Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Glazen 18e eeuw
Resultaat: 250 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse gegraveerde glazen. 1 x, De groote visserij met prachtige gravering van schepen en figuren (voet beschadigd) en 1x met gravering Het Welvaren van de leerlooijerijen. (G) 18x7...

9 Deel glas
Resultaat: 240 EUR

Negen delen oud glaswerk o.a; 3x Copier Leerdam bolle vaas, 1x Verboeket Maastricht vaasje en 5x ongemerkte vazen 8-32cm. Cond.: G

Kristallen bowlset
Resultaat: 120 EUR

Prachtige zwaar kristallen bowlstel facetgeslepen 14-delig. Geheel bestaand uit zware onderschotel, bowlpot met deksel en kristallen glazen. 1 Glas heeft een barst en 1 chip aan bowlpot 35xø41cm. Cond...

2 Karaffen
Resultaat: 100 EUR

Twee kristallen karaffen (bewerkt) met zilver 925/000, 20e eeuw. 24-28 cm., Cond.:G

2 Jugendstil vazen
Resultaat: 90 EUR

Twee mondgeblazen Jugendstil vazen ca. 1900, handbeschilderd met bloemenmotief. Minimale chips bij bovenrand 23xø8cm. Cond.: G

Art Deco Copier
Resultaat: 90 EUR

Oude Copier Leerdam glazen vaas, groen-blauw van kleur, gemerkt: C.L., ca. 1930, 20xø16cm. Cond.:G

Art Deco vaas, groen
Resultaat: 80 EUR

Oude groen/blauwe glazen vaas, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw in goede staat 50xø15cm.

Vaas naar Galle
Resultaat: 70 EUR

Grote oude kristallen vaas met twee dimensionaal rood bloemendecor ca. 1900, gemerkt V.S.L. en J.S.. Lichte randschade 28xø10cm.

Art Deco vaas ca. 1930
Resultaat: 65 EUR

Oude groen glazen bolvaas ca. 1930, mondgeblazen in zeer goede staat 12xø16cm. Cond.: G

10 Roemers
Resultaat: 60 EUR

Tien oude Duitse gekleurde kristallen glazen facetgeslepen ca. 1930 (1 chip) 16-21cm. Cond.: G

Spijkerbol + Bolvaas
Resultaat: 60 EUR

Twee oude glazen bolvazen, een maal Copier Leerdam spijkerbol en een maal Copier Leerdam?? melkglazen bolvaas ca. 1980, Beide in goede staat. 11xø9 en 8xø11cm.

Glas-in-lood
Resultaat: 50 EUR

Twee delen glas-in-lood Annemiek Punt, 1x rond glas in lood venster ø29cm. en 1x vierkant met gebrandschilderde voorstelling 55x58cm. Cond.: G

Glazen Art Deco lampekap
Resultaat: 50 EUR

Prachtige Art Deco plafondlamp met zwaluwmotief, 2-dimensionaal. Afwisselend mat geslepen. P. D'avesn made in France. Minimale chips bij de bevestigingsgaten 7xø43cm. Cond.: G

Glazen vaas
Resultaat: 50 EUR

Grote oude 8-kantige glazen vaas ca. 1930, vermoedelijk Copier Leerdam in goede staat 23x13x13cm. COnd.: G

5 Delen glaswerk 19e eeuw
Resultaat: 45 EUR

Vijf delen 19e eeuws glaswerk met restverzilvering; 2x vazen, 1x kelk en 2x kaarskandelaar 13-27cm. Cond.: G

Krist. odeurspuit
Resultaat: 40 EUR

Grote antieke ruitkristalen odeurflacon met plated schroefdop, ca. 1900, in goede staat. 34x5x4cm.

Pot + stopfles
Resultaat: 40 EUR

Twee delen antiek kristal; 1x amandelgeslepen stopfles 12xø7cm. en 1x bowl- boerenjongenspot met onderschaal (chips af) en lepel Cond.: R-G

Amandelgesl. karaf
Resultaat: 40 EUR

Antieke amandelgeslepen schenkkaraf, ca. 1900, in goede staat. 36xø12cm.

4x Goebel kristal
Resultaat: 40 EUR

Vier delen Goebel "Krystal Collection", vier beren (1 chip van oor af) 4,5-10,5cm. Cond.: R-G

9 Deel kristal/glas
Resultaat: 40 EUR

Negen delen kristal, 20e eeuw, o.a. jampotje met deksel amandelgeslepen, drie geslepen karaffen met stop, drie geslepen dekselpotjes, twee vaasjes en een grote dekselpot. 6-40cm., Cond.:R/G

Opaline vaas
Resultaat: 35 EUR

Antieke handbeschilderde opaline vaas met bloemdecor en vrouwelijke buste (licht vervaagd) ca.1900, 33xø19cm.,

Ronde opaline doos
Resultaat: 35 EUR

Opaline glazen dekseldoos met gelithografeerde Biedermeier voorstelling en gouddecor ca. 1890 6xø13cm. Cond.: G

Kristallen kaasstolp
Resultaat: 35 EUR

Originele kristallen 19e eeuwse facetgeslepen kaasstolp met minimale chips 21xø22cm. Cond.: G

4 Glazen kandelaars
Resultaat: 35 EUR

Vier kaarskandelaars, 19e eeuws glaswerk met restverzilvering