Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

44. Aprilveiling 2020

AD-

Veiling op donderdag 23 april 2020 van 10:00

afgesloten | Standaard veiling

Ongesigneerd, Hollands havengezicht
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd. Vroeg schilderij. Hollands havengezicht. Deels bijgeschilderd. Papier op linnen. Afmeting: H 38 x B 32 cm. In redelijke staat.

J. Kruijsen, Boerderij bij bomen
Resultaat: 150 EUR

Jan Kruijsen. 1874 - 1938. Boerderij bij bomen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.

Russische School, Oude vrouw op stoel
Startprijs 100 EUR

Russische School. 1995. Verso Kyrillisch gesigneerd. Oude vrouw op stoel. Olieverf op linnen. Afmeting: H 100 x B 80 cm. In goede staat.

2x G. Diepeveen, Muziekinstrumenten
Startprijs 80 EUR

Gerard Diepeveen. Enschede. Twee-luik. Twee werken met muziekinstrumenten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

G. Diepeveen, Hollands grachten gezicht
Resultaat: 50 EUR

Gerard Diepeveen, Enschede. Hollands grachtengezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 60 cm. In goede staat.

Henk Bijlaert, Boeren dorpsgezicht
Resultaat: 60 EUR

Henk Bijlaert. Circa 1930. Boeren dorpsgezicht met kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.

Oskar Buker, Duits landschap
Resultaat: 120 EUR

Oskar Buker. Duitse School. Duits landschap met boeren figuren aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

3x M. Astfalck-Vietz, Botanische aquarellen
Resultaat: 250 EUR

Marta Astfalck-Vietz. 1901- 1994. Drie maal botanische aquarellen. Afmeting: H 40 x B 25 cm. In goede staat.

J.D. Hinrichs, Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen
Resultaat: 50 EUR

J.D. Hinrichs, 1941. Twentse boerderij naast zandpad Aamsveen. Pastel op papier. Afmeting: H 32 x B 46 cm. In goede staat.

G.P. Guinegault, Franse dame met hoedje
Startprijs 185 EUR

Georges Pierre Guinegault. 1896 - 1982. Franse dame met hoedje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 47 cm. In goede staat.

2x Ongesigneerd, Gelegenheit macht Diebe + Bist du mir wieder gut
Resultaat: 100 EUR

Twee maal ongesigneerd. Circa 1900. Duitsland. Eén maal: Gelegenheit macht Diebe. Eén maal: Bist du mir wieder gut. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 10 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Havengezicht Amsterdam
Resultaat: 225 EUR

Gert Stegeman. 1858 - 1940. Havengezicht Amsterdam met Schreierstoren etc. Olieverf op linnen. Afmeting: H 54 x B 65 cm. In goede staat.

E. A. Maurer, Zwitsers landschap
Resultaat: 80 EUR

Eugen A. Maurer. 1885 - 1961. Landschap Zwitserland. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In goede staat.

G.C. Rol, Gezicht op Leikanger
Startprijs 80 EUR

G.C. Rol. Noorse School. Gezicht op Leikanger Noorwegen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

G. Stegeman, Bosgezicht met landhuis
Resultaat: 50 EUR

Gerrit Stegeman. 1858 - 1940. Bosgezicht met landhuis. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 29,5 cm. In goede staat.