Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

China verzameling
Resultaat: 325 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken van China. Cond.:R/G

Verz. NL. 5 albums
Resultaat: 155 EUR

Verzameling Nederlandse postzegels, boeken I, II, III, IV en 2000-1 met een diverse postzegels Cond.: G

2 Albums o.a; Ned. koloniën
Resultaat: 100 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken met hoofdzakelijk Nederlandse-Koloniën, Nederland, Duitsland etc. Cond.:R

Kavel vooroorlogse zegels
Resultaat: 90 EUR

Drie oude postzegelboeken Europa, 1e helft 20e eeuw ( meeste gestempeld). 14-31 cm., Cond.:R

7 Banden postzegels
Resultaat: 85 EUR

Zeven multobanden met souvernier poststukken waaronder 50-er jaren

Kavel div. poststukken
Resultaat: 60 EUR

Kavel poststukken, veel aangetekend Julianan, Raad van Kerken 1948, militair etc.

Kavel PTT postmapjes
Resultaat: 60 EUR

Kavel PTT-post mapjes postfris en losse gestempelde zegels , geschat ca. 220-250 zegels

Doos diversen
Resultaat: 55 EUR

Avonturendoos met FDC's, enveloppen Nederland, onafgewerkt, stadspost, plakzegels etc.

4 Boekjes Oost-Europa
Resultaat: 50 EUR

Lotje klassiek vooroorlogs Europa in 2 stockboeken en 2 rondzendboekjes

Postzegelalbum Suriname
Resultaat: 45 EUR

Postzegelalbum Suriname met ca. 950 verschillende postzegels.

3 Postzegelalbums + Blik
Resultaat: 45 EUR

Drie postzegelalbums divers en 1 blik met postzegels (o.a; postfris). Cond.: G

4 Postzegelboeken
Resultaat: 40 EUR

Vier oude postzegel verzamelboeken Nederland, postfris en gestempeld. Cond.:R/G

Postzegelalbum Scandenavië
Resultaat: 40 EUR

Postzegelalbum Scandenavië met ca. 2600 verschillende postzegels.

Diverse kaarten
Resultaat: 40 EUR

Diverse postkaarten 1e helft 20e eeuw o.a; Hengelo, Duitsland, WIlhelmina etc. 13-19cm. Cond.: R.

2 Postzegelboeken
Resultaat: 35 EUR

Twee oude postzegel verzamelboeken, Nederland. Postfris+gestempeld en twee losse mappen. Cond.:R/G

Postzegelalbum DDR
Resultaat: 35 EUR

Postzegelalbum DDR, grootste gedeelte compleet. Cataloguswaarde ca. 700 euro.

Postzegelalbum Wereldblokken
Resultaat: 30 EUR

Postzegelalbum wereldblokken met ca. 300 verschillende postzegels.

Postzegelalbum Slowakije
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Slowakije met ca. 1200 verschillende postzegels, gestempeld.

Postzegelalbum NL postfris
Resultaat: 20 EUR

Postzegelalbum Nederland postfris, cataloguswaarde ca. 200 euro.

Postzegelalbum + Gouden zegel
Resultaat: 10 EUR

Postzegelalbum Engelse Kanaal-eilanden en een gouden zegel van de blauwe Mauritius. "Raritäten in Gold, die blauwe Mauritius".