Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

Zoeken

P. van Kempen, Hollands interieur met rokende visser
Startprijs 70 EUR

P. van Kempen. 20e Eeuw. Hollands interieur met rokende visser. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Dirk Meesters, Paarden in de wei
Startprijs 300 EUR

Dirk Meesters. 1899 - 1950. Paarden in de wei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 45 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Buffel
Startprijs 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 -. Buffel. Titel: Soli deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Naakte dame
Startprijs 150 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Naakte dame. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 27 x B 20 cm. In goede staat.

Schilderij van zijde
Startprijs 40 EUR

Antiek zijde-schilderij (handwerk). D. apres P.A. Cot. Circa 1900. Paar in berglandschap bij onweer. Afmeting: H 33 x B 18 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startprijs 50 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Haanstra, Windmolen
Startprijs 60 EUR

Johan Haanstra, 1953 FR. 1914 - 1991. Antieke windmolen. Zwarte inkt op papier. Afmeting: H 21,5 x B 28 cm. In goede staat.

2x Jan Berfelo, Abstract
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Jan Berfelo, Enschede. Abstracte composities. Aquarel op papier. Afmeting: 11 - 14 cm. In goede staat.

Andy Warhol, 2 Dollar biljet
Startprijs 300 EUR

Ingelijst Andy Warhol 2 Dollar biljet + certificaat. The Andy Warhol Collection. Nr. 3002 62. Afmeting: 6,5 x 15,5 cm. In goede staat.

Agnes van Stolk, Stilleven
Startprijs 200 EUR

Agnes van Stolk. 1898 - 1980. Stilleven. Keukengerei. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Anton Heyboer, Spetterkip
Startprijs 180 EUR

Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 40 x B 35 cm. In goede staat.

Reisschetsboek 1865
Startprijs 300 EUR

Zeldzaam reis-schilders schetsboek van F.O.R. met tekeningen, aquarellen, landschappen. Circa 1860 - 1870. Holland - Frankrijk. Circa 45 werken. Afmeting: 18 x 24 cm. In goede staat.

Lucien Jonas, Pierrot, moor en tandpatiënt
Startprijs 60 EUR

Lucien Jonas. 1880 - 1947. Ets. Pierrot, moor en tandpatiënt. Ets op papier. Afmeting: H 22 x B 17 cm. In goede staat.

Anton Dirckx, Rotterdams havengezicht
Startprijs 120 EUR

Anton Dirckx. '97. Toegeschreven. Vroeg werk. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 13,5x B 17,5 cm. In goede staat.

Kobus Möller, Mannetjes leeuw
Startprijs 750 EUR

Kobus Möller, 2002. 1949 - . Mannetjes leeuw. Titel: Solie deo Gloria. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Visserboten op zee
Startprijs 100 EUR

Ongesigneerd. Circa 1880. Vissersboten op zee bij avond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 35 cm .In goede staat.

E. van der Ven, Wilde bloemen compositie
Startprijs 100 EUR

E. van der Ven. 1910. Wilde bloemen compositie. Tekening op papier. Afmeting: H 38 x B 27 cm. In goede staat.

van Dongen, Hollands poldergezicht
Startprijs 90 EUR

Van Dongen. 20e Eeuw. Hollands poldergezicht met windmolen en visser. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

K. Räder, Abstract
Startprijs 50 EUR

K. Räder. 2001. Nr. 1/5. Abstract figuratieve voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

J.A. Mondt, Stilleven
Startprijs 80 EUR

J.A. Mondt. 1859 - 1941. Stilleven met beeld, bord kandelaar et cetera. Aquarel op papier. Afmeting: H 35 x B 29,5 cm. In goede staat.

Hogerwaard, Boerderij
Startprijs 60 EUR

Hogerwaard. 20e Eeuw. Boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In redelijke staat.

M. Brusse, Volcano Bowl
Startprijs 50 EUR

Mark Brusse, '90. Nr. 112/150. 1937 - . Volcano Bowl. Litho op papier. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startprijs 80 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

2x Antieke kopergravure
Startprijs 80 EUR

Twee 18e eeuwse handingekleurde kopergravures door Joh. Rud. Füssli. Duitsland. 1709 - 1793. Neujahrsblatt v.d. Geselschaft der Constablern und Feuerwerker Zürich 1745. Gravures op papier. Afmeting: ...