Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G
Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G
Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G
Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G
Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G
Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G
Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G
Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G
Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U
Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G
H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G
Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.
Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G
Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G