Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

15. Januariveiling 2013

Veiling op vrijdag 4 januari 2013 van 01:00

afgesloten | Standaard veiling

Amsterdams staand horloge
Resultaat: 9.000 EUR

Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...

Vuurvergulde klok
Startprijs 1.250 EUR

Vuuvergulde 19e eeuwse lantaarnklok met horloge-uurwerk (vuurverguld messing) ca. 1820. In de vorm van een gevlochten kast met groot hengsel. Transparante glazen wijzerplaat waardoor het kaarslicht sc...

Empire pendule
Resultaat: 1.250 EUR

Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...

Kolompendule, inlegwerk
Startprijs 450 EUR

Antieke notenhouten Franse kolompendule met inlegwerk, intarsia en vuurvergulde bronzen ornamenten, 8-daags uurwerk. 3 Koplijsten zijn weg, verder in goede originele staat. 54x27x16 cm., Cond.:G

Boulle klok
Resultaat: 900 EUR

Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G

3-Delig marmeren klokkenstel
Resultaat: 80 EUR

Frans marmeren pendulestel in Empire stijl ca. 1890 met 8-daags uurwerk, zonder slinger en bel. In goede staat 28,5x33x11cm. en 23x11x10cm. Cond.: G

Officiers horloge 1820
Resultaat: 1.850 EUR

Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...

Pendule met paard
Startprijs 280 EUR

Franse pendule ca. 1880 met compositie metalen figuur van een stijgerend paard met vrouw. geheel staand op marmeren voet op pootjes. 8-Daags uurwerk (zonder slagwerk). In goede originele staat 55x38x2...

Bronklok, historisme
Startprijs 150 EUR

Antieke Duitse Historisme bronklok met koud beschilderde gipsen klokkast. "Dem glücklichen schlägt keine Stunden", met wekkeruurwerk. Wijzers missen 57x32x19cm. Cond.: R-G

Engelse tafelklok
Resultaat: 1.600 EUR

Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...

Franse pendule met figuren
Startprijs 1.200 EUR

Grote bronzen pendule met putto ca. 1880, Onderkant vuurverguld brons boven de figuren donker brons. 8-daags uurwerk. In zeer goede originele staat. 43x47x26 cm.,

Vuurvergulde pendule
Startprijs 1.750 EUR

Kapitale Franse pendule van vuurverguld brons met gedetailleerde bewerking. Voorstelling van een edelman met kruis, kroon en scepter op kussen. Familiewapen met gezichten ca. 1830. 8-Daags uurwerk met...

Frans klokkenstel
Resultaat: 200 EUR

Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...

Empire pendule 1820
Startprijs 1.500 EUR

Prachtige vuurvergulde bronzen empire pendule, ca. 1820, rijk gedecoreerd met vrouwenfiguur, olielamp etc.. 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. In zeer goede originele staat. 34x26x10cm.

Regelateur + datum
Resultaat: 475 EUR

Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G

Marmeren pendule
Resultaat: 325 EUR

Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G

Porseleinen pendule
Resultaat: 180 EUR

Porseleinen pendule ca. 1890 met bloemen- en gouddecor (en stadsgezicht), gemerkt A.B. handbeschilderd 39x25x17cm. Cond.: G

Klokje
Resultaat: 110 EUR

Frans marmeren (stille) pendule met emaille wijzerplaat. 8-Daags met bovenliggende balans 17x13x5cm. Cond.: G

Friese stoelklok
Startprijs 500 EUR

Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm. Cond.: G

Amsterdamse schoolklok
Resultaat: 275 EUR

Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.

Tafelklokje
Resultaat: 110 EUR

Oud wortelnoten tafelklokje met maanstand en bronzen ornamenten in zeer goede staat 27x16x12cm. Cond.: G

Grunder tafelklok
Resultaat: 325 EUR

Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G

Klokkenstel
Startprijs 180 EUR

3-Delig Frans klokkenstel met figuren ca. 1880. Klok met marmer, compositie metaal en 8-daags uurwerk. marmer achter beschadigd. Figuren met zwart houten voet, compositie metaal, stukje aangelijmd 34x...

Eiken kolompendule ca. 1900
Startprijs 100 EUR

Kleine eikenhouten tafelklok/pendule, ca. 1910. Uurwerk gemerkt: R.M.S. Zonder slagwerk met koperen wijzerplaat. 12x11.5x23.5 cm. In zeer goede staat.