Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Verkocht
Groot schilderij, Adam en Eva 1000
Groot schilderij, Adam en Eva

Resultaat:

85.000 EUR

Verkocht
Amsterdams staand horloge 3500
Amsterdams staand horloge

Resultaat:

9.000 EUR

Verkocht
Bestek 24-delig 1
Bestek 24-delig

Resultaat:

5.500 EUR

Verkocht
4x Zilver China 734
4x Zilver China

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Boekenkast 4000
Boekenkast

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
Trumeaux 4010
Trumeaux

Resultaat:

4.500 EUR

Verkocht
2 Grote vazen met brons 6005
2 Grote vazen met brons

Resultaat:

3.600 EUR

Verkocht
Schilderij, Krabbe 1028
Schilderij, Krabbe

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bronzen naakt, groot 5001
Bronzen naakt, groot

Resultaat:

2.500 EUR

Verkocht
Bureau met armleunstoel 4005
Bureau met armleunstoel

Resultaat:

2.400 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2009
Bronzen hanglamp

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Renaissance kast 4017
Renaissance kast

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Biedermeier hoekkast 4039
Biedermeier hoekkast

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Bronzen sieradendoos 5000
Bronzen sieradendoos

Resultaat:

2.200 EUR

Verkocht
Olieverf op doek 1031
Olieverf op doek

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Kussenkast 4029
Kussenkast

Resultaat:

2.000 EUR

Verkocht
Officiers horloge 1820 3506
Officiers horloge 1820

Resultaat:

1.850 EUR

Verkocht
Pendant, portretten 1069
Pendant, portretten

Resultaat:

1.650 EUR

Verkocht
Engelse tafelklok 3509
Engelse tafelklok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Beren kapstok 4117
Beren kapstok

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Grote bronzen krijger 5018
Grote bronzen krijger

Resultaat:

1.600 EUR

Verkocht
Bureauset onyx 2045
Bureauset onyx

Resultaat:

1.550 EUR

Verkocht
Bronzen hanglamp 2005
Bronzen hanglamp

Resultaat:

1.400 EUR

Verkocht
Barok vitrine met inlegwerk 4012
Barok vitrine met inlegwerk

Resultaat:

1.400 EUR