Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Bronzen sieradendoos
Resultaat: 2.200 EUR

Zeldzame bronzen Historisme opbergkist met drie bronzen plaquettes en twee portret medaillons, draken, ridders en fabelfiguren. geheel in zeer goede originele staat met slot en sleutel. Prachtige kwal...

Bronzen naakt, groot
Resultaat: 2.500 EUR

Joris Verdonkschot, groot bronzen vrouwelijk naakt, getiteld "Sur Place". Geheel gemonteerd op grijs marmeren sokkel. beeld heeft mooie groenige patina en is in uitstekende staat 76x36x34cm. Cond.: U

Jugendstil plaquettes
Resultaat: 510 EUR

Twee bronzen Jugendstil wandplaquettes ca. 1890 voorstellende vrouwen met bloemen en waterlelies (Genummerd). In zeer goede staat 56x23x2cm. en 55x23x2cm.

Bronzen lamp, hert
Resultaat: 570 EUR

Grote zwaar bronzen tafellamp met bulderend edelhert, ca. 1930. In zeer goede staat. 59x25x14 cm.

Beeld A. ter Braak
Startprijs 650 EUR

Anton ter Braak, bronzen figuur "Fieste Sevilla", halfnaakte vrouw met zwaard staand op marmeren sokkel. Inclusief een handgesigneerd boek. Nieuwprijs € 2.500,00, 51x8x8cm. Cond.: G

Bronzen boedha
Resultaat: 40 EUR

Zittende bronzen boedha met vier armen, zittend op drie olifantenkoppen, ca. 1900, In goede staat. 28x8x7cm.

Jugendstil beeld met lamp
Startprijs 720 EUR

Groot bronzen beeld/lamp ca. 1900, gesigneerd Ant. Nelson. Voorstellend een provinciaal meisje met mand. In de mand zitten rode transparante glazen schijfjes. Tevens een lamp in de mand (origineel). D...

Bronzen vaas, Chinees
Startprijs 1.000 EUR

Grote Chinese bronzen pronkvaas met rondom drie-dimensionale figuur en Foo honden ca. 1900 in goede originele staat 66xø38cm. Cond.: G

Beeld, 3 mannen
Startprijs 900 EUR

Groot antiek bronzen beeld Duitsland, gesigneerd Stüttgen met gietstempel Duesseldorf. BronceBildgiesserei G.b.m.H. Voorstellend 3 zingende koorknapen in goede staat 42x32x17cm. Cond.: G

2 Jugendstil beelden
Resultaat: 150 EUR

Twee antieke Jugendstil figuren, voorstellend vrouwenbustes op piedestal met putti.1x gemerkt Carmen en 1x gemerkt Mignon. Tweekleurig gepatineerd compositie metaal (Krimpnaad) 36-38cm. Cond.: G

Bronzen beeld
Startprijs 220 EUR

Oud bronzen bustebeeld, gesigneerd Bigato 20e eeuw. Voorstellend meisje met paardestaart 28x25x18cm. Cond.: G

Beeld als lamp
Startprijs 390 EUR

Oude bronzen tafellamp in de vorm van een vrouwenfiguur die een fakkel draagt 1e helft 20e eeuw 99cm. Cond.: G

Bronzen figuur, Ch. Perron
Startprijs 350 EUR

Antiek bronzen figuur, Charles Perron, met origineel rood marmeren voet, ca. 1880, voorstellende twee kinderen die een grote mand dragen. 29x21x14 cm., Cond.:G

Bronsje
Resultaat: 150 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend een clown springend door een hoepel. Mogelijk Weens 13x9x7cm. Cond.: G

Houten beeldengorep, bedelaar
Resultaat: 400 EUR

Grote houtgesneden beeldengroep ca. 1950, voorstellend een vrouw met een bedelaar (1 vinger mist) 66x70x28cm. Cond.: R-G

Houten beeld, barokstijl
Startprijs 350 EUR

Grote vurenhouten handgestoken beeld ca. 1920, voorstellend een heilige met engel op zijn schouder 104x54x21cm.

Man met zwaard
Resultaat: 525 EUR

Bronzen figuur, gesigneerd A. Gandez. Voorstellend een jongeman met zwaard in zeer goede staat 55xø18cm. Cond.: G

Beeld, man met paard
Resultaat: 240 EUR

Bronzen figuur 19e eeuw, ongesigneerd. Voorstellend een man met paard in landschap met mand en gereedschap. Tweekleurig brons en in zeer goede originele staat. Gemonteerd op marmeren voet 23x28x13cm. ...

Grote bronzen krijger
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame grote bronzen figuur ca. 1890 voorstellende een vikinger met zwaard. Gesigneerd: Laporte. Waarschijnlijk Emile Laporto 1858-1907 Frankrijk. Mooie patina, 83, ø27 cm., Cond.:U

Bronzen beeldje
Startprijs 150 EUR

Ruurd Hallema, bronzen figuur van een vrouw 18x6x3cm. Cond.: G

Albast, vrouw in mand
Resultaat: 790 EUR

Albasten figuur 19e eeuw gesigneerd H. Levasseur. Voorstellend een monnik met mand op de rug. Er zit een schuif op de mand waarachter een vrouw verstopt zit in de mand. 2 Vingers missen een stukje, ve...

2 Beelden ca. 1920
Startprijs 380 EUR

Twee oude houtgesneden Moren beelden 1e helft 20e eeuw (of ouder). Meerkleurig beschilderd en met gouddecor 83cm. Cond.: G

Bronzen Jezus
Startprijs 880 EUR

Grote bronzen heilige met kind ca. 1890. Ongesigneerd 60cm. Cond.: G

Papegaai op boomstam
Startprijs 120 EUR

Grote marmeren papegaai zittende op losse marmeren boomstam. Met koperen poten. 1staarttip gelijmd. 38x31x18 cm.,