Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bestek 24-delig
Resultaat: 5.500 EUR

Kapitaal Hongaars zilveren eetcassette, rijkelijk bewerkt met rocailles, voor 24 personen, bestaande uit:: 24 tafellepels, 24 tafelvorken, 24 tafelmessen, 23 dessertlepels, 24 dessertvorken, 24 desser...

Zilveren briefopener
Resultaat: 1.300 EUR

Mooie Russische zilveren briefopener met fraai bewerkt lemet, 88 Zolotniks, 916/000 zilver, MT:A.H., L.17cm.

Zilveren servies
Resultaat: 1.000 EUR

Drie delig zilveren 800/000 835/000 koffieservies, ca.1900, MT: Lutz&Weiss, Pforzheim koffiekan heeft beenisolatoren. H.12.5-24.5 cm., totaal ca.1100gr.

Theeservies zilv.
Resultaat: 750 EUR

Fraai vier delig Hollands zilveren theeservies bestaande uit theepot, melkkan, suikerpot en lepelvaasje: op ovale voet, afgewerkt met dubbele filetranden en pijnappel op deksel van theepot, 1e gehalte...

Zilveren deel, icoon
Resultaat: 750 EUR

Antiek voorstuk van een icoon: Zilver met niello-vergulde bewerking, 84 zolotnik, 875/000, Russisch. ca. 81 gr. 27x22cm

Zilveren varken
Resultaat: 700 EUR

Massief zilveren varkentje met robijnen oogjes, Rusland, 84 Zolotniks, 875/000, L.4.5cm., ca. 122gr.

Zilv.servies
Resultaat: 475 EUR

Zilveren theeservies: Theepot model Kardinaal, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage en roomstel op blad MT.: van Kempen Utrecht, Jaarletter: P: 1950, 935/000. Totaal gewicht zilver ca. 950 gr. Cond.:U

Rijke barok flacon
Resultaat: 380 EUR

Mooie rijkelijk bewerkte heupflacon rondom versierd met putti afbeeldingen, 835/000, ca. 215gr., H.14cm., Cond.:U

Zilveren sauciere, groot
Resultaat: 370 EUR

Mooie grote sauciere zilver 830/000, Göteborg,Schweden, 1920, MT:AEH, 10x25x18cm., ca.546gr.

Zilveren reisbestek
Resultaat: 350 EUR

Zilveren reisbestek in speciaal daarvoor gemaakt lederen etui, ca. 1762,Lepel MT: Johannes Gelb ca. 1747/1749 Mes MT: Johannes Engelbarcht ca. 1740, beiden Augsburg (D) 24x5x3cm.

Zilveren schaal, groot
Resultaat: 300 EUR

Zilveren ajourgezaagde mand met geschulpte parelrand 835/000, MT.: D.J.Aubert, 's-Gravenhage, ca. 420 gr., 27.5x22.5x8cm./, Cond.:U

Zilveren fruitschaal
Resultaat: 275 EUR

Ovale zilveren 800/000 gelobde fruitschaal op 4 pootjes. Italiaans: Battuto Amano, 24x16x6.5 cm., ca. 350 gr., Cond.:U

Zilveren lepeldoos
Resultaat: 250 EUR

Zilveren lepeldoos geheel geribbeld op 4 geribbelde bolpootjes. Fraaie gravering aan binnenzijde deksel en blauwe veloursbekleding. MT:. H. van Halteren Schoonhoven 835/000 anno 1837, ca. 166gr. 12,5x...

3 Karaffen
Resultaat: 220 EUR

Drie in elkaar passende geëtste karaffen in silver plated rijkelijk bewerkte inzetbak. Bak ø 14cm, H.6.5cm., Karaffen H.,21 cm., 1 stop is gelijmd.

Zilveren visschep
Resultaat: 190 EUR

Fraaie antieke Hollands zilveren visschep met ebbenhouten heft, 835/000 grootkeur, Jaarletter:S 1827, MT:onleesbaar. L.36cm., Ccond.:G

Zilveren bewerkte dekseldoos
Resultaat: 190 EUR

Zilveren etui met springveer mechaniek en knipsluiting, voorzijde bewerkt met geoxideerde florale motieven. Achterzijde hamerslag afgewerkt 800/000. Geheel met de hand v ervaardigd, ca. 87gr. 8x6.5x1....

2 Delen zilver
Resultaat: 190 EUR

Sterling zilveren presenteerblad en gelobd bakje op voet, 925/000, Mexico. Samen ca. 431 gr. blad: 27.5x18cm., bakje ø10cm., Cond.:U

Zilveren theebus
Resultaat: 185 EUR

Gecontourneerde zilveren theebus met diverse gedreven oud Hollandse voorstellingen. Op de vier klauwpootfjes : Zaanlandse zilversmederij ca. 1944. 11x9x7.5cm., ca. 182gr.

Zilveren beker
Resultaat: 180 EUR

Antieke zilveren drinkbeker op voet, rondom gegraveerd, 835/000, 10xø8cm., ca. 129+gr. Cond.:U

Kristallen sigarenstandaard
Resultaat: 180 EUR

Bijzondere geslepen kristallen sigarenstandaard met asbak op stervormige voet en voorzien van zilveren armatuur met sigarenknipper en zilveren luciferhouder met graveerwerk. 835/000, Armatuur: MT: J.H...

Zilveren jachtmes
Resultaat: 170 EUR

Jachtmes 18e eeuw met groen handvat met fraaie zilveren afbeeldingen o.a. hond met hert. Onbekend MT, Duitsland Saksen ca.1750, L.23cm.

12 Zilv. gebakvorkjes
Resultaat: 160 EUR

Twaalf zilveren gebakvorkjes tulpmodel, steel met rand met kam, MT: J.Boon Schoonhoven, ca. 1901, 835/000, L.11cm., ca. 155gr.

Zilv. loddereindoosje
Resultaat: 150 EUR

Ovaal zilveren Empire loddereindoosje met ribdecor en fraai opgehoogd deksel met initialen. MT:. J.C. Utrecht Amsterdam anno 1824, 835/000 ca. 28gr. 3,5x2,5cm.

Zilveren jardiniere
Resultaat: 150 EUR

Zilveren jardiniere met florale opengewerkte rand op vier bokkepootjes met blauw glazen binnenbak. MT: B.W. van Eldik Zutphen ca. 1923, 6xø13cm., ca. 138gr.