Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Groot schilderij, Adam en Eva
Resultaat: 85.000 EUR

Anton Jasusch (1882 - 1965 Tsjechoslowakije), belangrijk werk!, olieverf op linnen, Het paradijs met Adam en Eva. Tevens verso gesigneerd Anton Jassusch 1941 Kaschau Adam 4 Eva, 164x130cm. Cond.: G

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 9.000 EUR

Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...

Bestek 24-delig
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...

4x Zilver China
Resultaat: 4.500 EUR

Vier zilveren munten China

Boekenkast
Resultaat: 4.500 EUR

Monumentale Neo Renaissance boekenkast ca. 1920 van notenfineer met bewerkt beukenhouten snijwerk op de lijsten (drie-dimensionale figuren van 104cm. groot). Centraal een prachtig snijwerk van Heilige...

Trumeaux
Resultaat: 4.500 EUR

Zeldzame Empire trumeau met daarbij de originele spiegel ca. 1800 met prachtige vergulde kariatyden op klauwpoten. Mahoniehout fineer op eiken, marmeren blad. De losse spiegel is tevens verguld met ka...

2 Grote vazen met brons
Resultaat: 3.600 EUR

Twee zeer grote Sevres-stijl porseleinen pronkvazen met zware bronzen monturen (o.a; olifantenkoppen van ca. 30-40cm.). Decor met figuren, bloemen en gouddecor 21e eeuw 150xø52cm. 1 Vaas met barst, ve...

Schilderij, Krabbe
Resultaat: 2.500 EUR

Heinrich Martin Krabbe ( London 1868 - 1931 Amsterdam), olieverf op linnen, meisje in zonlicht met baby in gevlochten wieg 67x53cm. Cond.: G

Bronzen naakt, groot
Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U

Bureau met armleunstoel
Resultaat: 2.400 EUR

Monumentale Neo Renaissance schrijfbureau met pronkstoel, staand op leeuwepoten ca. 1920. Notenfineer met beukenhout bewerkt. bewerkt aan de front met figuren (tweedimensionaal en driedimensionaal). H...

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Renaissance kast
Resultaat: 2.200 EUR

Prachtige antieke neo- renaissance eikenhouten kast, ca.1890. Zeer mooie kwaliteit met prachtige handgestoken panelen en lijstwerk, halve zuilen met capittelen, boven twee kleinere deuren, onder twee ...

Biedermeier hoekkast
Resultaat: 2.200 EUR

Biedermeier hoekkast met glas.Mahony fineer, ca.1820, onderkast met 2 naar voren gebogen deuren waarvan het fineer doorloopt.Bovenkast met 2 geëboniseerde zuilen en messing kapittels. Kast is gerestau...

Bronzen sieradendoos
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...

Olieverf op doek
Resultaat: 2.000 EUR

Atelier Theo Wolvecamp (Hengelo 1925 - 1992), olieverf op linnen, abstracte compositie 81x61cm. Cond.: G

Kussenkast
Resultaat: 2.000 EUR

Prachtige antieke Hollandse kussenkast, ca.1910, gemaakt van pallisander-, noten-,en geeboniseerd hout met prachtig handgestoken snijwerk en halve gedraaide zuilen, twee lades en originele schappen. I...

Officiers horloge 1820
Resultaat: 1.850 EUR

Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...

Pendant, portretten
Resultaat: 1.650 EUR

W. Filbans ca. 1880, olieverf op paneel, twee damesportretten 29x39cm. Cond.: G

Engelse tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...

Beren kapstok
Resultaat: 1.600 EUR

Grote houtgesneden berenkapstok met drie beren en parapluhouder in Schwarzwald stijl 20e eeuw. In zeer goede staat 190x50x65cm. Cond.: G

Grote bronzen krijger
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Bureauset onyx
Resultaat: 1.550 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G

Barok vitrine met inlegwerk
Resultaat: 1.400 EUR

Hollandse 18e eeuwse vitrine opzetkast met notenhout fineer. Inlegwerk aan alle zijden met bloemen- en tulpenvoorstellingen. Bij onderstuk is rugwand vervangen, krimpnaden in de zijkanten en fineersch...

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Empire pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G

Bracket klok
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G

Empire kabinet 1820
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtig mahoniehouten Louis Seize kabinet ca. 1780 met mooie bewerkte lijsten en halve zuilen met koperen kapitellen. Latoen koperen Louis Seize beslag met bewerkte lijsten en guirlandes. het meubel...

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Gesigneerd H. Gurschner
Resultaat: 1.100 EUR

Herbert Gurschner (1901 - 1975) ca. 1930, ingekleurde houtsnede, Toscane? 10x15cm., Cond.:G

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...

Zilveren servies
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.

Bloedkor. halsketting
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Chinees groen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Herenhorloge, GG
Resultaat: 900 EUR

Heren horloge GG, 585/000, merk XERA. Quartz. Rond model met gevlochten gouden band. ca 60 gram. Lengte 19,2 cm.

