Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Blikken vrachtwagen, Arnold
Resultaat: 100 EUR

Grote blikken Arnold Daf vrachtwagen (Duitse speelgoedfirma) met opschrift "N.S. Noderland van huis tot huis", in goede maar bespeelde staat ca. 1960 16x43x10cm. COnd.: G

Mercedes model 1886
Resultaat: 90 EUR

Schaalmodel van een Mercedes uit 1886, schaal 1:8, door Franklin Mint, gemaakt van metaal en kunststof. In uitstekende staat. 19x30x17cm.,In uitstekende staat.

Blikken raceauto
Resultaat: 80 EUR

Blikken Mercedes raceauto, gemerkt Western germany met werkend opdraaimechaniek en sleutel ca. 1950. Raampje mist, in redelijke bespeelde staat 24x12x5cm. Cond.: R

Div. Mecano/Märklin
Resultaat: 80 EUR

Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...

Grote Trix trein
Resultaat: 60 EUR

Grote metalen Trix expris lok met tender Nr. 763, in originele doos. In goede bespeelde staat

Stoommachine, Wilesco
Resultaat: 55 EUR

Oude blikken stoommachine van Wilesco 2e helft 20e eeuw (gebruikt) met slijpsteen accesoire 25x18x27cm. Cond.: R-G

Pop, negermeisje
Resultaat: 50 EUR

Oude Duitse schildpad pop, negermeisje ca. 1960. Nr. 34 rep. met glazen ogen in zeer goede originele staat 32cm.

11x Dinky + 13x Corky
Resultaat: 45 EUR

Kavel Engels speelgoed; 11x oude Dinky Toys (oud) en 13x Corky toys (oud) 50-er jaren etc. Cond.: R

8 Schaalmodellen 1:18
Resultaat: 45 EUR

Acht schaalmodellen 1:18, 1xSolido Renault 4 CV 1x Bburago Porsche 356 B 1961, 1x Bburago Lancia Aurelia B24 SPider (beschadigd), 1x Revell Thunderbird, 1x RoadTough Chevrolet bel Air '561x Maisto Mer...

Pop, J.D. Kestner
Resultaat: 40 EUR

Antieke Duitse J.D.K. (Kestner) pop nr. 257 (hoofd beschadigd), verder in goede originele staat 40cm. Cond.: G

Kavel divers speelgoed
Resultaat: 40 EUR

Groot kavel divers speelgoed o.a; Tekno, Norev etc. Cond.: R

Blikken Citroën bus
Resultaat: 35 EUR

Blikken Citroën politiebus ca. 1960 Japan. In redelijke bespeelde staat 11x20x8cm. Cond.: R-G

Blikken Fiat 600
Resultaat: 35 EUR

Blikken Fiat 600 Bandai Japan ca. 1960 en een blikken Engelse dubbeldekker, gemerkt Japan 8x18x8cm. en 11x18x6cm. Cond.: R

2 Blikken auto's
Resultaat: 35 EUR

Twee blikken auto's, Japan Bandai; 1x Citroën DS19 en Fiat 600 (dakverdeler mist) ca. 1960. In redelijk bespeelde staat 17x8x7cm. en 5x7x20cm. Cond.: R

Porseleinen popje
Resultaat: 30 EUR

Oude porseleinen pop 1e helft 20e eeuw met porseleinen hoofd, buste, onderarmen en onderbenen. Originele kleertjes 19cm. Cond.: G

Grote schildpad pop
Resultaat: 30 EUR

Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 53 met slaapogen in zeer goede staat 55cm.

6 Oude poppen
Resultaat: 30 EUR

Zes oude poppen, celluloid etc. Gemerkt en ongemerkt, in zeer goede originele staat 20-30cm. Cond.: G

Grote schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoenen. Nr. 56 REP in zeer goede staat 55cm.

Grote schildpad pop
Resultaat: 25 EUR

Grote Duitse schildpad pop met originele kleertjes en schoene. Nr. 46 REP in zeer goede staat 43cm.

Maybach 62
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel Maybach 62 van AutoArt Millenium in uitstekende staat met originele doos.

2 RC auto's
Resultaat: 20 EUR

Twee op afstand bestuurbare auto's 1:16, 1x Lamorghini Murcielago (RadioFun) en 1x rode sportwagen van Speed1Racing. In nieuwstaat.

Märklin + Schuco
Resultaat: 20 EUR

Twee delen Duits speelgoed; 1x Märklin Ford Taunus, veel bespeeld en 1x Schuco Mirakocar 1001 met sleutel (Cond.: G), licht bespeeld 9-11cm. Cond.: M-G

4 Delen Duitse treinen
Resultaat: 20 EUR

Vier delen Duitse spoorweg en speelgoed; 1x tendetlok, 1x Diesellok, 2 wagons (1x Trix en 1x ongemerkt) 10-21cm. Cond.: R

Brandweerwagen
Resultaat: 20 EUR

Schaalmodel Solido 1:19, Ford V8, Beverly Hills Fire Department No. 3 in zeer goede staat 25x9,5x11cm.