Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

12-Delige cloisonne set
Startprijs 650 EUR

Twaalf delen antiek/oud cloisonne 1e helft 20e eeuw o.a; blakers, bureauset, spiegel, fotolijst en schaaltje in goede originele staat 11-21cm.

5-Delige plate-set
Startprijs 60 EUR

-

Neushoorn hoorn
Startprijs 110.000 EUR

Twee neushoorn hoorns (Rhinoceros Africanus) L. 47.5 cm. en 30.5cm.gewicht 6.17kg. gemonteerd op een ovaal zwart gelakte plank. Met citus beschrijving afgegeven in 1995 .In 1995 was de leeftijd van d...

Grunderzeit lamp
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen plafond hanglamp ca. 1880 Grunderzeit. Deels electrisch, deels met kaarsen. Originele glazen kappen, geheel in goede originele staat 114x90x90cm.

Speeldoos
Startprijs 750 EUR

Notenhouten Polyphon speeldoos met intarsia en originele messing handvaten (DRGM) ca. 1900. Daarbij een doos met lade en diverse platen in zeer goede staat 17x28x33cm.

Scheepskist, 18e eeuw
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke 18e eeuwse smeedijzeren scheepskist, met werkend slot en sleutel (oudere restauraties) 41x78x45cm., Cond.:G

Harnas
Startprijs 400 EUR

Decoratief levensgroot metalen harnas op standaard 2e helft 20e eeuw in goede staat 194cm. Cond.: G

2 Bronzen wandlampen
Resultaat: 360 EUR

Twee grote zeldzame bronzen wandlampen ca. 1880 in Louis Seize stijl. tweekleurig brons, 4-lichts in zeer goede originele staat 70x37x19cm.

Empire lamp
Startprijs 650 EUR

Empire lamp 19e eeuw, brons met groene patina met vogelkoppen etc. Mooie kwaliteit in goede originele staat 55x40x42cm.

Staande lamp
Resultaat: 350 EUR

Grote aparte empire stijl staande lamp met ronde jardiniere van compositie metaal en guirlandes ca. 1880. In goede originele staa t 195x47x46cm. COnd.: G

Kandelaar op console
Resultaat: 380 EUR

Zeldzame 19e eeuwse kerkkandelaar met losse console. Messing 10-lichts neo-gotische stijl, glazen stenen in de console en cloissonee in de kandelaar en console. In goede originele staat. 98x33x33cm.

Doopvont, 50-er jaren
Startprijs 50 EUR

Grote 50-er jaren doopvont, brons met smeedijzer in zeer goede staat 96xø43cm. Cond.: G

Stel "Hoorn des overvloeds"
Startprijs 375 EUR

Twee grote historisme hoorn des overvloeds ca. 1880, Neo renaissance stijl met bronzen voet. koper en compositie metaal 70x45x30cm. Cond.:G

Hoorn des overvloed
Startprijs 200 EUR

Grote antieke historisme Hoorn des Overvloeds met engel en vogels. Compositie metaal en vogels in goede originele staat 83x35x40cm.

Lamp, Moor
Resultaat: 250 EUR

Groet decoratieve lamp 20e eeuw, hout en in de vorm van een moor. Verf laat iets los 170cm. Cond.: G

Boulle kistje + inhoud
Resultaat: 300 EUR

Prachtige antieke boulle kist met reisneccesaire, zeer uitgebreide inhoud, cloissonee schrijfgerei, inktpotten, flaconhouders met bewerkte plated deksels, ca. 1880. In zeer goede originele staat. 13x3...

Hanglamp brons
Resultaat: 180 EUR

Grote bronzen plafondlamp in Louis Seize stijl, bewerkt met grote facetgeslepen glazen kap 4-lichts. In zeer goede staat 95x60x57cm.

Empire hanglamp
Startprijs 250 EUR

Bronzen empire stijl hanglamp, electrisch ca. 1900 met groene patina in goede originele staat 60xø63cm.

Grote bloempot, 19e eeuw
Startprijs 175 EUR

Grote 19e eeuwse Chinese cloisonne bloempot, zeer gedetailleerd rondom met diverse draken, mooie kwaliteit (1 deukje) 32xø45cm. Cond.: G

2 Grote kerk-kandelaren
Resultaat: 525 EUR

Twee grote bronzen Neo-renaissance kerkelijke kandelaren 10-lichts met restvergulding in originele staat 19e eeuw 106xø30cm. Cond.: G

2 Art Deco kandelaren
Startprijs 350 EUR

Twee grote Neo Gothische bronzen kandelaars ca. 1900, 7-lichts in goede staat

Haardscherm
Resultaat: 400 EUR

Zeldzame 19e eeuwse bronzen met koperen haardscherm in waaiervorm. Opklapbaar met vergrendeling 68x98x15cm.

Dekselcoupe met putti
Startprijs 150 EUR

IJzeren vaas met deksel 19e eeuw met putti en druiveranken. In goede originele staat (staat iets scheef) 23x20xø13cm. Cond.: G

Bronzen inktpot
Resultaat: 200 EUR

Bronzen inktpot 19e eeuw met putto en lans op schelp 20x14x12cm.