Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Empire pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...

Jan te Wierik
Resultaat: 1.200 EUR

Jan te Wierik 1990 (1954 - 2002), acryl op papier, fantasiefiguren 64x56cm. Cond.: G

Bracket klok
Resultaat: 1.200 EUR

Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G

Empire kabinet 1820
Resultaat: 1.200 EUR

Prachtig mahoniehouten Louis Seize kabinet ca. 1780 met mooie bewerkte lijsten en halve zuilen met koperen kapitellen. Latoen koperen Louis Seize beslag met bewerkte lijsten en guirlandes. het meubel...

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Gesigneerd H. Gurschner
Resultaat: 1.100 EUR

Herbert Gurschner (1901 - 1975) ca. 1930, ingekleurde houtsnede, Toscane? 10x15cm., Cond.:G

Delfts blauw kaststel
Resultaat: 1.100 EUR

Zeldzaam vijf delig Delfts keramieken kaststel 18e eeuw, gemwerkt AP 32 H De twee scheepjes Anthony Pennis 1759-1770, met schepen decor met haven. Drie dekselvazen en twee zeskantige vazen, Chips van...

Zilveren servies
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.

Bloedkor. halsketting
Resultaat: 1.000 EUR

Vijf rijen bloedkoraalcollier, kralen zijn cylindervormig ca ø 7 mm, met groot GG, 585/000, rond slot met klassieke bewerking en in het midden een ronde bloedkoraal. Aan de sluiting zitten 2 royale zi...

Schilderij, C. Verschuur
Resultaat: 1.000 EUR

C. Verschuur (pseudoniem van Cor Bouter) (1888 Gouda - 1966 Den Haag), olieverf op linnen, herderin op pad met 4 koeien bij avond 100x60cm. Cond.: G

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Chinees groen beeld
Resultaat: 1.000 EUR

Chinees porseleinen edelman met kind, 19e eeuw met groen- en bloemendecor 45cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Herenhorloge, GG
Resultaat: 900 EUR

Heren horloge GG, 585/000, merk XERA. Quartz. Rond model met gevlochten gouden band. ca 60 gram. Lengte 19,2 cm.

Boulle klok
Resultaat: 900 EUR

Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G

Engels staand horloge
Resultaat: 900 EUR

Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...

Kruk, Venetiaans
Resultaat: 900 EUR

Kruk 19e eeuw, Venetiaans model met moor als voet. Originele beschildering in goede staat. Bovenop met lederen poef 60x31x32cm. Cond.: G

Zuil, grenshausen
Resultaat: 900 EUR

Grote Duitse steengoed zuil met cachepot ca. 1900 Historismus Grenshausen. Prachtige renaissance stijl figuren-voorstellingen. In zeer goede staat 115x48xø35cm.

Bronzen Cartelpendule
Resultaat: 850 EUR

Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.

Porseleinkast 1880
Resultaat: 800 EUR

Hollandse eikenhouten Louis Quinze porseleinkast met zijkanten van glas ca. 1790 in goede staat 227x160x55cm.

Albast, vrouw in mand
Resultaat: 790 EUR

Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...

Theeservies zilv.
Resultaat: 750 EUR

Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...