Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Bijbel, gouden slot
Resultaat: 90 EUR

Fijn oud bijbeltje met gouden beslagsloten. 9x14.5x4cm., Cond.:G een slot behoeft reparatie.

Ongesigneerd 17e eeuw
Resultaat: 175 EUR

Ongesigneerd naar 17e eeuws voorbeeld, olieverf op paneel, landschap met dorp en figuren 35x11cm. Cond.: G

Magritto
Geen vanafprijs

-

Gesign. J. Altink
Geen vanafprijs

Gesigneerd J. Altink '53 (ongekeurd), aquarel op papier, vaas met bloemen 36x28cm. Cond.: G

Oorkonde
Resultaat: 200 EUR

Perkamenten oorkonde uit het jaar 1513 opgesteld door Drost Johan van Jhersum van Salland over de overdracht van een perceel landbouwgrond te Olst (Overijssel) met zegel. Bijgaand transscriptie en aan...

Empire kraantjeskan
Resultaat: 70 EUR

Mooie 19e eeuwse kraantjeskan ca. 1820. Empire van messing en koper, in goede originele staat 47x27x33cm. Cond.: G

5 Antieke boeken
Resultaat: 20 EUR

Vijf antieke boeken; 1x Bijbel 1777 Dordrecht (Cond.: R), 1x restbijbel (Cond.: M), 1x Brieven stichtelijke overdenkingen (Cond.: R), 1x Theron en Aspasio 1759 , Pieter Meijer (Cond.: R), 1x de voorre...

Diverse miniaturen
Resultaat: 70 EUR

Groot kavel diverse koperen miniaturen 19e eeuw en later o.a; ketels, stoofjes, spinnewiel, kandelaars, Jugendstil bureauset, vaasjes, vijzel, steelpan, doofpot, schenkkannetje, blakertjes, pijphouder...

Barometer, 19e eeuw
Geen vanafprijs

Barometer 19e eeuw met mahonie-fineer en band-intarsia. Tinnen wijzerplaat met Hollands opschrift (benen vaasje), stukje hout eraf Cond.: R-G

Groot koperhek, pors.
Geen vanafprijs

Decoratief 19e eeuws messing beddeel met porseleinen ballen 137x155cm. Cond.: G

IJzeren ketel met kroon
Geen vanafprijs

IJzeren 19e eeuwse ketel met messing kraan en opschrift "Hollcroft 24 pints" 40x48xø26cm. Cond.: G

Mini reis-altaar
Resultaat: 20 EUR

Klein reisaltaar 19e eeuw met compositie metalen figuren en lederen foudraal 12x7x3cm. Cond.: G

Taart display
Resultaat: 15 EUR

Oude vernikkelde taartschaal met achter-glas motief ca. 1930. in goede staat 11,5xø30cm.

2 Kleine fotolijstjes
Resultaat: 40 EUR

Twee messing fotolijstjes ca. 1900 in barokstijl met 2 ikoontjes van Jezus en Maria. 12x10cm. Cond.: G

1 Scheepslamp
Resultaat: 20 EUR

Oude scheepslamp begin 20e eeuw van messing 45xø25cm. Cond.: G

Kinderservies
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil porseleinen kinderservies ca. 1900 met comfoor; bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels, comfoor, kinderklokje. In zeer goede staat, genummerd 4-13cm.

Kapstok, zeepaard
Resultaat: 10 EUR

Oude houtgestoken kapstok ca. 1940 in paardenmotief 96x23cm. Cond.: G

Tafeltje met lade
Geen vanafprijs

Oud groen beschilderd houten bijzettafel met lade 2e helft 20e eeuw, Chabby chic in goede staat 61x78x40cm.

Wortelnoten naaitafel
Geen vanafprijs

Prachtig Duits wortelnoten fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Recentelijk gerestaureerd en hand-gepolitoerd in uitstekende originele staat 76x49x41cm.

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed met mooi decor (bruin/briek/zwart/lichtblauw), beetje kaal 257x145cm. Cond.: R

Pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met vogeldecor in goede staat 146x114cm.

Pers + Kussen
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G

Weens bronsje
Geen vanafprijs

-

Afrikaans houten beeld
Resultaat: 15 EUR

Groot oud Afrikaans houtgesneden beeld 62cm. Cond.: G