Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

2 Terracotta vazen
Resultaat: 1.200 EUR

Twee zeldzame terracotta amfora's ca. 1880 Neo Renaissance, vermoedelijk Italië. Gemerkt en genummerd, voorstelling met engelen en putti. 1 Vaas vleugel beschadigd en chip aan de voet) 57x37xø20cm. Co...

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 245 EUR

Onduidelijk gesigneerd Duitse School, olieverf op linnen, zeilboten op zee 70x80cm. Cond.: G

Opaline vaas
Resultaat: 20 EUR

Grote opaline vaas ca. 1880, met kristallen pegels (enkele missen) handbeschilderd met bloemen (chips af) 35xø20 cm., Cond.:R/G

Larense school, interieur
Resultaat: 40 EUR

Chris B. Korff ca. 1930, olieverf op linnen, boereninterieur 30x40cm. Cond.: G

2 Gravures, mode 19e eeuw
Resultaat: 25 EUR

Twee gravures op papier 19e eeuw, handgekleurd. 1826 Costumes Parisiens, 1826 Costumes Allemand et Francois. 12x18 cm., Cond.:G

3 Delen kristal
Startprijs 25 EUR

Drie deel kristallen vazen.H.17-30cm., Cond.:G

3 Glazen karaffen
Resultaat: 30 EUR

Drie kristallen karaffen ca. 1900, kantige karaf heeft chips, rest is in goede staat 26-28cm.

Krist. roomstellletje
Resultaat: 30 EUR

Vierdelig waaierkristallen roomstelletje ca. 1900 in goede staat, minimale chips aan de onderschaal 10x30x15cm. Cond.: G

Schenkkaraf
Resultaat: 30 EUR

Antieke ruitkristallen schenkkaraf met plated armatuur., ca. 1910, in zeer goede staat. 20x15xø10cm.

Schilderij
Resultaat: 60 EUR

Villars Romery 96, olieverf op linnen, Vue de mon Atelier 65x54cm. Cond.: G

Gravure
Startprijs 20 EUR

P. Holmann 1979 (gravure 39/50), gravure op papier, stilleven met fruit etc. 22x17cm. Cond.: G

Goud overlay schaal
Startprijs 80 EUR

Kristallen schaal op voet ca. 1900 met goud-overlay en bloemdecor. Nr. 327/138 en schaarteken, vermoedelijk Wenen. Chip bij bovenrand 13x21x11cm. Cond.: R

Ernst Richter
Resultaat: 20 EUR

Ernst Richter 1e helft 20e eeuw (Duitse School), olieverf op paneel, Frühlingstrasse Germisch 50x70cm. Cond.: G

Corpus met polychrome, 18e eeuw
Resultaat: 70 EUR

Heilig kruis 18e eeuw met origineel gepolychromeerde Corpus CHristie (2 scheurtjes in de armen 40x17cm. Cond.: G

Bronzen Afrikaans beeld
Startprijs 180 EUR

Groot bronzen Afrikaans beeld voorstellende een vrouw met grote schaal op haar hoofd en kind op de rug. 20e eeuw, H.75cm. Cond.:G

Bronzen beeldje
Startprijs 130 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw staand op bruin marmeren voet. Waarschijnlijk mist een vaandel (vlag) 15,5xø4,7cm. Cond.: G

Roger Deverin, de Seine
Startprijs 600 EUR

Roger Deverin (1884 - 1973 Franse School), olieverf op linnen, De Seine bij Parijs Au port Marie 65x51cm. Cond.: U

Ets Den Bosch
Startprijs 20 EUR

Onduidelijk gesigneerd, ets op papier, Toren te 's Hertogenbosch, 37x53cm., Cond.:G

Schilderij, H. Leuverink '94
Resultaat: 20 EUR

H. leuverink 20e eeuw, olieverf op paneel, stilleven met Fayence 40x50cm. Cond.: G

Zittende man, hanekam
Startprijs 75 EUR

Oud Afrikaans houtgesneden beeld, voorstellende een staande man met hoofdbedekking. Nis op de buik 37x10x12cm. Cond.: G

Beeld Bali
Startprijs 180 EUR

Groot houtgesneden Balinees beeld 20e eeuw in zeer goede staat 112x42x18cm.

Schilderij Krol, Twents landschap
Resultaat: 100 EUR

Gerard Cornelis Krol (Rotterdam 1882 - 1950 Enschede), olieverf op paneel, Aamsveen met boerderij 56x36cm. Cond.: G

Druk, Broerse
Startprijs 15 EUR

Kees Broerse Verre '59, reproductie op papier 30x40cm. Cond.: G

Beeld, Garnier
Resultaat: 250 EUR

Bronzen figuur ca. 1890, gesigneerd Garnier. Voorstellend een Franse boer op klompen met gereedschap en hoed. In goede staat 28,5x10x10,5cm. Cond.: G