Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot tapijt
Resultaat: 95 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt Iran Gabbeh (nieuwprijs € 2.430,66) 130x180cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/zwart tinten 330x278cm.Cond.: G

Fijn handgeknoopt tapijt
Startprijs 30 EUR

Fijngeknoopt Perzisch kleed in bruintinten, lichte sleets 170x150cm. Cond.: R-G

Perzisch tapijt
Resultaat: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt. fijn geknoopt in blauw tinten, goede staat. 310x196cm.

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 110 EUR

Groot fijngeknoopt Perzisch tapijt in goede staat 200x150cm.

Perzisch kussen + 3 kleden
Startprijs 30 EUR

Handgeknoopt Perzisch kussen en 3 vierkante Perzische kleedjes in redelijk tot goede staat ca. 60x60cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 475 EUR

Groot oud Perzisch kleed handgeknoopt met bont veelkleurig decor 272x360cm. Cond.: R

Perzisch tapijt
Resultaat: 75 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch kleed, hoofdzakelijk in roodtinten met bloemendecor in goede staat 201x348cm.

2 Perzische lopers
Startprijs 30 EUR

Twee kleine Perzische geknoopte lopers rood/bruin in redelijke tot goede staat ca. 95x48cm.

Kleed
Resultaat: 20 EUR

Gebatikt zijde kleed ca. 1900 met afgebeeld Oosterse vrouwfiguren en koeien 80x104cm. Cond.: G

2 Perzische lopers
Startprijs 30 EUR

Twee Perzische handgeknoopte kleinere lopers in redelijk tot goede staat. Roodbruin/blauwbruin 100x47cm. en 90x51cm. Cond.: G

Tapijt
Startprijs 30 EUR

Oud Perzisch tapijt(rood/zwart etc.), lichte sleets 190x127cm. Cond.: R

Perzisch tapijt 2x3M
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt 200x300cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Startprijs 25 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt kleed zwart/bruin in redelijke staat 147x90cm. Cond.: R

Perzisch tapijt 122x80
Startprijs 40 EUR

Prachtig Perzisch handgeknoopt tapijt (gereinigd) in roodtinten 122x80cm. Cond.: G

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 150 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt kleed in rood/blauw tinten 345x240cm. Cond.: G

2 Perzische tafellopers
Startprijs 30 EUR

Twee oude Perzische tafellopers rood/blauw in goede staat 147x38cm. en 127x47cm. Cond.: G

Groot Perzisch tapijt
Resultaat: 225 EUR

Groot bontgekleurd Perzisch kleed 240x178cm. Cond.: G

2 Perzische tapijten
Resultaat: 45 EUR

Twee Perzische handgeknoopte tapijten (gereinigd) in cremetinten 129x78cm. en 122x76cm. Cond.: G

2 Kleine Perz. kleden
Resultaat: 45 EUR

Twee kleinere Perzische kleden in redelijke staat 120x83cm. en 130x85cm.

Groot Perzisch kleed
Resultaat: 80 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt kleed (gereinigd) in oker/rood tinten 370x272cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 90 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt in rood-blauw-zwart kleuren (beetje kaal) 280x170cm.

2 Kleine Perz. kleden
Startprijs 30 EUR

Twee kleinere Perzische kleden in redelijk tot goede staat 106x108cm. en 83x47cm.

Perzisch tapijt 150x250cm.
Resultaat: 40 EUR

Groot Perzisch tapijt 150x250cm. Cond.: G