Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Kroonluchter, Boheems kristal
Startprijs 300 EUR

Grote Boheems kristallen 5-armige kroonluchter ca. 1910 in zeer goede originele staat met bloem- en gouddecor. 1 Chip ingelijmd 65xø55cm. Cond.: G

Glazen vaas
Startprijs 420 EUR

Grote glazen vaas Frankrijk ca. 1900, ongesigneerd 84xø20cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 130 EUR

Prachtige oker-bruin kleurige vaas ca. 1940, ongemerkt (Copier?), in zeer goede staat 30xø19cm. Cond.: G

Stel karaffen
Startprijs 50 EUR

Stel gegraveerde glazen karaffen ca. 19800 in goede originele staat 33xø13cm.

Plated karaffenset
Resultaat: 40 EUR

Plated karaffenset ca. 1880 met gegraveerde karaffen met bladmotief. In zeer goede staat 31x22x10cm.

Kristallen karaf
Resultaat: 80 EUR

Empire stijl kristallen karaf met plated voet, 2e helft 20e eeuw. In goede staat. 38xø14cm.

3 Lalique borden
Startprijs 110 EUR

Drie grote Franse glazen borden met bloemmotief in Lalique-stijl, gemerkt VDA France ø27,5cm. Cond.: G

3 Glazen snuffbottles
Startprijs 50 EUR

Drie antieke glazen flacons; 1x groen Josef Karl X, 1x blauw met adelaar en jager, 1x gegraveerd A. Jungwirt (neutraal) ca. 9x6x3cm. Cond.: G

6 Glazen schaaltjes
Startprijs 80 EUR

Zes Biedermeier kristallen schaaltjes met geschulpte rand ca. 1860, minimale chips 15x11x2cm. Cond.: R-G

Glazen dekseldoos + schotel
Startprijs 25 EUR

Gegraveerde glazen dekselcoupe met onderschotel met bloemendecor ca. 1900, 20xø15cm. Cond.: G

7x Lalique
Startprijs 180 EUR

Zeven oude Franse Lalique glazen borden met bladmotief ca. 1930 in goede staat ø19,5cm.

Boheems glas
Startprijs 40 EUR

Groot antiek slingerglas met gouddecor en geribde neutrale delen 19e eeuw. Venetië of Bohemen?, H.26cm.kleine chips en onderin glas een barst.

Glazen vaasje Maastricht
Resultaat: 50 EUR

Twee Hollands kristallen vazen van Kristalunie Maastricht, gesigneerd Max Verboeket in zeer goede staat 20-22cm.

Glazen bierpul
Startprijs 40 EUR

Prachtige Duitse gegraveerde glazen bierpul met tinnen armatuur (Historisme), voorstelling rondom met vliegende zwaluwen. In goede originele staat. 25x13xø9cm.

Glazen coupe
Resultaat: 30 EUR

Kristallen biedermeier 19e eeuwse coupe met amandelslijpsel (2 chips bij rand) 18xø21cm. Cond.: R

Antiek glas
Resultaat: 70 EUR

Hollands gegraveerd glas ca. 1800 met tekst "Gewijd aan de vriendschap", chips van de voet af 17xø9cm. Cond.: M

Karaf + 2 glazen
Resultaat: 30 EUR

Drie delen antiek glas; 1x karaf met beschildering, 1x gegraveerd slingerglas en 1x groen glas met geschulpte rand 11-34cm. Cond.: G

4 Delen glas
Startprijs 50 EUR

Vier delen antiek gegraveerd glas; 1x glas gegraveerd met kroon, bloemen en kasteel (mooie kwaliteit), 1x bokaal met brede voet, gegraveerd met wapen (vermoedelijk Duits), 1x karaf met bloemengravure ...

3 Lalique schaaltjes
Resultaat: 70 EUR

Drie oude Franse lalique glazen schaaltjes ca. 1930 2-kleurig (groen/neutraal) 4xø13cm.

Glazen vaas ca. 1900
Startprijs 20 EUR

Handbeschilderde glazen vaas met vuurtoren, kustplaatsen en figuur ca. 1900. minimale chip bovenrand 33x10cm. Cond.: R

2 Glazen
Startprijs 40 EUR

Twee kristallen gegraveerde glazen ca. 1900; 1x monogram A.H. met bloemen en 1x rondom met floraal decor 14-16cm. Cond.: G

2 Glazen bonbonschaaltjes
Startprijs 70 EUR

Twee kristallen dekselpotten met hengsel, facetgeslepen in goede staat 1e helft 20e eeuw 15xø12cm. Cond.: G

Glazen schaal, 60-er jaren
Startprijs 25 EUR

Grote mondgeblazen langwerpige glazen schaal 60-er jaren bruin/geel 11x36x18cm. Cond.: G

Opaline karaf
Startprijs 90 EUR

Prachtige 19e eeuwse roze opaline glazen karaf met fijngeschilderd bloemen- en vlinderdecor 30xø13cm. Cond.: G