15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

Egyptisch kleed 410x300
Resultaat: 250 EUR

Kleed
Resultaat: 180 EUR

Perzisch tapijt 340x260
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (350x270cm.) met blauwe en roze omranding met een groot mediallon in het midden Cond.: R-G

Perzisch kleed 250x350
Resultaat: 120 EUR

Groot Perzisch handgeknoopt tapijt (330x260cm.), blauw van kleur met rode omranding en prachtig medaillon in het midden. Lichte randschade, Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 85 EUR

Prachtig groot handgeknoopt Perzisch kleed (245x300cm.). Rood van kleur met 3 verschillende omrandingen en in het midden een mediallon Cond.: G

Groot handgeknoopt tapijt
Resultaat: 75 EUR

3 Kussens
Resultaat: 65 EUR

Drie oude Perzische handgekoopte kameelzakken. ca.43x43cm., Cond.:G

Chinees kleed
Resultaat: 50 EUR

Groot blauw Chinees kleed, kobaltblauw van kleur en twee hoeken met bloemraqnden. 1 Rand met kapot hoekje, verder in goede conditie 300x185cm.

Tapijt
Resultaat: 50 EUR

Groot oud Perzisch tapijt , 2e helft 20e eeuw. 203x132cm., Cond.:G

Persje 200x110
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch kleed 200x120cm., creme met briekrood en oranje Cond.: R

Rond handgeknoopt tapijt
Resultaat: 45 EUR

Oud Perzisch handgeknoopt rond tapijt, geschikt voor eethoek ø203cm.

Egyptisch kleed 140x75
Resultaat: 40 EUR

Oud Tunesisch wollen kleed, wit, blauw, groen en zwart 140x75cm. Cond.: G

Perzisch kleed 130x200
Resultaat: 40 EUR

Oud Perzisch kleed met fijn gedetailleerd knoopwerk. Groen, oranje, rood, zwart en aardetinten 130x200cm. Cond.: G

Kleed
Resultaat: 40 EUR

Oude Perzische loper zwart/rood/creme 180x95cm. Cond.: G

Perzisch kleed
Resultaat: 40 EUR

Groot handgeknoopt Perzisch tapijt met florale motieven, 167x195cm., Cond.:G

Kamelentas
Resultaat: 35 EUR

Grote Oosterse handgeknoopte kamelentas, 113x84cm., Cond.:G

Tapijt Iran
Resultaat: 35 EUR

Handgeknoopt tapijt afkomstig uit Iran, rood van kleur, 160x108cm., Cond.:G

Persje 70x120
Resultaat: 35 EUR

Oude Perzische loper in aardetinten in goede staat 78x120cm. Cond.: G

Tapijt
Resultaat: 35 EUR

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Prachtig oud Perzisch handgeknoopt tapijt met diverse aardetinten . 230x152cm., Cond.:G

Tapijt
Resultaat: 30 EUR

Oud Perzisch tapijt in de kleuren bruin,rood, zwart en blauw, 2e helft 20e eeuw. In zeer goede staat. 106x151cm.

Perzisch tapijt, Shirvaad
Resultaat: 30 EUR

Perzisch tapijt Shirvan Azarbaidjian, handgeknoopt 165x96cm. Cond.: G

Perzisch tapijt
Resultaat: 30 EUR

Kleed
Resultaat: 25 EUR

Oud Perzisch kleed, zandkleurige tingten, in zeer goede staat. 171x1cm.,