Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Glazen vaas
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G

Copier vaas
Resultaat: 120 EUR

Prachtige heldere Copier leerdam anna groen glazen vaas in zeer goede staat 20xø18cm. Cond.: G

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.

Antiek glas
Resultaat: 70 EUR

Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M

3 Lalique schaaltjes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.

3x Glazen presse-papier
Resultaat: 65 EUR

Drie oude glazen presse-papiers; 1x grote bloem (chip) 5xø7cm., 1x 8 bloemen 7xø7cm. en 1x Mille Giori (geen sigantuur gevonden) 10xø8cm. Cond.: R-G

Glazen design vaas DutZ
Resultaat: 55 EUR

Grote rode glazen design vaas DutZ 2e helft 20e eeuw 25x29x21cm. Cond.: G

Dienblad, karaf en glazen
Resultaat: 55 EUR

Oud plated dienblad met daarop een karaf en 6 bijbehorende bewerkte glaasjes 20e eeuw 24xø21cm. Cond.: G

Karaf met 5 glazen
Resultaat: 55 EUR

19e Eeuwse roze karaf met 5 glazen. Prachtige handgeschilderd voorstellend een jongen in landschap 16-31cm. Cond.: G

Glazen vaasje Maastricht
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.

2 Glazen, witte rand
Resultaat: 50 EUR

Twee grote mondgeblazen bokalen ca. 1900 met witte rand 20,5xø13cm. en 20,5xø12cm. Cond.: G

Gegraveerde vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote kristallen bokaal, rondom gegraveerd met druiveranken 20e eeuw 26xø15cm. Cond.: G

Div. kristallen glazen
Resultaat: 50 EUR

Kavel van 46 kristallen glazen o.a; 11x champagneglazen, 8x whiskeyglazen, 4x longdrinkglazen, 10x likeurglazen en 22 wijnglazen (2x minimale chips) Cond.: G

Plated karaffenset
Resultaat: 40 EUR

Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.

Opaline schenkkan
Resultaat: 40 EUR

Prachtige roze opaline schenkkan ca. 1890, mondgeblazen met handbeschilderd bloemdecor in zeer goede staat 33x14xø11cm. Cond.: G

12 Delen glas/kristal
Resultaat: 40 EUR

Twaalf oude kristallen bewerkte glazen waarvan 11 gekleurd en geslepen en 1x neutraal gegraveerd. 2 Gekleurde glazen met chip 12-21cm. Cond.: R-G

Azijnstel glas
Resultaat: 40 EUR

Antiek jugendstil olie-en azijnstel met mosterdpotje in plated houder. Bewerkt met bloemendecor, ca. 1900, 20xø11cm. Cond.:G

6 Delen glaskunst
Resultaat: 35 EUR

Zes delen kunstenaarsglas, gesigneerd Berendsohn, in doos 2e helft 20e eeuw.( Op de foto ontbreekt een ronde schaal.) 19-29cm. Cond.: G

Glas-in-lood raamhanger
Resultaat: 35 EUR

Groot beschilderd glas-in-lood raam 2e helft 20e eeuw met bloemdecor in zeer goede staat 70x57cm.

Kunstglazen vaasje
Resultaat: 35 EUR

Mondgeblazen glazen vaas ca. 1930, diverse kleuren glasfusing 19,5xø11cm. Cond.: G

Glazen coupe
Resultaat: 30 EUR

Kristallen biedermeier 19e eeuwse coupe met amandelslijpsel (2 chips bij rand) 18xø21cm. Cond.: R

Karaf + 2 glazen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek glas; 1x karaf met beschildering, 1x gegraveerd slingerglas en 1x groen glas met geschulpte rand 11-34cm. Cond.: G

Glazen vaas + hanger
Resultaat: 30 EUR

Twee delen oud glaswerk, mondgeblazen kruik naar oud voorbeeld uit de 17e eeuw, en antiek ? glas in lood gebrandschilderd venster met afgebeeld een wapen van Henbeck. 22-30cm., Cond.:G

Glazen schaal, Jan Beck
Resultaat: 30 EUR

Duitse glazen design schaal, gemerkt Jean Beck München (chips bij bovenrand) 20e eeuw 135xø23cm. Cond.: R