Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Peking glas vaas
Resultaat: 1.700 EUR

Zeldzame Chinese Peking glazen siervaas, gesigneerd. Met Foo-honden en bloemendecor 1e helft 20e eeuw 25x17x8cm. Cond.: G

Groot kristallen servies
Resultaat: 425 EUR

Zeer uitgebreid kristallen glazenset met 2 karaffen, ca. 120 delen. Bij elkaar horende setjes, geslepen kristal midden 20e eeuw 9-32cm. Cond.: G

Kroonluchter, Boheems kristal
Resultaat: 275 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Resultaat: 170 EUR

Grote set prachtige kristallen glazen (champagne, likeur, etc.) 38 stuks 9-19cm., enkele minimale chips Cond.: G

Rode karaf + 6 glazen
Resultaat: 125 EUR

Kristallen robijnrode likeurset (7-delig) ca. 1890; karaf en 6 glazen, gegraveerd met rocailles. 1 Glas chip van de voet af, verder goed 11-22cm. Cond.: G

3 Delen opaline glas
Resultaat: 120 EUR

Drie delen opaline glas ca. 1870; 2x handbeschilderde vaasjes met bloemendecor (1 rand gelijmd) 11xø6cm. en 1x sierschotel met portret (2 chips) 3xø19,5cm. Cond.: R

Glas-In-Lood venster
Resultaat: 100 EUR

Prachtig gebrandschilderd glas-in-lood venster, Plechelmus kerk? met figuren en putti, 1887-1995 Twentse matth passi 59x41cm. Cond.: G

Lalique aansteker
Resultaat: 85 EUR

Oude Lalique glazen tafelaansteker in goede originele staat 8xø7cm. Cond.: G

Bonbonschaal + onderschaal
Resultaat: 80 EUR

Twee delen oud glaswerk 20e eeuw; 1x grote bewerkte schaal op hoge voet 25xø32cm. en 1x tafelschaal op hoge voet met gouddecor 26xø17cm. Cond.: G

Glazen Orrefors set in koffer
Resultaat: 80 EUR

Vijf Limited Edition Orrefors glazen met zilveren ring (ontworpen door EFVA Attling 1952) in chique koffer (Champagneglazen) 12-23cm. Cond.: U

Menageset, auto
Resultaat: 75 EUR

Bijzondere zesdelige menageset met diamantslijpsel. Bestaande uit zout- en peperstrooier, mosterdpotje en stel olie- en azijnkarafjes met stop. Het geheel in een glazenhouder in de vorm van een auto. ...

2 Champagneglazen Copier
Resultaat: 70 EUR

Twee oude Copier Leerdam champagneglazen Anna Groen 19xø8cm. Cond.: G

Glazen karaf wit/blauw
Resultaat: 70 EUR

Aparte oude glazen karaf 1e helft 20e eeuw, gemaakt van transparant/wit/blauw en zwart glas, in goede staat 22xø13cm. Cond.: G

2 Parfumflacons
Resultaat: 70 EUR

Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede staat 11x6x2cm.

Blauwe strooier + doos
Resultaat: 65 EUR

Twee delen antiek blauw geslepen kristal; 1x dekseldoos en 1x suikerstrooier (chips binnenrand) 12-16cm.

Stolp glas
Resultaat: 60 EUR

Kristallen stolpje met Hollands zilveren knop met parelrand afgewerkt 835/000, H.12xø10cm., Cond.:U

Set Copier Leerdam
Resultaat: 60 EUR

Oude Copier glazen 3-delige set ca. 1930, bestaand uit zwart glazen tablet, okerbuin glazen karaf en glaasje. 2 Chips bij rand karaf, 21x28x14cm. Cond.: R-G

2 Roemers ca. 1800
Resultaat: 60 EUR

Twee groen-glazen roemers met brede voet en noppen ca. 1800 in goede originele staat 22,5xø7,5cm.

Kavel kristal 27x
Resultaat: 60 EUR

Kavel van 27 delen kristal 20e eeuw; 1x karaf en daarbij 26 bij elkaar horende kristallen glazen (2x chip) Cond.: R-G

2 Parfumflacons
Resultaat: 55 EUR

Twee oude kristallen parfumflacons ca. 1930 in goede originele staat 11cm.

Divers waaierkristal
Resultaat: 50 EUR

Kavels divers antiek kristal (waaierkristal). 21 Delen o.a; 2 schalen, 4 onderzetters, 12 messenleggers en 3 vaasjes, minimale chips Cond.: R-G

6 Oude Duitse bierpullen
Resultaat: 50 EUR

Zes glazen bierkruiken ca. 1900 met metalen (bewerkte) handgrepen en porseleinen doppen in goede staat 28-33cm.

Glazen bol, gesigneerd
Resultaat: 45 EUR

Grote glazen bol, gesigneerd Oudehorn W. heeren, bol glas met rookeffect en luchtbellen 2e helft 20e eeuw ø11cm. Cond.: G

2 Delen glas
Resultaat: 45 EUR

Twee oude glazen vazen; 1x grote vaas, gewolkt blauw met robijnrood en 1x kleine vaas (blauw/groen) 12-17cm. Cond.: G