Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Divers plated
Geen vanafprijs

Groot kavel divers plated, oud en antiek, o.a. servetringen, lepeltjes zout-en peper setjes etc.Cond.:G

3 Plated schalen
Resultaat: 10 EUR

Drie plated schalen 20e eeuw 20-30cm. Cond.: M

Munten album
Resultaat: 30 EUR

Muntenalbum met diverse munten en penningen.

W. Heidtman, landschap
Resultaat: 10 EUR

W. Heidtman Duitse school, olieverf op linnen, Duits berglandschap 100x80cm. Cond.: G

Dressoir Casteleijn
Resultaat: 20 EUR

Modern roodgelakt met beuken twee-deurs dressoir met schappen, Fa.Casteleijn, bodemplaten gebroken. 82x126x42cm.

Vaas
Resultaat: 10 EUR

Oude mondgeblazen glazen vaas, neutraal blauw,wit, zwart. 1e helft 20e eeuw. 33xø 10 cm., Cond.:G

Mart Visser servetketting
Resultaat: 10 EUR

Reverketting Zilver, Mart Visser, slangketting met 2 schuifklemmen aan de uiteinden. 14,4 gr.

3 Sorbetlepels
Resultaat: 10 EUR

Drie plated sorbetlepels. L.17.5 cm.

2 Flessenonderzetters
Resultaat: 10 EUR

Twee plated flessen-onderzetters, bewerkt ca. 1900 ø15cm. en ø16,5cm. Cond.: G

4 Kg. centen
Resultaat: 17 EUR

Oude koperen Hollandse centen, 4 kg., 1948 t/m 1980

3 Munten België
Resultaat: 10 EUR

3 Munten België; 1x 5 cent 1901 PR-, 1x 1 centimes 1850 FR/ZF en 1x 10 centimes 1920 Gent (Karton)

3 Kunstwerken Isaac Naarden
Startprijs 10 EUR

Drie kunstwerken Isaac Naarden (Amsterdam 1902 - ), 1x linoleumsnede, 1x drogewaald kerstkaarte en 1x kurk linoleumsnede handgesigneerd 12x18cm. Cond.: G

Gravure Decaris
Resultaat: 30 EUR

Decaris, gravure op papier, vrouw bij de industrie 17x11,5cm. Cond.: G

Reisjournaal T.W.A.
Startprijs 10 EUR

Map met reisverslag, luchtvaart etc. T.W.A. Airlines 50-er jaren. Bevat tockets, foto's Los Angeles Freeways, San Fransisco, The Gray Line in zeer goede staat 32x24cm. Cond.: G

Pico, portret
Startprijs 10 EUR

Pico Berlin 22:8 '85, olieverf op linnen, mansportret 32x41cm. Cond.: G

Ets, St. Jozefkerk
Startprijs 10 EUR

L. Lansman 19/50, ets op papier, St. Jozefkerk 10x12cm. Cond.: G

Schilderij, Gaalman
Resultaat: 10 EUR

Ton Gaalman, acryl op linnen, Bosgezicht bij nacht, 50x50cm., Cond.:G

2 Etsen
Resultaat: 10 EUR

Kopergravure en ets 17e-18e eeuw; 1x gravure van man met hond bij de kust 5x5cm. en 1x ets van twee vrouwen met familiewapen en putti 4x4,5cm. Cond.: G

Cross chrome pen
Resultaat: 15 EUR

Cross chrome pen in originele doos in zeer goede staat 16x5,5x2cm.

Fotocamera
Resultaat: 20 EUR

Oude Voigtländer camera Vito B met Skopar Color 1:35/50 Voigtländer lens in zeer goede staat 12x75x8cm. Cond.: G

Partij messing haken en knoppen
Startprijs 10 EUR

Doos diverse koperen wandkleding-haken en gordijnhaken in bloemenmotief. Antiek en later COnd.: G

Oude barometer
Resultaat: 10 EUR

Oude barometer met Hollandse opschrift 2e helft 20e eeuw in goede staat 52x14,5x3cm. Cond.: G

Cloisonne vaasje
Resultaat: 10 EUR

Klein cloisonne vaasje op houten voet met bloemmotief 20e eeuw in goede staat 11xø5cm.