Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

18e Eeuwse piëta
Startprijs 40 EUR

Antiek religieus Heilig figuur met polychromie. Afmeting: 24,5 cm. In goede staat.

Staande boeddha, H 60,5 cm.
Startprijs 90 EUR

Oude bronzen Oosterse staande boeddha figuur. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 60,5 cm. In goede staat.

Bronzen bacchus
Startprijs 50 EUR

Bronzen bacchus met druiven, op zwart marmeren sokkel. Gesigneerd Aug. Moreau. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 32 cm. In goede staat.

Aziatisch figuur
Startprijs 70 EUR

Aziatisch houtgestoken gepolychromeerd figuur. Ophanging aan rug. Afmeting: 41 x 43 x 18 cm. In goede staat.

Lot bronzen figuren (6x)
Startprijs 70 EUR

Lot van zes stuks bronzen figuren. Diverse ambachten. Afmeting: H 11 - 15 cm. In goede staat.

Antiek Italiaans beeld
Startprijs 350 EUR

Antiek Italiaans renaissance figuur. Gepolychromeerde engel met helm. 17e - 18e Eeuw. Afmeting: 50 cm. In goede staat.

Houtgestoken heilig figuur, H 162 cm.
Startprijs 500 EUR

19e Eeuws houtgestoken heilig figuur met originele polychromie. Afmeting: H 162 cm. In goede staat.

3x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR

Drie delen 19e eeuws brons. Ongesigneerd. 1x Buste Romein met helm. 1x Figuur op vergulde piedestal. 1x Buste van man op console. Afmeting: 9 - 19 cm. In redelijk/goede staat.

2x 19e Eeuws brons
Startprijs 80 EUR

Twee delen 19e eeuws brons. 1x Mercurius, vleugels/helm mist. 1x Bronzen leeuw, staart mist. Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijke staat.

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 200 EUR

Antiek art deco figuur van messing op marmeren basement. Danseres/jongleur met ballen. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Danseres
Startprijs 200 EUR

Bronzen art deco danseres met tamboerijn. Plated. Slijtage. Circa 1910. Geplaatst op marmeren basement. Afmeting: H 42 cm. In redelijk/goede staat.

Jugendstil beeld, Naakte dame
Startprijs 300 EUR

Antieke messing jugendstil danseres met serpent aan been. Geplaatst op een zwart marmeren basement. Circa 1910. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Indisch Ganesha figuur (zandsteen)
Startprijs 80 EUR

Indisch Ganesha figuur, gemaakt van zandsteen. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 16,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, H 51 cm.
Startprijs 150 EUR

Bronzen engel. Neo renaissance. 20e Eeuw. Afmeting: H 51 cm. In goede staat.

Antiek Frans figuur, H 50 cm.
Startprijs 100 EUR

Antiek Frans compositie metalen figuur. 'L instruction. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

2x Marmeren foo-hond
Startprijs 80 EUR

Twee Chinees wit-marmeren foo-honden. 20e Eeuw. Afmeting: 19,5 cm. In goede staat.

Vergulde bronzen heilige
Startprijs 100 EUR

Verguld bronzen Heilig figuur op houten basement. 18e - 19e Eeuw. Zonder glazen stolp. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.

Houten beeld (Bali)
Startprijs 50 EUR

Oud/antiek etnografisch Balinees houtgesneden figuur. Afmeting: H 29,7 cm. In goede staat.

Houtgestoken figuur, H 84 cm.
Startprijs 300 EUR

Groot Zuid-Europees houtgestoken heilig beeld met polychromie. 17e - 18e Eeuwse stijl. Afmeting: H 84 cm. In goede staat.

Keramische bizon
Startprijs 80 EUR

Keramische bizon. 60-er Jaren. Mogelijk Ruscha, Kurt Tschörner. Ongemerkt. Afmeting: 31 cm. In goede staat.

Antieke bronzen figuur
Startprijs 120 EUR

Antiek bronzen figuur op zwart marmeren sokkel. Circa 1900. Trompetten missen. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Jonge olifant
Startprijs 650 EUR

Grote bronzen jonge olifant op zwart marmeren basement. Met signatuur. 21e Eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.

Bronzen vogel
Startprijs 750 EUR

Dikke bronzen vogel op marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Neushoorn
Startprijs 700 EUR

Oude bronzen neushoorn. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.