

Zuid-Duitse eethoek
Resultaat: 220 EUR

Zuid Duitse 19e eeuwse eethoek. De stoelen (bretterstühle) hebben diverse rugleuningen. In goede originele staat 91x51x42cm. en 76x120x78cm.

Art Deco bureau
Resultaat: 200 EUR

Notenhout fineer Art Deco schrijfbureau ca. 1935 in goede originele staat. Met schuiflades achter de deuren. 75x89x162cm.

Kast
Resultaat: 250 EUR

Eikenhouten Hollands Panderbuffet ca. 1880 met zuilen, hekwerk en panelen in goede originele staat 229x140x62cm.

2 Houten zuilen, 19e eeuw
Startprijs 300 EUR

Grote gezwarte houten piedestals ca. 1880, bewerkt. In goede originele staat 123x36x36cm.

Engelse commode, 19e eeuw
Resultaat: 100 EUR

Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 4-laden commode in originele staat 81x82x47cm.

Eiken 3-Deurs kast
Resultaat: 200 EUR

Eikenhouten 3-deurs kast ca. 1930 (mooie patina) in zeer goede originele staat 195x155x61cm.

Dubbelzijdige spiegel
Startprijs 300 EUR

Prachtige oude mahoniehouten empire-stijl spiegel 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (uitklapbaar) 211x130x50cm.

Fritz Hansen tafel + 6 Ital. stoelen
Resultaat: 300 EUR

Grote moderne eethoek bestaande uit; Fritz Hansen design tafel (201x100x83cm.) en 6 Italiaanse lederen design stoelen (90x50x48cm.). Geheel in zeer goede staat.

Eikenhouten bijbel-lessenaar
Resultaat: 110 EUR

Duitse eikenhouten Grunderzeit lessenaar/ Bijbelhouder ca. 1880 in goede originele staat 92x50x38cm.

Armstoel, Louis Philippe
Resultaat: 80 EUR

Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 in goede originele staat 110x53x61cm. Cond.: G

Vitrinekast, intarsia
Startprijs 240 EUR

Louis Quinze stijl gebogen vitrinekast 21e eeuw met deur, 2 lades, intarsia, bronzen beslag en glazen schappen. In zeer goede staat 190x76x50cm.

Chiffoniere
Resultaat: 300 EUR

Vroeg 19e eeuwse vruchtenhouten chiffoniere met 6 lades en origineel ringbeslag in goede staat 135x48x104cm.

4 Stoelen ca. 1760
Resultaat: 225 EUR

Vier originele 18e eeuwse Louis Quinze stoelen van notenhout. Handgestoken en houtgepind, in goede originele staat 95x52x55cm.

Tafeltje, stoelen en bankje
Resultaat: 125 EUR

Jugendstil zithoek met tafeltje ca. 1900 in goede originele staat 94x62x112cm., 90x48x50cm. en 71x88x59cm.

Kapstok
Resultaat: 40 EUR

Eikenhouten gesneden hang-garderobe ca. 1920 met spiegel, leeuwekoppen en 5 haken. In goede staat 86x23x10cm.

Armstoel, Biedermeier
Resultaat: 60 EUR

Duitse mahoniehouten Biedermeier armleunstoel ca. 1830 in goede originele staat 85x50x54cm.

Voltaire
Resultaat: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

Voltaire
Resultaat: 135 EUR

Notenhouten voltaire 19e eeuw in Louis Quinze stijl met goede stoffering 102x70x65cm. Cond.: G

Chinees lakwerk, tafel
Startprijs 285 EUR

Oude Chinese lakwerk bijzettafel 20e eeuw met gouddecor, figuren en landschap in goede staat 56x70cm.

Divan met figuren
Resultaat: 400 EUR

Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. 230x90x107cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 225 EUR

Hollandse notenhouten met eikenhouten kussen-rankenkast 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat (met lades) 188x60x168cm. Cond.: G

Commode, brons
Startprijs 225 EUR

Hoge Louis Quinze stijl gebogen 3-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en marmeren blad. in zeer goede staat 92x83x45cm.

Uittrektafel
Startprijs 200 EUR

Antieke mahonie fineer vroeg Biedermeier coulissen uittrektafel met twee tussenbladen.Ca. 1830, in redelijke staat.80x110x228 cm.