Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de rood-blauw tinten 205x126cm. Cond.: G

Groot kleed
Resultaat: 1.100 EUR

Zeer groot prachtig Perzisch tapijt, fijn geknoopt met prachtige blauw-paars tinten. Restauratieplek ca. 20x20cm. Geheel 310x510cm. Cond.: R

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in goede originele staat. Rood-tinten, fijn geweven 127x201cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 35 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed in de tinten zwart/bruin.creme/blauw 136x200cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Grote Perzische handgeknoopte loper in blauw /oranjerood/creme tinten 310x101cm. Cond.: G

Gobelin
Startprijs 150 EUR

Grote gobelin met barok voorstelling 18e-19e eeuw. in goede originele staat, fijn geweven in pastelkleur 194x125cm. Cond.: G

Antiek worteldoek
Startprijs 15 EUR

Oud handgeweven worteldoek in goede staat 83x80cm. Cond.: G

2 Perzische lopers
Resultaat: 100 EUR

Twee oude Perzische handgeknoopte lopers 124x88cm. en 73x126cm. Cond.: R-G

Kleed
Resultaat: 100 EUR

Groot Perzisch tapijt met medaillons. Lichtblauw/lichtbruin etc. in goede staat 300x200cm.

2x Perzisch kleed
Resultaat: 90 EUR

Twee oude handgeknoopte Perzische kleden; 1x Belusch bidkleed donkerrod/bruin/zwart 140x84cm. en 1x creme/rood 63x60cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 70 EUR

Groot oud Perzisch kleed met mooi decor (bruin/briek/zwart/lichtblauw), beetje kaal 257x145cm. Cond.: R

Pers
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed met vogeldecor in goede staat 146x114cm.

Fijn handgeknoopt tapijt
Resultaat: 30 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud perzisch handgeknoopt tapijt briekrood/zwart/creme.groen in goede originele staat 150x103cm. Cond.: G

Oud Perzisch kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed, fijn geweven (iets sleets) 150x118cm. Cond.: R

2 Kleine Perz. kleden
Startprijs 20 EUR

Twee kleinere Perzische kleden in redelijk tot goede staat 106x108cm. en 83x47cm.

3 Kleden + Kussen
Resultaat: 45 EUR

Drie oude Perzische handgeknoopte kleedjes en 1 Perzisch kussen; 53x63cm. , 47x52cm. , 64x61cm. en 54x54cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Startprijs 20 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 350 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt met prachtige kleuren (blauw/rood/violet etc.), in zeer goede originele staat 307x226cm.

2 Perzische lopers
Resultaat: 20 EUR

Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.

Pers + Kussen
Resultaat: 20 EUR

Oud Perzisch kleed en dubbele zak (ouder) 153x90cm. en 67x34cm. Cond.: G

Perzische kamelenzak
Startprijs 40 EUR

Grote oude Perzische handgeknoopte kamelenzak met porseleinen kralen 108x80cm. Cond.: G

4 Perzische kleden
Resultaat: 35 EUR

Vier oude kleine Perzische kleden in goede staat 46-100cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 15 EUR

Oude Perzische loper in redelijke staat 130x76cm.