Boulle klok
Resultaat: 900 EUR

Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G

Engels staand horloge
Resultaat: 900 EUR

Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...

Kruk, Venetiaans
Resultaat: 900 EUR

Kruk 19e eeuw, Venetiaans model met moor als voet. Originele beschildering in goede staat. Bovenop met lederen poef 60x31x32cm. Cond.: G

Zuil, grenshausen
Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.

Bronzen Cartelpendule
Resultaat: 850 EUR

Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.

Porseleinkast 1880
Resultaat: 800 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze porseleinkast met zijkanten van glas ca. 1790 in goede staat 227x160x55cm.

Albast, vrouw in mand
Resultaat: 790 EUR

Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...

Theeservies zilv.
Resultaat: 750 EUR

Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...

Zilveren deel, icoon
Resultaat: 750 EUR

Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm

Frans Oerder, bloemen
Resultaat: 750 EUR

Frans Oerder (Rotterdam 1867 - 1944 Pretoria), pastel op papier, vaas met bloemen, in origineel eiken lijst 50x33cm. Cond.: G

Ype Wenning, Delftse vaart
Resultaat: 750 EUR

Ype Wenning (Leeuwarden 1879 - 1959 Wassenaar), olieverf op paneel, stadsgezicht met gracht, brug en vele figuren 32,5x21,5cm. Cond.: G

Ikoon, moeder Gods
Resultaat: 750 EUR

Ikoon van Moeder Gods, vreugde van alle lijdenen. Rusland 19e eeuw. Tempera op levkas op paneel 30,7x26,7cm.

Lederset Engeland
Resultaat: 750 EUR

Prachtige Engelse antieke mahoniehouten lederen zitgarnituur bestaande uit; bank en armleun- oorstoelen. Voorzien van honderden koperen nagels, koperen wieltjes en bruin/groen leer in zeer goede staat...

Vleugel, Lyra Wien
Resultaat: 725 EUR

Grote antieke Weense vleugel, gemerkt Lyra. Zwart gelakt in goede staat

Zilveren varken
Resultaat: 700 EUR

Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.

Damesportret 17e eeuw
Resultaat: 700 EUR

Damesportret 17e-18e eeuw, olieverf op paneel 21x18,7cm. Cond.: G

2 Ivoren beelden
Resultaat: 700 EUR

Twee antieke Japanse ivoren figuren ca. 1900, gesigneerd onder (Tokiose school?) oude man met kind op de arm en diverse karpers met mand en een vrouw met kind op de arm en kruik en mand Beide in goed...

Leo Eland, Indisch landschap
Resultaat: 650 EUR

Leonardus Eland (Salatiga Ned. Indië 1884 - 1952 Den Haag), olieverf op linnen, Indonesische landschap (op jute) 50x70cm. Cond.: G

Schilderij
Resultaat: 650 EUR

A. van Ravenswaay ca. 1900, olieverf op paneel, romantisch stadsgezicht met figuur 92x65cm. Cond.: G

Tekening, Anton Mauve
Resultaat: 650 EUR

Anton Mauve (Zaandam 1838 - 1888 Arnhem), houtskool op papier, herder met schapen 32x24cm. Cond.: G

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Dressoir met beelden
Resultaat: 650 EUR

Monumentale Neo-Renaissance tweedeurs dressoir met grote handgestoken figuren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten (poten zijn beschadigd op worm) en verder rijk bewerkte lijsten. Notenfineer ...

Dressoir, beelden zijkanten
Resultaat: 650 EUR

Monumentale Neo-Renaissance 3-deurs dressoir ca. 1920. Notenfineer met bewerkt beukenhout. Geheel staand op grote leeuwepoten en grote handgesneden figuren op de lijsten. Deel van de complete woonkame...

Kussenkast
Resultaat: 650 EUR

Eikenhouten Hollandse kussenkast ca. 1880 met notenhouten fineer op het kussen en geribbelde lijsten. Drie leeuwekoppen op de koplijst, 3 grote flesvormige bolpoten, 2 lades, grote koplijst (Neo renai...

Schilderij, koeien
Resultaat: 625 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, olieverf op paneel, landschap met 4 koeien 35x46cm. Cond.: G

Zweden, 4 Daler
Resultaat: 600 EUR

Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.

30 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 600 EUR

Dertig diverse Chinese munten

John F. Hulk, schapen
Resultaat: 600 EUR

Johannes Frederik Hulk ( 1829 - 1911 Haarlem), olieverf op linnen, landschap met schapen in wei 48x30cm. Cond.: G

Jan te Wierik
Resultaat: 600 EUR

Jan te Wierik (1954 - 2002), acryl op papier, abstracte compositie 64x56cm. Cond.: G

Vitrine met snijwerk
Resultaat: 600 EUR

Monumentale Neo Renaissance vitrinekast ca. 1920 van notenhout fineer en bewerkt beukenhout met vrouwenfiguren op de lijsten. Geheel staand op leeuwenpoten en verder rondom bewerkte lijsten (zijkanten...

