Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ca. 2100 zegels, BRD
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum met ca. 2100 zegels BRD, gestempeld.

Div. postzegelalbums
Resultaat: 120 EUR

Drie blauwe DAVO ordners, 1 DAVO FDC's album en een mapje. Allen gevuld met postfrisse complete series Nederland. jaargangen uit 80-er en 90-er jaren.

2 Albums + enveloppen
Resultaat: 100 EUR

Twee DAVO-Chrystal albums jaren 1969-2001 Nederland. grotendeels compleet en postfris met enkele vooroorlogse zegels.

Album Ned. postfris
Startprijs 40 EUR

Postzegelalbum Nederland postfris (waarde ca. 280 euro).

3 Postzegelboeken
Resultaat: 50 EUR

Drie stockboeken postzegels, voornamelijk Nederland waaronder; postfrisse blocs kinderzegels uit 26 verschillende jaren en beter vooroorlogs gestempeld. waaronder groot rond Nijkerk op 50ct. hangend h...

Album 650x Australië
Resultaat: 40 EUR

Postzegelalbum met 650 zegels uit Australië

Postzegelalbum Davo blauw
Startprijs 25 EUR

Davo postzegelalbum deel 1 met diverse postzegels 31x28x4cm. Cond.: G

5 Boeken postzegels
Resultaat: 15 EUR

Vijf stockboeken met 5x 200 grootformaat zegels; Honden, Paarden, Vlinders, Vliegtuigen en Auto's. Gestempeld

Postzegel album
Resultaat: 25 EUR

Album met diverse blokken postzegels.

Album Ned. Nieuw Guinea
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum Ned. Nieuw Guinea compleet met Untea

Album ca. 1300 DDR
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels DDR, gestempeld.

Ca. 1150 zegels, Engeland
Resultaat: 25 EUR

Postzegelalbum met ca. 1150 zegels Engeland, gestempeld.

Postzegelalbum Polen
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum Polenmet ca. 1700 verschillende zegels, gestempeld.

Ca. 1300 zegels, Indonesië
Resultaat: 15 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels Indonesië, gestempeld.

Album 1100x Zwitserland
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum met 1100 verschillede zegels uit Zwitserland

Postzegelalbum Hongarije
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum Hongarije met ca. 1600 verschillende postzegels, gestempeld.

Postzegelalbum Japan
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Japan met ca. 1600 verschillende postzegels.

Ca. 1800 zegels, USA
Resultaat: 80 EUR

Postzegelalbum met ca. 1800 zegels USA, gestempeld.

Ca. 1300 zegels, CSR
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum met ca. 1300 zegels CSR, gestempeld.

Postzegelalbum Roemenië
Startprijs 20 EUR

Postzegelalbum Roemenië met ca. 1650 verschillende postzegels.

Postzegelalbum DDR
Startprijs 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

Postzegelalbum Nederland
Startprijs 100 EUR

Postzegelalbum collectie Nederland. Cataloguswaarde ca. 2000 euro.

Postzegels NL Davos III
Startprijs 60 EUR

Hollands Davos postzegelalbum deel lll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G

Postzegels NL Davo II
Resultaat: 40 EUR

Hollands Davos postzegelalbum deel ll met diverse zegels. 33x30x6cm., Cond.:G