Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot bronzen beeld
Startprijs 1.000 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1890, voorstellend een zittende vrouw met amfora (ongesigneerd), mooie kwaliteit in zeer goede staat 43x38x22cm.

Grote brons
Startprijs 950 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900 van Georges Colin ( 1875 - 1917 Frankrijk), getiteld "Le Chemin Parcouru", voorstellend een jongeman met stok. Mooie patina in goede staat 53cm.

Terracotta Clodion
Startprijs 1.100 EUR

Zeldzame grote antieke terracotta figurengroep door Clodion (1738 - 1814), Satyr en Cupido. Groen gepatineerd en goudkleurig gepatineerd, minimale chips 56x35x29cm. Cond.: G

Joris Verdonkschot
Startprijs 2.000 EUR

Joris Verdonkschot, grote bronzen buste van een vrouw op marmeren voet. Getiteld "De Archaïsche lach", mooie groen patina 48x34x25cm. Cond.: U

Beeld, bronzen jongen
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, gesigneerd Neme Touchez pas, voorstellend een jongen met stoken handen in de zakken. In goede originele staat 26cm.

Bronzen beeld, zittende vrouw
Startprijs 600 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een zittende vrouw met bloem. gesigneerd L. Kley (Louis Kley 1833-1911), mooie patina in zeer goede originele staat 31x11x20cm.

Beeld, nar met vioor
Startprijs 1.400 EUR

Zeldzame notenhouten met ivoren nar ca. 1910. Voorstelling: nar met ivoren gezicht, handen en staf. Heeft aapjes met glazen ogen bij zijn benen en een uil op het hoofd. Originele goudkleurige beschild...

Oostenrijks beeld
Startprijs 350 EUR

Prachtig 19e eeuws handgestoken houten religieus beeld (Zuid Duits), mooie kwaliteit, vingers beschadigd 72x24x15cm. Cond.: G

Beeld, jongen + kruik
Startprijs 380 EUR

Grote compositie metalen figuur ca. 1900, gesigneerd A. Moreau, voorstellend een jongen met kruik (kruik heeft binnenhouder voor bloemen). Geheel staand op geschulpte marmeren voet. mooie bronsachtige...

Bronzen man met slang
Startprijs 700 EUR

Grote bronzen figuur ca. 1900, voorstellend een man met slang en schaal in goede staat 67xø24cm.

Bronzen papegaai
Resultaat: 925 EUR

Zeer grote bronzen figuur voorstellend een Ara op stam. Tweekleurig gepatineerd 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat. 139cm.

Bronzen beeld
Startprijs 1.400 EUR

Bronzen figuur ca. 1880 Vecceta, van H. Maindron (Hippolyte Maindron 1801 - 1884 Parijs), voorstellend een halfnaakte Romeinse vrouw. Mooie patina in goede staat 47x15x16cm.

Eiken Corpus 18e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Grote 18e eeuwse eikenhouten Corpus Christi in goede staat 96x86x24cm.

Eiken Madonna-figuur
Startprijs 200 EUR

Grote eikenhouten Madonna 1e helft 20e eeuw met kind. daarbij een eikenhouten hoekconsole, beide in goede staat 145x26x26cm.

Grote eiken Madonna
Startprijs 350 EUR

Grote oude eikenhouten Madonna met kind 1e helft 20e eeuw in goede staat 103cm.

Beeld, Java
Startprijs 850 EUR

Antiek Javaans lavastenen heilig beeld, leeftijd onbekend. In goede originele staat 51x30x17cm.

Bronzen beeld
Startprijs 230 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd U. Basset. sc. La Source. Voorstellend een Romeinse vrouw met amfora. Mooie patina, vingers verbogen 32cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Jugendstil
Resultaat: 350 EUR

Grote bronzen Jugendstil verguld figuur ca. 1900 voorstellend een vrouw op stoel met luit, in zeer goede staat 39x38x20cm.

Bronzen leeuw met leeuwin
Startprijs 350 EUR

Oud bronzen figuur, leeuw met leeuwin 2e helft 20e eeuw 34x39x25cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 700 EUR

Groot bronzen figuur van een adelijke jongen met hoed en zwaard staande op gedraaide houten sokkel. Onbekende beeldhouwer 19e eeuw. H.78cm.

Bronzen beeld, 2 paarden
Startprijs 350 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, voorstellend 2 paarden. Ongesigneerd met mooie patina 22x29x12cm. Cond.: G

Schaal met pauw
Startprijs 120 EUR

Prachtige marmeren Art Deco schaal met bronzen pauw ca. 1920 in goede originele staat 11xø30cm. Cond.: G

Bronzen groepje, vogelnest
Resultaat: 135 EUR

Prachtige antieke bronzen figuur ca. 1880, voorstellend een vogel bij nest en slang, mooie patina 18x14x12cm. Cond.: G

Bronzen dame
Resultaat: 100 EUR

Bronzen figuur ca. 1900, Romeinse dame, ongesigneerd 25cm. Cond.: G