Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Zweden, 4 Daler
Resultaat: 600 EUR

Groot zeldzaam 4 Daler stuk 1743 Zweden "Plate Money" ca. 24x24cm.

3 Munten Thailand
Resultaat: 30 EUR

Drie munten of penningen uit Thailand

Afrikaans betaalmiddel 18e eeuw
Resultaat: 150 EUR

Afrikaans ijzeren band 18e eeuw, werd in de tijd als betalingsmiddel gebruikt (bewerkt) 7x13x12cm. Cond.: G

Spaanse mat
Startprijs 350 EUR

Spaanse mat Cond.: ZF

2x Hispan
Startprijs 100 EUR

Twee munten Hispan 1794 en 1793.

Bronzen penning
Resultaat: 50 EUR

Grote antieke bronzen penning Frankrijk, Francois Jules Pigtet door C.Richard F. professeur D histoire naturelle A L'Academie de Geneve. 0.7xø10.2cm., Cond.:G

30 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 600 EUR

Dertig diverse Chinese munten

8 Zilv. Chin. munten
Resultaat: 275 EUR

Acht diverse zilveren Chinese munten

Bronzen penning Holland
Resultaat: 40 EUR

Grote bronzen penning "Hollandse Spoorwegmaatschappij 1839-1914 - 75 jaar" ø7,7cm. Cond.: G

Munten album
Resultaat: 30 EUR

Muntenalbum met diverse munten en penningen.

Zilv. munt 1622 Polen
Startprijs 250 EUR

Zilveren munt 1622 Polen

Zilv. munt 1762
Startprijs 225 EUR

Zilveren munt 1762 Nederland.

Zilveren munt
Resultaat: 60 EUR

Zilveren munt met hoofd op de voorkant, achterkant glad.

4 Zilveren munten
Resultaat: 130 EUR

Vier zilveren munten 1722, 1807, 1897 en 1885.

2 Zilveren munten
Startprijs 90 EUR

Twee zilveren munten 1711 en 1x 17e eeuw.

Instructie makelaars 18e eeuw
Startprijs 60 EUR

18e Eeuwse instructie voor de stadsmakelaars in kruydenierswaaren en verf-stoffen 1766. J.W. Folckers 21,5x16,5cm. Cond.: G

6x Lietuva
Startprijs 100 EUR

Zes zilveren munten Lietuva

18x Div. zilver
Resultaat: 45 EUR

18 Diverse zilveren munten

2 Penningen
Resultaat: 35 EUR

Twee oude penningen; 1x zilver ca. 77gr. "Volkswelvaart, het doel der maatschappij" en 1x Brons "Watersnood Tuindorp Oostzaan 1960" ø6,5-ø6cm. Cond.: R-G

4x Zilver België
Startprijs 60 EUR

Vier zilveren munten België

27 Munten Hongarije + Mapje
Resultaat: 120 EUR

27 Munten Hongarije en een mapje met munten van Het Vaticaan waaronder; 1x 110 forint 1998 UNC en 1x 110 ofirnt 1998 Proof

3 Reichsmark 1932
Resultaat: 30 EUR

3 Reichsmark 1932 D, Goethe, Cond.: P

Daalder 1686
Startprijs 20 EUR

Daalder West Friesland 1686, iets corosie, Cond.: F+

42 Munten Cyprus
Resultaat: 500 EUR

42 Munten Cyprus waaronder; 1x 45 piastres 1928 ZF, 1x 18 piastres 1921 ZF-, 1x 2 pounds 2000 UNC, 1x 1 piaster 1889 FR/ZF, 1x 1/2 piaster 1879 ZF, tevens enekel euromunten