Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kussenkast, 19e eeuw
Resultaat: 1.100 EUR

Prachtige Hollandse 19e eeuwse kussenkast van eikenhout met pallisander fineer. Geëboniseerde getorste zuilen met kapitellen. Fijn gestoken ranken met putti, leeuwekoppen en snijwerk met wapen op de k...

Vitrinekast
Resultaat: 650 EUR

Grote Duitse 2-delige glaskast ca. 1800 met schuine hoeken, panelen en schappen. In goede originele staat 255x215x54cm.

Hollands dubbelgebogen kabinet
Resultaat: 1.250 EUR

Hollands eikenhouten 18e eeuws dubbelgebogen kabinet met origineel beslag in redelijk tot goede staat 248x190x56cm.

Hollands wortelnoten kabinet
Resultaat: 1.000 EUR

Kleine 18e eeuwse Hollands wortelnoten fineer kabinet ca. 1780. Zijkanten met fineerschades, lijsten compleet (voorzijde goed) 220x130x56cm. Cond.: M

Iepenhouten kabinet
Resultaat: 500 EUR

Iepenhouten fineer 18e eeuw, Hollandse Louis Quinze kabinet ca. 1790. De knieën zijn nieuw gefineerd, verder in goede staat (geen scheuren in de zijkanten). geheel staand op klauwpoten 235x188x68cm. C...

Dubbelgebogen kabinet
Startprijs 3.000 EUR

Hollands dubbelgebogen 18e eeuw wortelnoten op eiken kabinet (laag model) ca. 1780. Louis Quinze met bronzen beslag in goede originele staat. Minimale restauraties en fineerschade 228x183x64cm. Cond.:...

Berenbank
Startprijs 780 EUR

Prachtige houtgesneden berenbank (gedetailleerd) 20e eeuw in goede staat 91x150x47cm.

Biedermeier secretaire
Resultaat: 4.250 EUR

Bijzondere Duitse vroeg Biedermeier secretaire met hoedenvak ca. 1820. Berken fineer met prachtig ingelegd binnenwerk. Recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitoerd. In uitstekende origin...

Beren bank
Startprijs 1.500 EUR

Grote prachtige Schwarzwalder stijl ( Zwitserland?) houtgestoken berenbank met 2 staande beren en uitgesneden beer in de rugleuning (glazen ogen). In zeer goede staat 100x44x220cm.

Vitrine opzetkast, 19e eeuw
Resultaat: 420 EUR

Mahoniehouten Louis Quinze Hollandse vitrine opzetkast met afgeschuinde zijkanten, 3 lades en 1 deur. Geheel staand op klauwpoten in goede originele staat (porseleinkast) 210x135x50cm.

Franse speeltafel, 19e eeuw
Resultaat: 180 EUR

Franse 19e eeuwse speeltafel met inhoud (speelstenen) van notenhout fineer met intarsia en bronzen voetstukken met lichte fineerschades 78x91x58cm. Cond.: R

Vitrine
Resultaat: 1.200 EUR

Kersenhout-fineer Biedermeier-stijl vitrinekast, 21e eeuw, geheel uitneembaar. Achterwand met spiegelglas, zijkanten met glas. Geheel met de hand gepolitoerd. Kwaliteitsmeubel in goede staat. 190x130x...

Bureau, intarsia
Startprijs 400 EUR

Grote Louis Quinze stijl schrijftafel 21e eeuw. Rondom intarsia (ook op blad), bronzen beslag en ornamentuur. In zeer goede staat 84x75x153cm.

Commode intarsia
Startprijs 250 EUR

Grote Louis Quinze stijl gebogen 2-laden commode 21e eeuw met rondom intarsia met florale motieven, bronzen beslag en zwart marmeren blad. geheel in zeer goede staat 87x115x53cm.

Vitrinekast
Startprijs 350 EUR

Prachtige met brons beslagen vitrinekast 21e eeuw met glazen schappen in zeer goede staat 105x83x35cm.

Tafeltje
Startprijs 130 EUR

Franse piedestal, geëboniseerd met bronzen beslag. 1 Duifje mist, verder in goede originele staat 93x33x33cm.

Naaitafel
Startprijs 240 EUR

Biedermeier stijl bijzettafel/ naaitafel met lade van kersenhout-fineer met bandintarsia. Handwerk, mooie kwaliteit in nieuwstaat, 21e eeuw 76x60x40cm.

2 Louis Seize stoelen
Resultaat: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize stoelen in originele kleur en in goede originele staat 100x58x49cm.

Louis Seize stoelen
Resultaat: 230 EUR

Twee 18e eeuwse Louis Seize armleunstoelen in originele kleur met petit-point stoffering in goede staat 91x83x54cm. Cond.: G

Biedermeier kast
Resultaat: 200 EUR

Mahoniehout fineer Noord-Duitse Biedermeier tweedeurskast ca. 1830. Bevat 4 lades en legplanken achter de deuren. 1 Krimpnaad bij de deur, verder in goede originele staat (kast is uitneembaar) 175x137...

Eiken poortkastje
Resultaat: 190 EUR

Vroeg 19e eeuws eikenhouten vertico met toogpanelen, Duitsland ca. 1830. In goede originele staat 158x95x50cm.

Bijzettafeltje
Resultaat: 70 EUR

Engels bijzettafeltje met getorste poten, front met 1 lade 68x50x36cm. Cond.: G

Commode met brons
Startprijs 450 EUR

Louis Quinze stijl commode met zwaar bronzen sierwerk en beslag. Rondom met intarsia (inlegwerk) van notenhout met ahornfineer en marmeren blad. 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 103x90x52cm. Cond...

Boulle kast
Startprijs 450 EUR

Prachtige Boulle stijl kast met koperinleg rondom, bronzen beslag en lijsten. Zwart marmeren blad. 21e eeuw in zeer goede staat 107x84x40cm.