Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

16. Aprilveiling 2013

Veiling op vrijdag 19 april 2013 van 02:00

afgesloten | Standaard veiling

3x Cloisonne snuifflesjes
Resultaat: 60 EUR

Drie oude cloisonne snuifflesjes 20e eeuw met bloemdecor 20e eeuw 6,5cm. Cond.: G

Grote Empire vaas
Startprijs 2.250 EUR

Grote Duitse porseleinen empire vaas, ca. 1810, met handbeschilderde voorstelling van : De Oper in München, met diverse figuren. Mooie kwaliteit. Gedeelte van bladgoud is vakkundig gerestaureerd, pors...

Grote vaas, Fam. Verte
Startprijs 280 EUR

Grote Chinees porseleinen familie Verte siervaas 20e eeuw. Rondom bewerkt met figuren etc. 55x23cm. Cond.: G

Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 320 EUR

Grote Arnhemse platelen vaas, gemerkt met haan, decor Lindus (maiskolfen en bloemen ca. 1910) 25xø23cm. Cond.: G

Porseleinen koets
Startprijs 500 EUR

Zeer grote porseleinen koets, 2e helft 20e eeuw met dame, hond en koetsier. In barokstijl Chips af bij bloemen. 40x76x26cm.

Tegeltableau, Pors. fles
Resultaat: 800 EUR

Prachtig groot tegeltableau van Porseleyne Fles bestaande uit 20 tegels. Voorstellend een stadsgezicht van Amsterdam, geschilderd door S.L. ca. 1920 in zeer goede staat 80x62cm.

Tegeltableau Rozenburg
Startprijs 750 EUR

Rozenburg (Den haag) 19e eeuws tegeltableau in lijst. Voorstellend de grote markt van Nijmegen met Waaggebouw en St. Stevenstoren. naar een schilderij van de bekende schilder Klinkenberg. 1 Tegel is g...

Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 150 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 49xø30cm.

Bord, Fam. Verte, 18e eeuw
Startprijs 250 EUR

Groot 18e eeuws Chinees porseleinen familie Verte sierbord met bloemdecor en vlinder. Lichte randschade 7xø35cm. Cond.: G

Amfora vaas
Resultaat: 220 EUR

Oude Tjechische keramieken Art Deco vaas, gemerkt Amfora ca. 1930 met polychroom haandecor 36xø18cm. Cond.: G

Keramieken Ghandi
Startprijs 200 EUR

Oude keramieken Ghandi ca. 1930, genummerd 3245, hoogstwaarschijnlijk Royal Dux in goede staat 22x20x16cm. Cond.: G

Porseleinen tafelstuk
Startprijs 250 EUR

Groot Duits historisme tafelschaal voorstellend een open strijdwagen met 3 paarden en twee figuren ca. 1880. 2 Vingers missen 32x43x20cm. Cond.: G

Pors. tafelopzet, putti's
Startprijs 140 EUR

Grote porseleinen tafelopzet schaal met putti, goud- en bloemendecor, 2e helft 20e eeuw. Rand gelijmd lichte beschadigingen aan de bloemen. 44xø31cm..

Grote pors. vaas
Startprijs 180 EUR

-

Rosenthal, knielende vrouw
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, gesigneerd F. Klinsch 20e eeuw 43x22x22cm. Cond.: G

Rosenthal moeder met kind
Startprijs 500 EUR

Grote oude bisquit porseleinen Rosenthal figuur, moeder met kind. Gesigneerd L. Friedrich Gronau nr. 5114 20e eeuw 57x15x17cm. Cond.: G

Beeld, Hutschenreuther
Startprijs 250 EUR

Oude Duitse bisquit porseleinen figuur, Lorenz Hutschenreuther K. Tutter 2e helft 20e eeuw. Voorstellend een knielende naakte vrouw 33x16x15cm. Cond.: G

Plateel vaas, Arnhem
Startprijs 250 EUR

Arnhems platelen oorvaas, gemerkt met haan, schilder L.K. (decor Laristan ca. 1910) met bloemdecor 30xø16cm. Cond.: G

Art Deco vaas met tin
Startprijs 200 EUR

Bijzondere grote keramieken geglazuurde vaas met tweedimensionaal druivenranken decor en 4 grepen ca. 1910. Druivenranken zijn van tin, gesigneerd A. Cliczal. Bodem van de vaas is ook gesigneerd 42xø2...

Sevres broodmandje
Startprijs 200 EUR

Prachtige Sevres Frans porseleinen broodmand 20e eeuw (in 18e eeuwse stijl), beschilderd met bloemen- en gouddecor in zeer goede staat 10x30x22cm. COnd.: G

Celadon vaas
Resultaat: 200 EUR

Celadon vaas 6-kantig ca. 1900, rondom bewerkt in goede staat 26x11x11cm.

Meissen mokkakan
Startprijs 100 EUR

Kleine Duitse Meissen porseleinen koffiekan Zwiebelmuster ca. 1900. Chips van deksel binnenzijde 17x13xø9cm. Cond.: R-G

KPM inktstel
Resultaat: 400 EUR

Groot Duits KPM porseleinen inktstel met bloem- en gouddecor. Tevens met vlinders handbeschilderd. Verso tekst en datum 1927, 7x30x23cm. Cond.: G

Verliefd paar met paard
Startprijs 260 EUR

Groot oud porseleinen figuur 1e helft 20e eeuw, gemerkt F met kroon (Duitsland, Fürstelberg?), voorstellend een vrouw te paard en man. Poot van paard gerestaureerd en been van man ook 31x27x15cm. Cond...