Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

18. Oktoberveiling 2013

Veiling op vrijdag 18 oktober 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

42 Tegels
Resultaat: 150 EUR

Kavel van 42 oude wandtegels ca. 1900 (en ouder). Onder andere Jugendstil, blauw/wit ca. 13x13cm. Cond.: R

2 Delfts blauwe borden
Geen vanafprijs

Twee prachtige 18e eeuwse Delftsblauwe sierborden; 2 maal van de Claeuq met geschulpte rand (lichte randschade) met floraal- en vogeldecor ø31,8cm. en ø31,4cm. Cond.: R

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee zeldzame Delfts blauwe 18e eeuwse dekselvazen met landschapsdecor. Bloemen, pauw en leeuw op deksel (chips af) 39,5xø17cm. Cond.: R-G

2 Vazen, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Twee 18e eeuwse Delfts blauwe vazen; 1x met floraal decor 8-hoekig (gemerkt) met minimale glazuurschade 19,5x10,5x11,5cm. en 1x landschapsdecor met figuren en ramskop, 8-kantig, gemerkt A en DWS (min...

Delfts blauw bord, 18e eeuw
Geen vanafprijs

Groot 18e eeuws Delfts keramieken sierbord, gemerkt De Claeuw met floraal decor. Minimale randschade ø31cm. Cond.: G

Kaststel
Resultaat: 5 EUR

Drie delig Chinees porseleinen kaststel met bloemen- en gouddecor, 2e helft 20e eeuw, 31x15x15cm. en 11,5xø13cm. Cond.: G

Aardewerk beeld, ree met jong
Resultaat: 10 EUR

Keramieken figuur voorstellend een ree met kalf, gemaakt door Rudolf Rempel Bildhauer Duitsland Nr. 48. In zeer goede originele staat 18x10x9cm.

Chin. bord, 18e eeuw
Resultaat: 10 EUR

Chinees porseleinen bord 18e eeuw (gelijmd) met landschapsdecor ø22,8cm. Cond.: M

3 Delen aardewerk
Startprijs 10 EUR

Drie delen aardewerk 20e eeuw; 1x vaasje Gouda plateel (chips), 1x doorbroken keramieken mandje, gesigneerd BVK Soest E. Viola (Cond.: G), 1x Makkumse kom, blauw decor (chip), 6-16cm. Cond.: R-G

5 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Vijf delen keramiek met blauw glazuur, Blue Mountain Canada, voorstellende steenbok, hertje, olifant, beer en een poes. 6-18cm., Cond.:G

3 Beelden, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie deel keramiek met groen glazuur, Blue Mountain Canada, hondje, eend en een grote zittende hond. 13-34cm., Cond.:G

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie delen keramiek Blue Mountain (Canada) met groen glazuur; 2x vaas (1 chip), 1x vaasje 13x16x8cm. Cond.: R-G

3 Vazen, Blue Mountain
Resultaat: 10 EUR

Drie grote keramieken schenkkannen met groen glazuur, Blue Mountain Canada. 27-31cm., Cond.:G

Aardewerk schenkkan
Startprijs 10 EUR

Oude keramieken schenkkan met geel glazuur, groene strepen en bloemmotief 20e eeuw. Glazuur iets beschadigd bij tuit 18xø14cm. Cond.: R-G

Rosenthal voetbal-servies
Resultaat: 10 EUR

Rosenthal 2-delig porseleinen voetbalservies in originele doos 27x19x7cm. Cond.: G

Plateel Gouda vaas
Startprijs 15 EUR

Oude Gouda platelen vaas 3924 Belo p.w. Kon. Plazuid. Met bloemendecor 17xø16cm. Cond.: G

Aardewerken snavelkan
Startprijs 15 EUR

Keramieken snavel-schenkkan met bewerking. Bruin glazuur en tinnen deksel (2 Liter) ca. 1910 Nr. 1636 KB, handvat gelijmd 20xø17cm. Cond.: R

Makkums bord
Resultaat: 15 EUR

Oud Makkums ploychroom porseleinen herdenkingsbord ter herinnering aan uw commissariaat bij de IJsselmij (20e eeuw). in zeer goede staat, met vogel- en bloemendecor

2 Rosenthal vazen
Startprijs 15 EUR

Twee oude Duitse Rosenthal porseleinen vazen ca. 1980; 1x bloemdecor Moliere (Moosroze) en 1x wit met bloemen opgewerkt bij voet 14,5-17,5cm. Cond.: G

2 Gemberpotten
Resultaat: 15 EUR

Twee Chinese gemberpotten 17e-18e eeuw; 1x mangaan decor met landschap 13xø12cm. en 1x met Chinees teken 15xø14cm.

2 Delen oud keramiek
Resultaat: 15 EUR

Twee delen oud keramiek; 1x schaaltje van Auguste Delaherche ( 1857 - 1940) met groene glazuur en 1x vaas Duitsland ca. 1950 (gemerkt, rand beschadigd) 10,5-17cm. Cond.: R

4 Schalen, Blue Mountain
Resultaat: 15 EUR

Vier keramieken schalen, Blue Mountain Canada, blauw glazuur met vis-en bladmotief. 17-35cm., Cond.:G

Moderne vaas
Startprijs 15 EUR

Moderne keramieken kunstenaarsvaas 2e helft 20e eeuw met tulpendecor in goede staat 26x10x12cm.

3 Pors. beelden
Resultaat: 15 EUR

Drie delen oud porselein; 1x inktstel ca. 1930 met windhond en bloem (bloemstuk af, inktpotjes waarschijnlijk niet origineel), 1x Sitzendorf panter (scheur in porselein) ca. 1930 en 1x bisquit porsele...