Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Smeedijzeren geldkist
Resultaat: 1.500 EUR

Prachtige grote smeedijzeren geldkist 17e-18e eeuw met mooi opengewerkt gegraveerd slot. Originele sleutel en originele binnebak. In goede werkende staat 45x75x44cm.

Bijbel
Resultaat: 600 EUR

18e Eeuwse bijbel Anno 1704, Dordrecht, Hendrik Jacob en Pieter Keur. Amsterdam bij Pieter Rotterdam in compagnie. Met diverse landkaarten. Vergeeld en beschadigd 12x27x37cm. Cond.: M

Pieter Keur, Statenbijbel
Resultaat: 600 EUR

Prachtige 18e eeuwse Hollandse bijbel door Pieter Keur te Dordrecht en Amsterdam anno 1776. Met origineel lederen band en bronzen beslag (met gravures) 36x12x25cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 550 EUR

Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten bakbarometer door H.H. Fraenkel te Groningen en Amsterdam 125cm. Cond.: G

2 Consoles
Resultaat: 460 EUR

Twee prachtige grote handgestoken wandconsoles 19e eeuw; 1x etende boer en 1x boerenvrouw met pluimvee in haar hand 35x22x26cm.

Indonesische kris
Resultaat: 450 EUR

Prachtige oude Indonesische kris met messing bewerkte schede, in zeer goede staat 46cm.

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 390 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Chello
Resultaat: 360 EUR

Chello 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 110cm.

Fruitmachine
Resultaat: 275 EUR

Oude Continental Sega Enterprises Ltd 1-armige bandiet (slotmachine). Serienummer 742255, in goede originele staat (werkend) 74x44x56cm.

Houten geweren-standaard
Resultaat: 250 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse notenhouten handgestoken geweerstandaard ca. 1880 in renaissance stijl. Voorstelling van een man en vrouw met floraal decor (wormbeval) 154x48cm. Cond.: R

Oorkonde
Resultaat: 200 EUR

Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...

National kassa
Resultaat: 200 EUR

Antieke Amerikaanse National kassa "Dayton Ohio 1892", in goede originele staat 62x47x40cm.

Russische kist
Resultaat: 200 EUR

Grote Russische lakdoos met handbeschilderde voorstelling van paardengespan en figuren, gesigneerd '90. In goede originele staat 12x40x30cm.

Schildpad bijbel
Resultaat: 200 EUR

Hollandse bijbel met schildpad en zilveren sloten. Lessen en evangeliën door M.A. van Steenwijk 17x11x4cm. Cond.: G

Div. voetbal mem.
Resultaat: 190 EUR

Grote doos met diverse voetbal-memorabilia o.a; sjalen, medailles, flacon, shirts etc. In uitstekende staat

Accordeon e Soprani
Resultaat: 180 EUR

Prachtige grote Italiaanse accordeon met diverse mogelijkheden (in koffer). gemerkt E. Soprani. In uitstekende staat 47x40x22cm.

Brievenkistje, boullewerk
Resultaat: 175 EUR

Franse 19e eeuwse boulle brievenkist met schildpad inleg ca. 1870. Boulle en schildpad compleet. Geheel in goede originele staat 14x24x18cm.

Globe
Resultaat: 160 EUR

Papieren globe ca. 1915, Scan Globe A/S Denmark Replogie, Chicago - Hassing Copenhagen Corp. In originele eikenhouten globe. Beschadiging 2cm. papier globe 45x40x40cm.

Bronzen kandelaar
Resultaat: 150 EUR

Zware bronzen kaarskandelaar 18e-19e eeuw met leeuw als voet, in goede originele staat 31cm.

Sluitgewicht
Resultaat: 150 EUR

Oud bronzen sluitgewicht met 9 gewichten. Voorstelling van paard en olifanten op deksel 20e eeuw 14xø12cm. Cond.: G

Humidor
Resultaat: 150 EUR

Humidor met koper beslag ca. 1870 geëboniseerd, bevat 5 schuifdeurtjes en benen knopjes. In goede originele staat 18x27x24cm.

2 Kandelaren
Resultaat: 145 EUR

Twee kerkelijke messing Art Deco kaarskandelaars in goede originele staat ca 1920. 39xø16cm.

Theekistje met intarsia
Resultaat: 140 EUR

Mahoniehout fineer theekistje (compleet) ca. 1830 met bandintarsia in zeer goede originele staat 11x15x11cm.

Indisch kanon
Resultaat: 140 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G