Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

17. Juliveiling 2013

Veiling op vrijdag 5 juli 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Vroege Käthe Kruse pop
Startprijs 400 EUR

Zeldzame Käthe Kruse pop ca. 1915 in redelijk tot goede staat. Geen scheuren en/of beschadigingen. Stoffen lichaam en beschilderd stoffen hoofd met beschilderde ogen. Gezicht iets vervuild, hoofd heef...

Porseleinen pop
Resultaat: 140 EUR

Oude grote Duitse Heinrich Handwerck - Simon Halbig Nr. 109-15 (6) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en geheel in zeer goede originele staat 74cm.

Porseleinen pop
Resultaat: 130 EUR

Oude Duitse Heinrich Handwerck 109-11 (2.5) pop met geleed papier-mache lichaam en porseleinen hoofd ca. 1930. Originele pruik en met oorbelgaatjes in goede originele staat 58cm.

Pop, K&R
Startprijs 380 EUR

Oude Duitse Kammer & Reinhardt porseleinen pop Nr. 114 ca. 1930. Dichte mond en slaapogen met papier mache lichaam 46cm. Cond.: G

Steiff hertenjong
Resultaat: 800 EUR

Grote Duitse Steiff hertejong. gemerkt met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 55x48x25cm.

Gietijzeren fornuisje
Resultaat: 85 EUR

Zeldzaam 19e eeuws gietijzeren kinderfornuis van Godin en Cie Laken. In zeer goede originele staat 34x35x18cm.

Käthe Kruse pop
Startprijs 80 EUR

Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoenen, 11 juni 1975 in zeer goede originele staat 31cm.

Käthe Kruse pop
Resultaat: 150 EUR

Oude Käthe Kruse pop met originele kleertjes en schoene, 9 juli 1976. In zeer goede originele staat 36cm.

Märklin mini-club 88222
Resultaat: 75 EUR

Märklin mini-club 88222, Z spoor. Goederentrein locomotief "Krokodil". Nieuw in originele verpakking.

Pors. pop, A.M.
Startprijs 100 EUR

Oude Duitse Armand Marseille porseleinen pop ca. 1930 Nr. 351/3 met glazen ogen en stoffen lichaam. In goede originele staat 35cm.

Kinderservies
Resultaat: 60 EUR

Jugendstil porseleinen kinderservies ca. 1900 met comfoor; bestaande uit koffiekan, melkkan, suikerpot, 6 kop & schotels, comfoor, kinderklokje. In zeer goede staat, genummerd 4-13cm.

Märklin mini-club 88092
Resultaat: 75 EUR

Märklin mini-club 88092, Z spoor. Lok met tender. Nieuw in originele verpakking.

Div. schildpad poppen
Startprijs 60 EUR

Kavel van diverse poppen; A.M., schildpad etc. Enkele beschadigd 15-40cm. Cond.: R

Pop, jongen
Resultaat: 190 EUR

Antieke Duitse porseleinen Simon en Halbig pop nr. 126/56 met slaapogen en bewegende tong. In goede originele staat 56cm.

Steiff beer
Resultaat: 80 EUR

Grote Duitse Steiff beer Zotty met papieren etiket en knop in oor. In zeer goede originele staat 50cm.

2 Speelgoedieren
Startprijs 100 EUR

Twee oude vooroorlogse speelgoeddieren; 1x hond van echt leder en vacht met glazen ogen en houten neus (zeldzaam stuk, vroege Steiff?) 28x18x20cm. en 1x liggende poedel ca. 1960 mohair 28x25x10cm. Con...

Bing draaispoor + spoorbrug
Resultaat: 20 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

2 Poppen
Resultaat: 60 EUR

Twee Hannah Kruse (dochter van Kathe Kruse) popjes (gemaakt vanaf jaren-50). Hoofdjes van een soort kunststof/magnesit, lijfjes van tricotstof met schuimplastic opgevuld.25cm. Cond.: G

Märklin mini-club museum 8150
Resultaat: 50 EUR

Märklin mini-club museum 8150, Z spoor, OVP. Geheel compleet in nieuwstaat en in originele verpakking.

4 Speelgoeddieren
Resultaat: 25 EUR

Vier oude speelgoeddieren, vermoedelijk 3x Steiff; 1x kangaroe, 1x Fox Terrier, 1x Mecki, 1x Beertje (geen Steiff) 10-26cm. Cond.: G

Steiff Pekinees
Startprijs 40 EUR

Grote Duitse Steiff pekinees Peky met papieren etiket en knop in het oor. In zeer goede originele staat 36x17x17cm.

Märklin mini-club Set-E 8191
Resultaat: 40 EUR

Märklin mini-club Set-E 8191, geheel compleet en OVP. Z spoor, in nieuwstaat in originele verpakking

Märklin mini-club Set-T1 8192
Resultaat: 50 EUR

Märklin mini-club Set-T1 8192, geheel compleet en OVP. Z spoor, in nieuwstaat in originele verpakking

Märklin mini-club Set-T2 8193
Resultaat: 40 EUR

Märklin mini-club Set-T2 8193, geheel compleet en OVP. Z spoor, in nieuwstaat in originele verpakking