Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot kleed
Resultaat: 1.100 EUR

Zeer groot prachtig Perzisch tapijt, fijn geknoopt met prachtige blauw-paars tinten. Restauratieplek ca. 20x20cm. Geheel 310x510cm. Cond.: R

Tapijt
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.

2 Perzische lopers
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 124x88cm. en 73x126cm. Cond.: R-G

Kleed
Resultaat: 100 EUR

Groot Perzisch tapijt met medaillons. Lichtblauw/lichtbruin etc. in goede staat 300x200cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de rood-blauw tinten 205x126cm. Cond.: G

2x Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Twee oude handgeknoopte Perzische kleden; 1x Belusch bidkleed donkerrod/bruin/zwart 140x84cm. en 1x creme/rood 63x60cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper in blauw /oranjerood/creme tinten 310x101cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed met mooi decor (bruin/briek/zwart/lichtblauw), beetje kaal 257x145cm. Cond.: R

3 Kleden + Kussen
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische handgeknoopte kleedjes en 1 Perzisch kussen; 53x63cm. , 47x52cm. , 64x61cm. en 54x54cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in goede originele staat. Rood-tinten, fijn geweven 127x201cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 40 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt in blauwtinten met rood en medaillon 145x76cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten zwart/bruin.creme/blauw 136x200cm. Cond.: G

4 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Vier oude kleine Perzische kleden in goede staat 46-100cm. Cond.: G

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 30 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Prachtig oud Perzisch kleed in redelijke staat 170x110cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 30 EUR

Groot oud Perzisch kleed in redelijke staat 310x139cm.

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijn geweven (iets sleets) 150x118cm. Cond.: R

2 Perzische tapijten
Resultaat: 25 EUR

Twee kleine handgeknoopte Perzische tapijten (gereinigd) in blauwtinten 65x80cm. en 61x94cm. Cond.: G

Pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met vogeldecor in goede staat 146x114cm.

2 Perzische lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.

Pers + Kussen
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 20 EUR

Groot oud Perzisch kleed in matige staat 240x140cm.

Perzisch tapijt 125x80cm.
Resultaat: 20 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in rood/blauw tinten 125x80cm.

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oude Perzische loper in redelijke staat 130x76cm.