Tafel met 6 stoelen
Resultaat: 600 EUR

Monumentale Neo renaissance coulissen eettafel met 8 stoelen, waarvan 2 armleunstoelen. De tafel heeft twee extra tussenbladen, 4 zuilen en grote klauwpoten. De stoelen hebben snijwerk en klauwpoten. ...

Jade collier
Resultaat: 575 EUR

Collier bestaande uit gefac. jadekralen, ø 5mm, met om en om een glad GG 585/000 bolletje, totaal 62. Het collier is voorzien van GG 585/000 olijfvormig slot. In het midden van het collier een kroonha...

Bronzen lamp, hert
Resultaat: 570 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Barok schilderij, doodskop
Resultaat: 540 EUR

Ongesigneerd 18e eeuw barok, liggend kind met doodskop in interieur, olieverf op linnen oude bedoeking 43x49cm. Cond.: R-G

Man met zwaard
Resultaat: 525 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G

Jugendstil plaquettes
Resultaat: 510 EUR

Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.

Armband GG, gevlochten
Resultaat: 500 EUR

Armband, GG, 585/000, driekleuren goud, wit geel en roze. 5 rijen, gevlochten. Ca 1,4 cm breed, met baksluiting. De bovenzijde van de schakels zijn bewerkt. Ca 28,4 gr. Lengte 19 cm.

Pennenarmband GG
Resultaat: 500 EUR

Pennenarmband, GG 585/000, met gepolijste en bewerkte schakels, om en om. Ca 14 mm breed. ca 27,6 gr. Lengte 19 cm. de armband is voorzien van 2 veiligheidsachtjes

Bloedkoraalcollier met gd slot
Resultaat: 500 EUR

5 Rij-ig bloedkoralen collier, ø kralen ca 3.2 mm, met groot gouden streekslot, 585/000.Grootte sluiting ø 29 mm.

Collier GG Frans Gourmet
Resultaat: 500 EUR

Collier GG 585/000, Frans Gourmetschakel, verlopend naar het midden, van 6 naar 10 mm. ca 26,6 gr. Lengte 44 cm. Het collier is voorzien van een bakslot en twee veiligheidsachten

42 Munten Cyprus
Resultaat: 500 EUR

42 Munten Cyprus waaronder; 1x 45 piastres 1928 ZF, 1x 18 piastres 1921 ZF-, 1x 2 pounds 2000 UNC, 1x 1 piaster 1889 FR/ZF, 1x 1/2 piaster 1879 ZF, tevens enekel euromunten

M. de Jongere
Resultaat: 500 EUR

Marius de Jongere (Drulman) Amsterdam 1912, gemengde techniek op papier, Rotterdams havengezicht 100x48cm. Cond.: G

Georg Rueter, hondje
Resultaat: 500 EUR

Georg Rueter (1906 Amsterdam - ), olieverf op paneel, hondje 21x18cm. Cond.: G

Corneille, vrouw
Resultaat: 500 EUR

Corneille sculptuur 20e eeuw, houten beschilderd sculptuur, vrouw met bloem 84x89x11cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp, viskoppen
Resultaat: 500 EUR

Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Divan met figuren
Resultaat: 500 EUR

Grote Neo Renaissance divan ca. 1910 met grote leeuwepoten op de lijsten. Kussen met goede rode velours stoffering. Deel van de complete woonkamer 230x90x107cm. Cond.: G

Klapbuffet met schuifdeur
Resultaat: 500 EUR

Prachtig Hollands Louis Seize klapbuffet ca. 1780 met roldeur, mahonie fineer op eiken. 3 Lades met origineel ringbeslag en guirlandes. Schuine gerilde hoeken met originele poten. Het meubel is in goe...

Eiken chiffoniere
Resultaat: 500 EUR

Hollands eikenhouten empire chiffoniere met volle zuilen en koperen kapitellen ca. 1800. Geheel in goede staat met origineel houten beslag 167x107x54cm. Cond.: G

Eiken kast
Resultaat: 500 EUR

Antieke Duitse eikenhouten boeren kabinet kast ca.1840 onder met vier lades. Kast is uitneembaar, en verkeerd in goede originele staat. 210x152x55cm.

Tafel linnenpers
Resultaat: 500 EUR

Eikenhouten tafel-linnenpers ca. 1800 met opbergruimte in zeer goede originele staat 107x72x28cm.

Bronzen buste, vrouw
Resultaat: 490 EUR

Schitterende Jugendstil buste ca. 1890, gesigneerd N. Bruyneel. Voorstellend vrouw met hoed 41x13x19cm.

Zilv.servies
Resultaat: 475 EUR

Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U

Regelateur + datum
Resultaat: 475 EUR

Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G

Romantisch schilderij 19e eeuw
Resultaat: 450 EUR

Ongesigneerd (?) ca. 1880, olieverf op linnen, romatische voorstelling met vele figuren 78x54cm. Cond.: G