Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Dressoir
Resultaat: 2.400 EUR

Art-deco dressoir, Frankrijk, Jules-Emile Leleu (1863-1961) Franse meubeldesigner, ontwerp ca. 1920, PAllisander fineer met florale intarsia uit notenhout en verschillende fruitboom soorten, licht geb...

Marquetrie bureau
Resultaat: 2.250 EUR

Hollands mahoniehouten 19e eeuws schrijfbureau, met bijpassende stoel, met prachtig inlegwerk van bloemen, vogels, ranken, vazen etc. Erg bijzonder, geheel rondom ingelegd (zijkanten, voorkant, bovenk...

Kersen naaitafel
Resultaat: 800 EUR

Zeldzame Duitse Biedermeier kersenhout fineer Lyra-naaitafel ca. 1820 (kersen op vuren). In zeer goede originele staat met origineel binnenwerk. Geen worm, minimale fineerschade 82x38x57cm. Cond.: G

Tweedeurs kast
Resultaat: 800 EUR

Duitse 18e eeuwse eikenhouten barokkast ca. 1770, uitneembaar met lades en prachtige barokpanelen aan de zijkanten en deuren. in goede originele staat, met origineel beslag, sleutel en slot 212x204x77...

Eiken kabinet
Resultaat: 650 EUR

Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze kabinet ca. 1780 met originele patina in goede staat (origineel beslag) 250x190x61cm.

Kabinet
Resultaat: 600 EUR

Hollands 18e eeuws Louis Quinze kabinet, mahonie met bandintarsia (krimpscheuren) 231x170x56cm. Cond.: R

Arreslee
Resultaat: 600 EUR

Prachtige decoratieve kindeer-arreslee, handgestoken en handbeschilderd met pop en landschap etc. 2e helft 20e eeuw in goede staat 83x154x52cm.

Burgemeesterstoel ca. 1900
Resultaat: 550 EUR

Koloniale djatihouten burgermeester-stoel ca. 1900. Rijk gestoken met floraal decor rondom. 6 leeuwepoten onderling verbonden en rotan zitting. Stoel is iets onstabiel 84x74x57cm. Cond.: G

Altaar 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Grenenhouten 18e eeuws kerkaltaar met originele beschildering in barokstijl. 2 Stijlen missen bij bovenstuk. Verder in goede originele staat, luik in onderstuk bij blad 260x211x90cm. Cond.: G

Duitse noten buffetkast
Resultaat: 550 EUR

Prachtige Duitse Grunderzeit buffetkast, wortlenoten met noten. Volle zuilen, snecken en prachtig snijwerk in de panelen ca. 1880. het meubel is in goede originele staat 223x145x65cm. Cond.: G

Mahonie vitrinekast
Resultaat: 520 EUR

Grote mahoniehouten Art-Deco stijl vitrine kast, 21e eeuw, met twee lange deuren en schuine hoeken met glas en glazen schappen. In zeer goede staat. 223x165x45cm.

Chiffoniere
Resultaat: 480 EUR

Antieke mahoniehouten met kersen fineer chiffoniere (ladenkast) ca. 1810, met halve zuilen en koperen kapitellen (oudere restauratie) In goede staat, 155x100x45cm.

Tafel + stoelen / Bank + stoelen
Resultaat: 400 EUR

Prachtige antieke barok-stijl bankstel bestaand uit; bank, 2 armleunstoelen en 2 stoelen met ronde bijzettafel. Prachtig snijwerk en klauwpoten. In zeer goede staat met rode velours stoffering. 100x65...

Kersen eettafel
Resultaat: 375 EUR

Massief kersenhouten uittrektafel 2e helft 20e eeuw. Te verlengen tot 3 meter met taps toelopende poten in goede staat 78x89x200cm.

Chinese kast
Resultaat: 350 EUR

Oude Chinese kast 20e eeuw van tropisch hout met kwalitatief mooi snijwerk en parelmoer inleg. In zeer goede originele staat 2-delig 191x118x38cm. Cond.: G

Eiken kast, Renaissance stijl
Resultaat: 350 EUR

19e Eeuwse Neo renaissance eikenhouten 4-deurs kast met snijwerk, cherubijnkoppen, putti en ranken. In redelijke staat 179x146x52cm.

Eiken kastje
Resultaat: 350 EUR

Eikenhouten Neo Renaissance kast twee-delig met losse kruisvoet en kussen bij bovendeel ca. 1800. Notenhout fineer op het kussen, geribbelde lijsten, ebbenhout op de lijsten, koplijst etc. In zeer goe...

Kist 18e eeuw, bewerkt front
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 18e eeuwse Engelse handgestoken eikenhouten kist met lades. Druiverankmotieven in front. In goede originele staat (scharnieren deksel zijn vervangen en slot mist) 73x52x136cm.

2 Zuilen
Resultaat: 300 EUR

Twee oude mahoniehouten zuilen (piedestals) met marmeren bladen en bronzen beslag in empire stijl 2e helft 20e eeuw. In redelijke staat 127x42x42cm.

Kussenkast
Resultaat: 260 EUR

Prachtige kussenkast ca. 1930 van noten met eiken en gedetailleerd snijwerk. neo renaissance met grote lade, uitneembaar en in goede staat 188x174x66cm.

Grunder spiegel + console
Resultaat: 250 EUR

Duitse notenhout fineer grunderzeit spiegel, ca. 1880, met originele console en kroon, in redelijke originele staat ( lichte finerschades) 222x77x31cm.

Vlinderbank
Resultaat: 250 EUR

Grote mahoniehouten Louis Philippe vlinderbank met prachtige handgestoken rugleuning met bloememotief. mooie stoffering in zeer goede staat ca. 1870, 115x158x80cm. Cond.: G

Bank, leer + stof
Resultaat: 250 EUR

Grote bruin lederen bank met rood-bruine stoffen zitting en kussens, met koperen spijkers en houten poten. In zeer goede staat 90x103x218cm.

Tafel vitrine
Resultaat: 250 EUR

Oosterse tafelvitrine met 2 schuiflades en 6x geslepen glas. Bewerkt mahoniehout, goudgekleurd met floraal decor 2e helft 20e eeuw. In goede staat 103x125x65cm.