Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Stoommachine
Resultaat: 80 EUR

Duitse stoommachine ca. 1900 met messing. Originele brander en schoorsteen op houten voet. Vermoedelijk Marklin of Doll. In goede originele staat 29,5x15x12cm.

Bing draaispoor + spoorbrug
Startprijs 100 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed ca. 1930 Duitsland; 1x draaispoor met mechaniek Bing en 1x 3-delige spoorwegbrug (ongemerkt). 31x26x3cm. en 80x11x12cm. Cond.: G

Bing spoorwegstation
Resultaat: 275 EUR

Twee delen blikken spoorweg speelgoed Duitsland; 1x vroeg GBN (Bing) spoorwegstation ca. 1910 met originele lithografie in redelijke staat 21x26x17cm. en 1x spoorwegsein met dubbele bel ongemerkt in r...

Blikken treinen
Resultaat: 140 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1930; 3x wagons Bing (GBN), 1x lok met tender GBN (losse delen) en 1x lok KBW (Karl BuB), matig tot redelijke condities 14-19cm.

Div. Mecano/Märklin
Startprijs 100 EUR

Groot kavel Märklin metaal bouwdozen 1e helft 20e eeuw en diversen. Onder andere; Marklin metaal bouwdoos 1, aanvullingsdoos 1A, 2A, 3A. tevens 1 grote doos extra's met dynamo's, wielen etc. etc.. Tev...

Pop, Simon & Halbig 126
Resultaat: 150 EUR

Grote Duitse antieke porseleinen pop. Simon & Halbig / Kammer & Reinhard Nr. 126. Origineel papier-mache lichaam, slaapogen en beweegbare tong. Pruik in slechte staat, hoofd is heel Cond.: R-G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 75 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Adrienne, mädchen aus Frankreich, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 75 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Minou,1995, met originele kleertjes, doos en certificaat, in zeer goede staat, L.66cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 85 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Tara, the bare foot children series, 1987, met originele kleertjes, doos en certificaat, L.66cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Lowa, 1994, met originele doos, kleertjes en certificaat. L.73cm., in zeer goede staat.

Pop Armand Marseille
Resultaat: 125 EUR

Oude Duitse porseleinen pop van Armand Marseille Nr. 390 DROM 246/1 A 6.5M. Met geleed lichaam en slaapogen 59cm. Cond.: G

2x Humpty Dumpty
Resultaat: 140 EUR

Twee papier-mache Humpty Dumptys ca. 1910, gemaakt voor de Amerikaanse markt (1 pootje gelijmd) 13x9x11cm. Cond.: R-G

Divers Märklin etc.
Resultaat: 200 EUR

Groot kavel divers blikken spoorweg-speelgoed van Märklin etc.; 1x lok + 2 tenders, 2x seinpalen, diverse wagons, rails etc. Cond.: van Matig tot Goed.

Div. treinen en speelgoed
Resultaat: 25 EUR

Kavel Fleischmann treinen en speelgoed auto's. Cond.:R/G

Rails
Resultaat: 80 EUR

Lot Bing speelgoed, spoorrails en wissels ca. 1920 in goede originele staat.

6x Blikken speelgoed
Resultaat: 50 EUR

Zes delen Duits blikken speelgoed ca. 1920-1950; 1x slagboom met huisje GBN Bing, 1x seinpaal (matig) vermoedelijk Bing of Marklin, 1x staande lantaarn (zonder lamp) ongemerkt, 1x spoorwegovergang Kib...

Divers speelgoed
Resultaat: 70 EUR

Divers speelgoed 1e helft 20e eeuw o.a; blikken kanonnen, 2 blikken boten, Meccano etc. Cond.: R

Pors. pop ca. 1850
Resultaat: 50 EUR

Duits porseleinen pop 19e eeuw met blond haar, stoffen lichaam, porseleinen laarzen en handen. genaamd op de borstplaat Marion en achter gemerkt. Patent Approved Germany. Gemaakt voor de buitenlandse ...

Doosje poppenkleding
Resultaat: 45 EUR

Doosje met diverse antieke poppenkleding + merklap ca. 1900 11x19x21cm. Cond.: G

8 Oude poppen
Resultaat: 50 EUR

Acht oude poppen o.a; celluloid (7x) en 1x papier mache ca. 1930 en later. 1 Pop is beschadigd 14-38cm.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Mooie Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd, Toni van de prairie children from Americas Heartland Collection 1987, met originele doos, kleertjes en certificaat, L.58cm., In zeer goede staat

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 80 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop, genaamd Takumi a Cheyenne girl in originele doos, met certificaat en originele kleertjes. L 63cm. Cond.:G

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 160 EUR

Grote Annette Himstedt kunstenaarspop genaamd Madina 1995, met originele kleertjes, doos en certificaat. L.73cm., In zeer goede originele staat.

Pop Annette Himstedt
Resultaat: 200 EUR

Grote Annette Himstedt kunstnaarspop genaamd Melvin 1994, met originele kleertjes, doos en certificaat. L. 74 cm. In zeer goede originele staat.