Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 7.000 EUR

Kapitaal Amsterdams staand horloge met scheepjesmechaniek ca. 1900. Gesigneerd Dirk ter Haar Amsterdam. Kalender met dag-, datum- en maanstand. Wortelnoten opgelegd korpus van massief eikenhout. De de...

Lantaarnklok
Resultaat: 4.000 EUR

18e Eeuwse lantaarnklok met slagwerk, spillegang en grote balans. Klok heeft een wijzer, twee grote en twee kleine gewichten. IJzeren uurwerk. Zeldzaam exemplaar. H.40cm, D.19cm., B19cm.

Pendule met kameel
Resultaat: 3.000 EUR

Zeldzame Franse pendule ca. 1870 (kameelpendule), Arabier op een kameel tweekleurig, compositiemetaal, emaille cartouches, originele patina en 8-daags uurwerk. gesigneerd defaut Paris in zeer goede st...

Amsterdams staande klok
Resultaat: 1.800 EUR

Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westmins...

Empire pendule
Resultaat: 1.300 EUR

Vuurvergulde empire pendule ca. 1820 in originele staat (compleet). Wijzers verbogen, 8-daags uurwerk met touwtjesslinger (1e vergulding) in goede originele staat 41x26x9cm.

Regelateur met brons
Resultaat: 1.000 EUR

Antieke notenhoutfineer Gustav Becker medaille 'd or drie-gewichten regelateur nr. 282129, ca. 1900, met latoenkoper beslag 130x47x21cm.

Klok, 18e eeuw
Resultaat: 950 EUR

Franse Neuchattel 18e eeuwse pendule in originele staat. Touwtjesslinger, dubbele bel, halfuurslag, geëboniseerde houten kast, latoenkoperen ornamentuur (uurwerk origineel) 70x36x14cm. Cond.: G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 650 EUR

Grote bronzen vuurvergulde Charles Dix pendule ca. 1840 met een romein (mooie vergulding), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger in goede staat 55x38x13cm.

Staande klok ca. 1800
Resultaat: 600 EUR

Prachtige staande klok ca. 1800 met handbeschilderde kast, zwart-rood. Rocailles aan het front en zijkanten. 8-Daags uurwerk, geheel in zeer goede staat 210x47x25cm.

Skeletklok, verguld
Resultaat: 550 EUR

Prachtige grote vergulde Engelse skeletklok onder stolp met marmeren voet. Snek op ketting en veer. Mooie kwaliteit 20e eeuw 60xø24cm. Cond.: G

Weense regelateur
Resultaat: 500 EUR

Grote notenhout fineer Weense regelateur met secondenaanduiding ca. 1880. Met dikke halve zuilen, 2 gewichten (lichte koplijstschade), verder in goede originele staat 150x50x22cm. Cond.: G

Staande klok WM
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Duitse 3-gewichten staande klok met bewerkte eikenhouten kast (blank eiken) met geslepen glas ca. 1920. uurwerk met slagwerk en 8 gongstaven in zeer goede staat 209x60x27cm.

Friese staartklok
Resultaat: 450 EUR

Prachtige 19e eeuwse Friese staartklok met wekkerfunctie, originele spiegels, mooie beschilderde wijzerplaat en kast. In zeer goede staat 146x40x23cm.

Frans klokje, deels Limoges
Resultaat: 450 EUR

Franse pendule ca. 1870 met porseleinen beschilderde wijzerplaat en plaquettes, compositie metalen kast en 8-daags uurwerk (H. Molle Paris). In goede originele staat 36x23x12cm.

Vuurvergulde pendule, vrouw
Resultaat: 425 EUR

Franse bronzen vuurvergulde pendule ca. 1850 met als voorstelling een vrouwelijke jager met geweer en geschoten wild in haar hand. 8-Daags uurwerk in zeer goede staat 45x34x16cm. Cond.: G

Engelse staande klok
Resultaat: 400 EUR

Engels staand horloge 19e eeuw met 8-daags uurwerk en mahoniehouten kast met intarsia (lichte schades), dag- en secondenaanduiding. mooie originele beschildering op wijzerplaat 200x54x25cm. Cond.: R

Klok, Notre Dame
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame Historisme schilderijklok ca. 1880 met uurwerk in de Notre Dame. Geschilderd op emaille, Notre Dame de Paris. Compositie metalen omranding met engelen 7xø45cm.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 400 EUR

Grote bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met een damesfiguur onder palm (klein deeltje mist), 8-daags uurwerk met touwtjesslinger 55x42x16cm. Cond.: G

Klokkenstel 3-delig
Resultaat: 350 EUR

Reusachtig klokkenstel ca. 1880 Frankrijk met compositie metalen figuur en kandelaren met zwart marmer. 8-Daags uurwerk (kandelaar beschadigd) 65x55x24cm. en 78x30x30cm. Cond.: R-G

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 350 EUR

Franse vuurvergulde bronzen pendule met porseleinen plaquette en 8-daags uurwerk in uitstekende staat 24x18x12cm.

Koekkoeks klok
Resultaat: 300 EUR

Zeldzame 19e eeuwse notenhouten Duitse koekkoeksklok met latoen-koperen beslag en messing wijzerplaat. In goede originele staat 45x36x20cm.

Bronzen klokkenstel
Resultaat: 250 EUR

3-Delig Frans bronzen pendulestel ca. 1870 met 5-lichts kandelaars. 8-Daags uurwerk zonder slagwerk, in goede originele staat 40x24x10cm. en 49x23x23cm. Cond.: G

Porseleinen klok
Resultaat: 250 EUR

Porseleinen tafelklok ca. 1930, Duitsland Nr. 11 met putti en bloesem, beschadigd 32x14x20cm. Cond.: M

Grijs pendulestel
Resultaat: 230 EUR

3-Delig marmeren pendulestel ca. 1890, gemaakt van grijs en rood geaderd marmer en 8-daags uurwerk in zeer goede staat 37x23x12cm. en 21xø14cm.