Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Ivoren beeld, vrouw
Resultaat: 1.500 EUR

Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G

Groen Chinees beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 57cm., Cond.:G

Ivoren beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Zeldzame 19e eeuwse ivoren Japanse marskramer (gesigneerd). Met diverse voorwerpen, mooie kwaliteit, fijn uitgewerkt en gaaf 12,5x8,5x5cm.

Groen Chinees beeld
Resultaat: 900 EUR

Groot antiek Chinees porseleinen beeld, ca.1900, voorstellende een Chinese man met kind in groen gewaad. 62cm., Cond.:G

Tegeltableau, Pors. fles
Resultaat: 800 EUR

Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.

2 Ivoren beelden
Resultaat: 750 EUR

Twee Chinese antieke ivoren figuren ca. 1900, rondom rijk bewerkt. Tekens (naam ?) onder de voet. In zeer goede staat. 30-31cm.,

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 700 EUR

Twee prachtige Hollandse Fayence Jugendstil vazen, gemerkt Jan Willem Mijnlieff te Utrecht ca. 1910. J.M. in eikenblad (1862 - 1940) met floraal decor. 1 Vaas met minimale chip 16,5xø12,5cm. Cond.: R-...

Chinese boedha met kinderen
Resultaat: 650 EUR

Prachtige Chinees porseleinen lachende figuur ca. 1900, voorstellend een boedha met 5 Chinese kinderen in goede staat 27x26x19cm.

Chinese beeldengroep
Resultaat: 500 EUR

Prachtige Chinees porseleinen figuur ca. 1900 voorstellend 2 Chinese jongens; 1x met schildpad in een doos en 1x staand met een waterlelie op de schouders. Onderkant met zegel? 36x22x15cm. Cond.: G

Chinees beeld
Resultaat: 450 EUR

Chinees porseleinen hoogwaardigheidsbekleder ca. 1900, paar stukje glazuur bij de wandelstok af 46x14x12cm. Cond.: G

KPM inktstel
Resultaat: 400 EUR

Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G

Chocoladekannetje
Resultaat: 350 EUR

Chine de Commande 18e eeuws porseleinen chocoladekannetje met handbeschilderd wapen en bloemdecor. In goede originele staat 15x13xø9cm.

6 Kop&Schotels
Resultaat: 350 EUR

Zes 18e eeuwse Chine de Commande porseleinen kop & schotels met wapen, putti en bloemendecor. Lichte randschades en haarscheuren 4xø12cm. Cond.: R

Imari dekselvaas, 19e eeuw
Resultaat: 340 EUR

Grote 19e eeuwse Japans imari porseleinen dekselvaas met prachtig decor van gebouwen, planten, bloemen en figuren. Dekseltop stukje af 50xø21cm. Cond.: R-G

Trekpotje, Chine de Commande
Resultaat: 300 EUR

Chine de Commande porseleinen trekpot met handbeschilderd wapen en bloemendecor. Deksel heeft lichte randschade, chipje bij tuit 14x19xø10cm. Cond.: R-G

Porseleinen beeld, man
Resultaat: 275 EUR

Oud Duits Thuringen porseleinen figuur voorstellend een zwerver met kan en stok ca. 1900. Stok mist een deel en 1 vinger mist 16cm. Cond.: M

2 Ivoren tanden
Resultaat: 250 EUR

Twee antieke ivoren slagtanden, opengewerkt. 1 is gelijmd. Olifanten en alligator 50cm. Cond.: G

Servies, Villeroy & Boch
Resultaat: 240 EUR

Groot Villeroy & Boch servies, decor Alt Amsterdam "Dishwasher safe, made in Germany" met bloemendecor; 1x grote schaal, 12x grote borden, 12x kleine borden, 12x kop&schotel, 1x thermoskan, 2x grote ...

3 Borden
Resultaat: 230 EUR

Drie antieke Hollandse herdenkingsborden; 1x Melknood 1918-1919 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Bach No. 605, 1x Distributie 1918 met spreuk handbeschilderd, gemerkt Baca 734 en 1x slachtverbod 19...

Meissen servies
Resultaat: 230 EUR

Oud Meissen met Fürstenberg porseleinen servies 20e eeuw met rozen- en gouddecor. Geheel bestaand uit; koffiepot, melkkan, suikerpot met onderschotel, 6x gebaksbordje, 1x cakeschaal, 7x kop&schotels, ...

Amfora vaas
Resultaat: 220 EUR

Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G

2 Witpatelen oorvaasjes
Resultaat: 220 EUR

Twee prachtige witplateel oorvaasjes, plateelbakkerij Zuid Holland. Bij elkaar horend setjes, decor met vogel en bloemen. Schilder A. Schriek ca. 1920. In zeer goede staat 14cm.

Celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Plateel vaas
Resultaat: 200 EUR

Zuid-Holland platelen vaas ca. 1910 met vogel- en bloemendecor. Onduidelijk gemerkt, in goede originele staat 21,5x13xø9cm.