Prachtige grote 19e eeuwse imari porseleinen kom met floraal- en gouddecor in zeer goede staat 8,8xø17,7cm. Cond.: G
Bronzen non 19e eeuw, vuurverguld. Open te klappen met bergruimte 13xø6cm.
Grote bronzen figuur, 21e eeuw, voorstellende een Romeinse vrouw met zwaard en schild. Gesigneerd: Pierrele Faguays op marmeren voet. 53x49x8cm.
Gietijzeren jachthond Königshutte Lanterberg Harz, in zeer goede staat 31x14x12cm.
Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.
Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U
Oud Perzisch handgeknoopt tapijt in rood/baluw tinten 145x90cm. Cond.: G
Twee oude Delfts porseleinen knobbelvazen 20e eeuw. Zes-kantig met zeegezichten en bloemendecor in goede staat 27x12x12cm.
Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit naaitafel ca. 1880. Zonder vakverdeling in lade 75x57x51cm. Cond.: R-G
Ivoren heilige Petrus 18e eeuw staand op houten bijbel in goede originele staat 11,4cm.
Twee mahoniehouten kuipstoelen met vlechtwerk in zeer goede staat 85x60x63cm.
Japans ivoren 19e eeuws figuur (bijzondere kwaliteit) voorstellend een Quan Yin met masker en waaier in de hand 25cm. Cond.: G
Tiffany stijl lamp met compositie metalen voet en bloemmotief in de kap 2e helft 20e eeuw 62xø43cm. Cond.: G
Louis Quinze stijl stoel 20e eeuw met petit point stoffering, bloemdecor met rocailles. Stoffering van de armleuning is slecht. 90x60x57cm. Cond.: R
Oude notenhout gekleurde wand-hoekschap met lade 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x33x26cm. Cond.: G
Twee koperen aanstekers ca. 1930 met schroefdop 6-16cm. Cond.: G
Franse eikenhouten handgestoken spiegel ca. 1890 in goede staat 112x80cm. Cond.: G
Vier antieke levensmiddelen-blikken; 2x Jugendstil Suiker en Koffie met bloemen in zweepslagmotief van Delft (Koog a.d. Zaan), 1x met molendecor en 1x met vossenjacht ca. 12-17cm. Cond.: R
Twee 19e eeuwse messing stijgbeugels in schoenvorm, onderzijde deels doorgesleten 21x10x9cm. Cond.: G
Hollandse eikenhouten 2-deurs kastje met snijwerk op de deuren, midden 20e eeuw 90x77x52cm. Cond.: G
Duitse notenhout fineer Grunderzeit speeltafel ca. 1880 (lichte fineerschade) in goede originele staat 78x64x110cm.
Kavel met 12 delen divers oud/antiek o.a; schaaltje, grpene, inktpot, lijstje etc. ca. 5-8cm.
Zes 19e eeuwse Thonet stoelen, gemerkt Fischel in zeer goede originele staat met goede zittingen en stabiel 93x41x50cm.