Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Rijstkommen, bloemen
Resultaat: 240 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- en bloemdecor 9,5xø10cm. Cond.: G

2 Rijstkommen, vogel
Resultaat: 360 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Startprijs 200 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinees porseleinen opengewerkte schotels. Ovaal met decor van vogel in bosschage (Cheng Long) in zeer goede staat 2x22x18cm.

2 Kang Xi vazen
Startprijs 300 EUR

Twee zeldzame 18e eeuwse Chinese Kang Xi 6-kantige vazen met decor rondom (gesigneerd). Decor van geisha in een tuin met bloemen. 1 Vaas is heel, 1 vaas met chip uit bovenrand 25,5x8x8cm. Cond.: R-G

2 Rijstkommen, figuur
Resultaat: 275 EUR

Twee 19e eeuwse Chinese rijstkommen 3-delig (gesigneerd) met goud- , figuren- en vogeldecor (minimale chip) 10xø10cm. Cond.: G

2 Chinese borden
Startprijs 50 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x met landschap-, floraal, bloemen- en vlinderdecor (oude haarlijnen) ø23cm. en 1x met 5 landschappen, bloemen- en vaasdecor (gesigneerd) ø24cm. Cond.: R-G

6 Chin. kop & schotels
Resultaat: 650 EUR

Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen 12-kantige kop&schotels met bloemendecor in goede staat 7xø13,5cm.

4 Borden China
Resultaat: 480 EUR

Vier 18e eeuwse Chinese Familie Roze borden met figuren in landschap. In goede staat ø23cm.

3 Chin. borden, 18e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Drie 18e eeuwse Chinees porseleinen borden; 1x bloemvaasdecor (lichte randschade), 1x bloemen- en vlinderdecor (lichte randschade), 1x bonzai boom en geschulpte rand (lichte randschade), ca. ø23cm. Co...

Gemberpot
Resultaat: 100 EUR

Prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met medaillon landschapsbeschildering en figuren. in goede originele staat 16xø12cm.

Gemberpot
Resultaat: 180 EUR

Prachtige zeldzame 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpot (gesigneerd) met rondom 8 Chinese figuren beschilderd (musicerend, dansend, etc.). Oude haarlijn in deksel 16xø12,5cm. Cond.: G

Chin. vaas, drakendecor
Resultaat: 275 EUR

Chinees keramieken vaas met cracele glazuur en opgewerkte draken ca. 1900. Gesigneerd en in goede staat 20xø9cm.

Voorraadpot China
Startprijs 150 EUR

Antieke Chinese neolitische voorraadpot van terracotta ca. 1500-2000 voor christus (gelijmd) met beschildering 32xø30cm. Cond.: R

2 Vaasjes op sokkel
Resultaat: 190 EUR

Twee Japanse celadon bolvaasjes 19e eeuw met houten opengewerkte houders ca. 1900. In goede originele staat 12xø8cm.

Celadon vaas op sokkel
Startprijs 200 EUR

Japanse celadon dekselvaas 19e eeuw met houtje bewerkt voetje in goede originele staat 24,5xø11cm.

Chinese glazuur vaas
Startprijs 200 EUR

Grote Chinese keramieken vaas met rood/blauw glazuur 20e eeuw in goede staat 26x17x10cm.

3 Chin. kastkommen
Startprijs 50 EUR

Drie Chinees porseleinen kastkommen ca. 1900 met geisha en bloemendecor, 1x met oude haarscheur (Chinese tekens op de bodem) 10xø16cm. Cond.: R-G

6 Imari kop&schotels
Resultaat: 110 EUR

Zes antieke imari porseleinen kop (4,5xø7,3cm.) en schotels (ø12cm.) 1e helft 19e eeuw met bloem- en landschapsdecor. 1 Schotel gelijmd, 1x randschade en 2 kopjes gelijmd. Cond.: R-G

Chinese pijpvaas, 18e eeuw
Startprijs 100 EUR

Chinees porseleinen 18e eeuwse pijpvaasmet vogels- en bloemendecor in goede staat 16xø7,7cm.

6 Kop&Schotels
Resultaat: 450 EUR

Zes 18e-19e eeuwse Chinees porseleinen kop&schotels met bloemen- en landschapsdecor met geschulpte rand. 1 Schotel lichte randschade, 1 kopje met chip en 1 kopje met oude haarlijn 7xø12,3cm. Cond.: G

2 Chinese vazen
Resultaat: 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen; 1x donkerblauw met bloemendecor 13xø10cm. en 1x 6-kantig met decor van kraanvogel in de wolken 13x10x10cm. Cond.: G

2 Chinese beelden
Startprijs 500 EUR

Twee oude Chinees porseleinen figuren 1e helft 20e eeuw met fruitmanden en lachend gezicht. In goede originele staat 43cm. Cond.: G

Chinees bordje
Startprijs 100 EUR

Delfts keramieken 18e eeuws papbordje met Chinees decor (fijne beschildering), lichte randschades 3,5xø21cm. Cond.: G

2 Chinese schotels
Resultaat: 100 EUR

Twee Chinees porseleinen schotels ca. 1900 of ouder; 1x apart met vogeldecor (gesigneerd) en 1x diepe schotel met bloemendecor (gemerkt) 21,5-ø25cm. Cond.: G