Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen hanglamp
Resultaat: 2.200 EUR

Bijzondere grote zeldzame Jugendstil bronzen 9-lichts hanglamp ca. 1910. Voorstellend 3 faunen die een glas-in-lood bol dragen (blauwglas). Glas-in-lood moet iets gericht worden op sommige plekken) 10...

Bureauset onyx
Resultaat: 1.550 EUR

5-Delige bureauset van groen onyx (paar chips af) ca. 1890 met herdershond en messing armaturen Cond.: R-G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 1.400 EUR

Schitterende grote bronzen hanglamp ca. 1900 met 8 armen en 49 lichtpunten. Historisme stijl met onder een kristal geslepen kap. In zeer goede originele staat 100xø96cm. Cond.: G

Tafel presenteertableaus
Resultaat: 1.300 EUR

Zeldzaam groot 18e eeuws Louis Seize barok plated-bronzen tafel-presenteer assemblage voor eten. Met spiegels en eiken onderbodem in zeer goede originele staat 130x63cm.

Hollandse bakbarometer
Resultaat: 1.000 EUR

Prachtige Hollandse bakbarometer met notenhout en inlegwerk. Mooie tinnen plaat. geheel naar 18e eeuws voorbeeld 130x23x10cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp
Resultaat: 950 EUR

Zeldzame grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo-Renaissance stijl met zeemeerminnen in de armen verwerkt. 6-Armig en 22 lichtpunten. Zes lichtpunten op de armen, de rest rondom en en onder. In zeer go...

Viool
Resultaat: 650 EUR

Antieke viool met strijkstok, in originele koffer.Gemerkt: Joh.Bapt.Schweitzer fecit at Forman, Hierowijm Amati Pastini 1813.Tevens gemerkt E.P. Todt No. 459/1318, In goede originele staat.Viool 59x20...

Bronzen kanon, 19e eeuw
Resultaat: 550 EUR

Groot bronzen Oosters kanon 20e eeuw met bewerkte loop (boordkanon) 120cm. Cond.: G

Bronzen hanglamp, viskoppen
Resultaat: 500 EUR

Grote bronzen hanglamp ca. 1900 in Neo renaissance stijl met viskoppen verwerkt in de 10 armen. Totaal 11 lichtpunten. Onderaan de lamp een geslepen kristallen kap. Geheel in zeer goede originele staa...

Openhaard bokken
Resultaat: 500 EUR

Vuurvergulde bronzen haardbokken 19e eeuw in Louis Quinze stijl met tussenstuk. In goede originele staat 140x45x38cm.

Jacht-troffee Kenia
Resultaat: 445 EUR

Afrikaanse jacht-trofee van een kudu 114x72x32cm. Cond.: G

2 Bronzen hanglampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

2 Art Deco wandlampen
Resultaat: 400 EUR

Twee bronzen wandlampen ca. 1910 met Neptunus, 3-lichts in zeer goede staat 33x28x16cm. Cond.: G

Console met kinderhoofd
Resultaat: 375 EUR

Grote wandconsole, 19e eeuw, met engelen gezicht handgestoken (barok vormgeving). 38x35x44 cm. Cond.:G

Petroleumlamp
Resultaat: 370 EUR

Grote originele antieke hangpetroleumlamp met majolica pot en originele gebloemde kap, prachtig gietwerk. In zeer goede originele staat. 64xø45cm.

Kroonluchter met prismen
Resultaat: 350 EUR

Grote oude zakkroonluchter ca. 1950, gemaakt van messing met prismen (kristallen). In goede originele staat. 80x ø60 cm..

Bronzen vaas, Historisme
Resultaat: 300 EUR

Grote bronzen Historisme pronkvaas (cachepot) van tweekleurig brons ca. 1880. Duits of Frans met leeuwekoppen aan de grepen. In goede originele staat 38x41xø26cm.

Grote petroleumlamp
Resultaat: 285 EUR

Bijzondere Jugendstil majolica hang-petroleumlamp met prachtig zweepslagmotief, gietwerk en prismaglazen stenen. Antieke beschilderde glazen kap en 3 kaarskandelaars 70x60x60cm( twee kettingen gebroke...

Art Deco lamp
Resultaat: 280 EUR

Prachtige Art Deco hanglamp ca. 1930, zwart met nikkel. Mooie vormgeving in zeer goede originele staat 54x71x71cm. Cond.: G

Indisch kanon
Resultaat: 275 EUR

Oosters bronzen kanon ca., 1900 of ouder 76x16x36cm. Cond.: G

Sigarendoosje Humidor
Resultaat: 250 EUR

Antieke Humidor, ca. 1880, notenfineer met intarsia, met 4 schuiflades om sigaren in te leggen. In zeer goede originele staat. 19x28x19 cm.

Dagobert Duck
Resultaat: 250 EUR

Grote kunststoffen Dagobert Duck 50-er/60-er jaren. Lichte cracele bij snavel 46x52x33cm. Cond.: G

Paarden leder
Resultaat: 245 EUR

Zeldzaam antiek parade-paardentuig 19e eeuw met kleed en goudbrocant hoofdtuig met divers koperen sierwerk. Stijgbeugels, brons met sierwerk, medaillons, familiewapen etc. Cond.: G

Bordenrek
Resultaat: 225 EUR

Antiek Bretons eikenhouten handgestoken bordenrek met koppen, ca.1880, in goede staat. 71x100x8cm.